Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

 Nie martwcie się w PESie nadrabiam te porażki Realu! :D

 

 

 

 

(pipi)a, się porobiło teraz, jak Perez za rok będzie dalej prezesem i nie sprzeda prawie nikogo, a w dalsze zakupy się będzie bawił to będzie dobrze (oczywiście Kake może pogonić). Ale chyba jednak w tym sezonie Real jedyne co zgarnie to MAX Copa Del Rey.

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Nie wiem skad sie wziela opinia ze Ibra jest samolubem, bo na pewno nie na podstawie jego kariery czy gry. Byc moze ma taka mine bucowata stad jakies uprzedzenia.

W Interze czasem byl pozostawiony sam sobie na przedzie i dostawal pilki na afere, ale trudno to skojarzyc z samolubstwem. Poza tym jak na samoluba mial za duzo asyst.

Odnośnik do komentarza

Alcorcón Madryt -Real Madryt 4:0(3:0)

 

 

Skład Realu: Dudek - Arbeloa, Drenthe, Albiol, Metzelder - Diarra, Guti (46 - Gagofor), Van der Vaart, Granero (61 - Marcelo) - Raul (71 - Van Nistelrooy), Benzema

 

 

Ja rozumiem ,ze bez C.Ronaldo gra się może nie układa najlepiej ale chłopaki chyba przesadzili tym razem.

Odnośnik do komentarza

oqgozo - NIestety, ale bylo 4-0 :). Jako kibica Realu, juz mnie to nie martwi... Jak zobaczylem wynik, to wypowiedzialem standardowe haslo Polaka, ktore brzmi: "o kuuuu*waa" :). Bo powiedzcie mi, jak inaczej mozna to podsumowac ??. Nie da sie... O ile po porazkach ze Sevilla i Milanem sie we mnie gotowalo ze zlosci, tak dzisiaj jak zobaczylem wynik, spuscilem zaslone milczenia, somentowane haslem, ktore juz podalem. Do nastepnej kolejki PM po prostu zamilke.

Odnośnik do komentarza

Nad Realem to chyba jakieś fatum wisi, im więcej wydają na piłkarzy tym gorsze wyniki notują, a samą drużynę trapią kontuzje, konflikty wewnętrzne i chooj wie co jeszcze. Nie żeby to mnie martwiło, biorąc pod uwagę rewanżowy mecz z Milanem, ale jest to co najmniej zastanawiające.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem najgorsza rzecza jaka przytrafila sie Realowi Madryt jest Florentino Perez i kibice Realu mogą we mnie rzucac miesem ale tak samo bylem krytykowany na pewnym forum jak mowilem ze na dobre wyjdzie Barcelonie odejscie Deco i Ronaldinho.Hmm...to co moze jeszcze Ribery i Fabregas i Real zacznie grac??. <_< Pokora i ciezka praca ale znajac zycie wyrzuca niedlugo Pellegriniego i zaczna znowu od poczatku... <_< a liczylem na ciekawe Gran Derbi chociaz mam nadzieje ze sie myle w 100%... :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Heh juz sie pojawiaja ploty ze niby nastepca ma byc "złotousty" Valdano.Jesli to prawda to mam nadzieje ze Real zacznie grac bo jako kibic Barcy chce zeby Real zaczal grac.Bo od paru ladnych sezonow albo Barca gra swietnie i kompromituje Real albo Barca gra slabo i Real tylko dlatego wygrywa.Fani Blancos sie ze mna napewno nie zgodza. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Ta zmiana trenera byłaby teraz najgłupszą rzeczą jaką mogliby zrobić ;) To trener gra czy zawodnicy? Wiem wiem,że do trenera należy zmobilizowanie samych zawodników,ale ludzie jeśli widzą,że przegrywają to powinni się zabrać do roboty...i trener nie musi im tego mówić :/ Upokorzenie jak cholera,nawet porażka The Reds bodajże dwa lata temu z 7-ligowcem nie była tak kompromitująca. Mimo wszystko nadal jestem za Realem....na dobre i złe :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...