Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Alex van Cube zdecydowanie za szybko wyciągasz wnioski. ;)Jeden mecz nie robi różnicy jak na razie ;)

 

Real zagrał wczoraj słabo.Mimo wszystko mógł wygrać,gdyby lepszy dzień miał Higuain,takie sytuacje co miał wczoraj wykorzystuje bardzo często niestety teraz pieprzył je niemiłosiernie.Wielka szkoda,bo gdyby Real wygrał miałby lidera ,a tak to Królewscy muszą poczekać na kolejną wpadkę Barcelony,która IMO nadarzy się w meczu z Sevillą :)

 

No nie wiem jak wam, ale mi nawet w LM za bardzo nie podoba sie gra Realu. Gdyby nie Ronaldo osiagneliby slaby wynik, a ich gra nie byla przekonujaca. Powiem jeszcze raz: ja chce Realu grajacego piekna, ofensywna pilke jak Real Del Bosque, jak aktualna Barcelona. Jak na razie takiej postawy nie widze, ale mam nadzieje, ze wkoncu mnie do siebie przekonaja bo w jakmis tam stopniu jestem sympatykiem tego klubu i chce dla niego jak najlepiej. ;)

Odnośnik do komentarza

Alex van Cube zdecydowanie za szybko wyciągasz wnioski. ;)Jeden mecz nie robi różnicy jak na razie ;)

 

Real zagrał wczoraj słabo.Mimo wszystko mógł wygrać,gdyby lepszy dzień miał Higuain,takie sytuacje co miał wczoraj wykorzystuje bardzo często niestety teraz pieprzył je niemiłosiernie.Wielka szkoda,bo gdyby Real wygrał miałby lidera ,a tak to Królewscy muszą poczekać na kolejną wpadkę Barcelony,która IMO nadarzy się w meczu z Sevillą :)

 

No nie wiem jak wam, ale mi nawet w LM za bardzo nie podoba sie gra Realu. Gdyby nie Ronaldo osiagneliby slaby wynik, a ich gra nie byla przekonujaca. Powiem jeszcze raz: ja chce Realu grajacego piekna, ofensywna pilke jak Real Del Bosque, jak aktualna Barcelona. Jak na razie takiej postawy nie widze, ale mam nadzieje, ze wkoncu mnie do siebie przekonaja bo w jakmis tam stopniu jestem sympatykiem tego klubu i chce dla niego jak najlepiej. ;)

 

Ok,ale wiesz dobrze,że potrzeba czasu. Jeśli Pelle go dostanie to z Realu może zrobić naprawdę świetną drużynę. Potrzeba po prostu czasu :)

Odnośnik do komentarza

myślę, że ma jeszcze czas żeby nauczyć się grać. co innego Marquez, który podaje piłkę przeciwnikom... mu już chyba nic nie pomoże.

 

nie wiem jak Barca grała na początku, bo oglądałem od stanu 0-1 od akcji przy której sędzia nie uznał bramki strzelonej przez Bojana (nie mam pojęcia dlaczego?! jakiś spalony Ibry?).

od tego momentu Barca grała (przynajmniej w ataku) to co potrafi najlepiej i tylko szczęście uratowało Seville przed porażką (no i sędzia wspólnie z ukraińcem).

ciężko będzie w rewanżu, jeżeli od początku nie zagrają w podstawowym to tego nie widzę, bo rezerwowi jeszcze na Seville są za słabi.

Odnośnik do komentarza

Nie oglądałem meczu ,ale moim zdaniem na luzie Barcelona powinna wygrać. Sevilla bez Fabiano i Kanuote to nie Sevilla.No chyba,że sędzia się nie popisał po raz kolejny tak jak mówicie. Często narzekamy na błędy sędziów w Serie A czy w polskiej ekstraklasie,ale to w Hiszpanii sędziowanie pozostawia najwięcej do życzenia. Poziom sędziowania jest tam żenujący.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Widziałem tylko skróty i mam kolejny raz wrażenie, że Barca sama sobie zgotowała taki los. Jak można robić takie błędy, na takim poziomie?

 

No gdzies te rezerwy trzeba ogrywac i budowac ich forme.

 

Klopot ze zawiodl najwiekszy as...

 

Z drugiej strony 3 bramki strzelili... Normalnie to starcza do wygrania meczu gdy przeciwnik strzela 2...

Odnośnik do komentarza

Pamiętam 2 akcje Messiego, gdzie zamiast podawać do lepiej ustawionych kolegów (przy drugiej akcji był to Zlatan) (pipi)nął gdzieś koło bramki. Akurat Ibrahimovic by już wiedział co z piłką zrobić.

 

EDIT: Oglądałem wczoraj mecz Recreativo z Atletico, gra Atletico to dopiero była żenada. Będą musieli nieźle spiąć poślady by to odrobić w Madrycie.

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Real chyba się obudził po zimie, dzisiaj z łatwością rozjechał Mallorkę. Gola strzelił oczywiście Higuain. Barca też wygrywa bez problemów.

 

Sevilla w kryzysie. Przegrali trzeci mecz z rzędu. Tym razem u siebie z Racingiem, co na pewno konsternuje. Sevilla spadła już na 5. miejsce w tabeli. Na podium umocniła swoją pozycję Valencia. Na miejsce czwarte wskoczyło Deportivo. To chyba jakiś fenomen, że zespół, który strzela 20 goli w 17 meczach, może być na pozycji dającej Ligę Mistrzów. Chyba będę musiał obejrzeć jakiś ich mecz.

Odnośnik do komentarza

Real bez problemów pokonał Mallorkę. Cieszy gra obrony,która zagrała naprawdę świetne spotkanie. Mallorca rzadko stwarzała sobie dogodne sytuacje,a jeśli już to z przypadku. Martwi gra ataku przynajmniej jeśli chodzi o skuteczność...mogło być z 4-0 gdyby nie sytuacje marnowane przez Higuaina,Kake czy Ronaldo...choć ten pierwszy popisał się znakomitym uderzeniem na 1-0.

 

Barcelona na luziku jedzie Teneryfę.Choć mimo wszystko gra Katalończyków nie zachwyca tak jak wcześniej...ale skuteczność mają imponującą ...jak na razie :P

 

PS. Niestety w trakcie przerwy w meczu Realu zmarł kibic. Miał 72 lata :(

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy patrzysz na wynik Realu z perspektywy LIVESCORE, ale zdaję się, że tak... Bo naprawdę grali co chcieli tylko wykańczanie akcji było tak słabe, że aż reprezentacja Polski by mogła się tego wstydzić.

 

 

 

 

edit: a sędziowie w primera division to chyba największe głąby... Dziwie się dlaczego jeszcze meczów nie sprzedają skoro bez konsekwencji mogą popełniać takie błędy.

 

 

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

Zawsze może wyjść na jaw, że jednak sprzedają... Tylko że nie wyobrażam sobie raczej tego, bo koszmarne błędy widziałem w meczach Realu i Barcelony, i to na korzyść obu stron, więc wychodziło by z tego, że w lidze hiszpańskiej sędziemu płaci po prostu każdy zespół.

Odnośnik do komentarza

Jedno zwycięstwo z Barcą w tym sezonie, już im wystarczy

 

edit. Po pięknym meczu, Barca gromi Seville 4:0, a Real zalicza kolejną wpadkę. To w końcu kto ma ten kryzys, że tak zaczepnie zapytam?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...