Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Real Madryt 2-0 Valencia

 

pro_photo1291497772.jpg

 

 

A mogło być znacznie więcej,gdyby swoje sytuacje wykorzystał Khedira,Di Maria czy Ronaldo,a także gdyby sędzia odgwizdał karnego po akcji Di Marii. No ale i taki wynik jest bardzo dobry. Ważne zwycięstwo po klęsce w Barcelonie,które na pewno doda pewności siebie zawodnikom Realu :)

Tak trochę z du.py uwaga, ale zauważyliście, że z goli Ronaldo cieszy się głównie on sam? I jeszcze ta mina "jestem bogiem?!jestem?!!!no (pipi)a!!!!!". Zwyczajnie nie trawie ziomka :confused:

Bardzo trafna uwaga - przy pierwszej bramce podbiegl do ławki rezerwowych, Przy drugiej przezchwile nikt a potem tylko lass i pepe.

 

A szczyte jego beszczelnosci bylo zachowanie podczas Gran Derby. Gdy odepchnal Pepa podbiegl Pedro a ten do niego - A ty kim k.... jestes? i Riposta .... Mistrzem Swiata a Ty?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Real Madryt 2-0 Valencia

 

pro_photo1291497772.jpg

 

 

A mogło być znacznie więcej,gdyby swoje sytuacje wykorzystał Khedira,Di Maria czy Ronaldo,a także gdyby sędzia odgwizdał karnego po akcji Di Marii. No ale i taki wynik jest bardzo dobry. Ważne zwycięstwo po klęsce w Barcelonie,które na pewno doda pewności siebie zawodnikom Realu :)

Tak trochę z du.py uwaga, ale zauważyliście, że z goli Ronaldo cieszy się głównie on sam? I jeszcze ta mina "jestem bogiem?!jestem?!!!no (pipi)a!!!!!". Zwyczajnie nie trawie ziomka :confused:

 

No rzeczywiście z dupy,bo przy wszystkich bramkach cieszy się z innymi. Co najwyżej przy drugiej bramce wczoraj cieszył się bardziej sam o ile można tak powiedzieć :P Ale rzeczywiście przy tej drugiej bramce celebracja Ronaldo była wkurzająca. Ale wiecie to chyba pierwsza Ronaldo którą sam sobie wypracował. Większość jego bramek pada po świetnych wystawach,karnych czy wolnych. Idealne przeciwieństwo Messiego,który dryblingami czy świetnym rozegraniem akcji potrafi sobie zapracować na bramkę. Ronaldo udaje kozaka w meczu ze średniakami,a później jak przychodzi co do czego daje dupy ;] Niestety....:(

 

Co do zachowania Pedro...zdecydowanie zbyt aroganckie z jego strony. Jasne jest mistrzem świata,ale równie dobrze taki Albiol może podejść do Terrego czy Vidicia i spytać się ich kim oni są ? On jest mistrzem świata mimo iż nie zagrał ani jednego meczu. A dobrze wiemy,że Terry i Vidic są znacznie lepszymi obrońcami od Hiszpana. Pedro też nie miał wielkiego wpływu w wyniku La Rojy na MŚ. Zresztą sam Guardiola prowokował,a w takim meczu jak Gran Derby wiemy jak to się może skończyć,szczególnie jak prowokuje się Ronaldo. Równie dobrze Ronaldo mógł powiedzieć,czy kiedyś dostał Złotą Piłkę czy coś :P

Odnośnik do komentarza

Real Madryt 2-0 Valencia

 

pro_photo1291497772.jpg

 

 

A mogło być znacznie więcej,gdyby swoje sytuacje wykorzystał Khedira,Di Maria czy Ronaldo,a także gdyby sędzia odgwizdał karnego po akcji Di Marii. No ale i taki wynik jest bardzo dobry. Ważne zwycięstwo po klęsce w Barcelonie,które na pewno doda pewności siebie zawodnikom Realu :)

Tak trochę z du.py uwaga, ale zauważyliście, że z goli Ronaldo cieszy się głównie on sam? I jeszcze ta mina "jestem bogiem?!jestem?!!!no (pipi)a!!!!!". Zwyczajnie nie trawie ziomka :confused:

 

No rzeczywiście z dupy,bo przy wszystkich bramkach cieszy się z innymi. Co najwyżej przy drugiej bramce wczoraj cieszył się bardziej sam o ile można tak powiedzieć :P Ale rzeczywiście przy tej drugiej bramce celebracja Ronaldo była wkurzająca. Ale wiecie to chyba pierwsza Ronaldo którą sam sobie wypracował. Większość jego bramek pada po świetnych wystawach,karnych czy wolnych. Idealne przeciwieństwo Messiego,który dryblingami czy świetnym rozegraniem akcji potrafi sobie zapracować na bramkę. Ronaldo udaje kozaka w meczu ze średniakami,a później jak przychodzi co do czego daje dupy ;] Niestety....:(

 

Co do zachowania Pedro...zdecydowanie zbyt aroganckie z jego strony. Jasne jest mistrzem świata,ale równie dobrze taki Albiol może podejść do Terrego czy Vidicia i spytać się ich kim oni są ? On jest mistrzem świata mimo iż nie zagrał ani jednego meczu. A dobrze wiemy,że Terry i Vidic są znacznie lepszymi obrońcami od Hiszpana. Pedro też nie miał wielkiego wpływu w wyniku La Rojy na MŚ. Zresztą sam Guardiola prowokował,a w takim meczu jak Gran Derby wiemy jak to się może skończyć,szczególnie jak prowokuje się Ronaldo. Równie dobrze Ronaldo mógł powiedzieć,czy kiedyś dostał Złotą Piłkę czy coś :P

Co do przykrego zajścia podczas GD, to raczej się nie dogadamy. Odrzucenie piłki, innemu graczowi niż ten który podchodzi po nią, to norma podczas chyba każdego meczu-może jest chamskie, ale zrównywanie/tłumaczenie wyczynu Ronaldo to dla mnie fail. Domniemana "rozmowa" Ronaldo z Pedro, to, no cóż, zgasił chłopaka i tylko to miał na celu, nie ma co rozkminiać, kto jest piłkarsko lepszy itd., bo nie o to chodziło.

Odnośnik do komentarza

Piłkę odrzucają zazwyczaj zawodnicy, nie trenerzy. Jeszcze nigdy nie widziałem,żeby trener przeciwnej drużyny odrzucił piłkę w inną stronę. Nie można zwalać całej winy na Ronaldo,bo Guardiola też nie zachował się fair. Trochę obiektywizmu.

Napisałem wyraźnie, że Guardiola zachował się chamsko :rolleyes: . "Mamo udeżyłem Jasia bo dał lizaka Kasi, a nie mnie" "Pawełku, masz rację, Jaś sobie zasłużył"

 

Edit. Główka Zidane'a i łatanie dobrego imienia Zizou tym, że Włoch go sprowokował- podobny motyw.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dobrze Jagoda powiedział w studiu NSport. "Wszyscy mówią o zachowaniu Ronaldo,ale to Guardiola swoim prostackim zachowaniem sprowokował Portugalczyka..."

Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia, a w tym wypadku, kto komu kibicuje.

Odnośnik do komentarza

Jedyna osoba w tym studiu która jest bardziej za Realem to Terlecki. W sumie szkoda,że odszedł z Canal +. Jagoda często zachwyca się grą Barcelony,a po Gran Derby ma ku temu powody. Pol też jest chyba bardziej za Barceloną,ale to tylko przypuszczenia. Ryczel...hmm sam nie wiem. Tuzimek lubi nieźle dupe lizać Barcelonie. Ale i tak nikt nie pobije Wojciecha Kowalczyka,honorowy obywatel Katalonii :potter: Borek jest fanem Realu,ale zupełnie tego nie widać moim zdaniem :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dzięki Bogu, że Terlecki odszedł z C+, jego wypowiedzi na poziomie 4 latka były nie do zniesienia momentami. I tak najlepszy jest Kazio "yyyyyyyyy" Węgrzyn :potter:

Pan Kazio ostatnio zapisał swoje pociechy na tenisa w moim klubie

forumowy szpan

 

 

Pol to na 1000% fan Barcy, już nie raz pokazywał się na wizji w jej koszulce.

Odnośnik do komentarza

5:0, Real 3:1, czyli czekamy, aż któraś drużyna się zmęczy, a potem zmaści mecz z jakimiś leszczami (czyt. każdy inny zespół w PD). Stawiam na Barcę, no chyba, że te dzieciaki z rezerw będą w stanie wykrzesać z siebie coś więcej niż niezły mecz z Rubinem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...