Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

jestem pewien. To jest ostatni sezon Jose w Hiszpanii.

Nie ogarnia nic co sie dzieje.

wyglada i zachowuje sie jak żul..

 

za to bramkarz Sosiedad to normalnie masakrator :D

 

@up.

W Realu jest tyle kontuzji czy tez jose od(pipi)alo dotalnie, ze tak ustawil obrone?

Carvalnho, Arbeloa , Essien ? Co to kurna ma byc?

Edytowane przez SzewczykDratewka
Odnośnik do komentarza

 

@up.

W Realu jest tyle kontuzji czy tez jose od(pipi)alo dotalnie, ze tak ustawil obrone?

Carvalnho, Arbeloa , Essien ? Co to kurna ma byc?

 

 

Tak jak pisałem kilka postów wyżej, Ramos i Pepe mają kartki, Coentrao i Marcelo są kontuzjowani. Na ławce są niejacy Nacho i Diego Javier Llorente, nie wiem, czy to są twoim zdaniem lepsze prospekty od tych, co są na boisku.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Barcelona masakruje Espanyol.

 

Duzym krokiem w Nowy Rok

 

EDIT UP: Barca gra w obłednym Tepie a na dodatek cała pomoc i napad graja za(pipi)iscie. Iniesta asysta , Cesc asysta i Karny, Messi strzelił z karnego Karny, Pedro 2 gole , Xavi Gol , Busquets kapitalna asysta do Pedro. Obłed

Edytowane przez Niewidoczny
Odnośnik do komentarza

No myślałem, że może dopiero koło 60 minuty będzie 4-0... nie życzę oczywiście nikomu źle, ale kurczę ciekawiej było, jak była w Barcy plaga kontuzji, przynajmniej czasem coś się działo. A ten sezon to naprawdę masakra z ich strony ostatnio. Niby Celtic dał radę totalnie mordując mecz coś, przy pomocy słupków i cudownego bramkarza, ale Barca już wtedy miała 9 pkt. po trzech meczach, tak że to nie była taka typowa zupełnie sytuacja. No nie wiem.

 

 

Swoją drogą, Mourinho jak zwykle wygwizdywany i krytykowany. To żądanie, że Iker musi grać, bo to Iker, kojarzy mi się trochę z tymi ludźmi, którzy głosują jemu na Złotą Piłkę, "za całokształt kariery". A fakt jest taki, że obecnie nie gra czołowo. Ikera mogło rozpuścić, ile dostał nagród i splendorów za Euro, na którym prawie nic nie musiał robić. Cały sezon gra niedobrze. Ledwo wygrana 3-2 z Valladolid, słaby mecz Casillasa. Remis 2-2 u siebie z Espanyolem, słabo Casillas. Inna sprawa, że Adan gra chyba jeszcze gorzej, ale to niewielka różnica. Rozumiem, że dla kibiców ważne są ich postaci tak samo jak dobra gra, ale przecież gdy Real przegrywa, to jakoś też winny jest Mourinho. Tutaj jakoś osiągnięcia nie są rozgrzeszeniem. Trener musi tak zrobić, żeby zawsze wygrywać i jeszcze z takimi piłkarzami, jak trzeba. Zawsze krytyka jest na Mourinho, a fakt jest taki, że mimo trudnej sytuacji w meczu i rezerwowego składu obrony jednak wygrali z dobrą ekipą.

Odnośnik do komentarza

"Gdyby Messi grał dla Realu, to bym go lubił. Teraz mogę go, co najwyżej, darzyć umiarkowanym szacunkiem. W zasadzie jednak mnie wku.rwia.

Kunszt techniczny, skuteczność. Frankowski z Barcelony. A kunszt na Euro to oczywiście karny Andrei Pirlo, w meczu z Anglią. Messi by tak nie umiał, a Cristiano tak.

" Jerzy Pilch

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

T

omáš Rosický: "Przysięgam, że głosowałem na Ronaldo, mój głos zaliczyli Messiemu"

 

Thiago Silva, kapitan Brazylijczyków, przyznał, że głosował na pierwszym miejscu na Cristiano, a FIFA zaliczyła mu pierwszy głos na Messiego, a drugi na Cristiano.

 

Portugalski selekcjoner Gabonu, Paulo Duarte, chciał głosować na Cristiano, ale FIFA nie wysłała mu papierów, chociaż o nie zabiegał.

 

Gianluigi Buffon: "Głosowałem na Ronaldo, na liście FIFA okazało się, że oddałem głos na Pirlo"

 

Igor Denisov: Głosowałem na Ibrahimovicia, Ronaldo, a następnie Messiego, ale FIFA ogłosiła, że wybrałem: Messi, Ronaldo i Ibrahimovic. Być może czytają od tyłu...

 

Swoje zażalenie składa także: Ibrahimović, Dennis Alias, José Pekerman.

 

Ze sprawdzonego zródła szykujcie się na kontrowersyjnego newsa na rm.pl jutro w okolicach południa ;)

Odnośnik do komentarza

Google nie podaje żadnego źródła poza anonimami na jakichś forach i fejsach. Dodatkowo nawet anglojęzyczne cytaty pojawiają się tylko na polskich stronkach, a jedynym wymienionym źródłem ma być wypowiedź Rosicky'ego dla... Al-Jazeery, cytowanej przez "Abrar" (to taka gazeta w Iranie).

 

No nie wiem...

 

 

c40.jpg

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Wracając do rzeczy ciekawszych :) Wczoraj Real bez problemu rozprawił się z Celtą Vigo 4:0. Trzy gole i asystę zaliczył Ronaldo (oraz jednego ukradł mu ślepak liniowy) a dodatkowo ponownie na listę strzelców wpisał się Khedira, który co raz bardziej przypomina swoimi występami gracza z reprezentacji. Cieszy mnie powrót do formy Ronaldo, postawa Casillasa oraz występ Modrica a smuci zwyzywanie sędziego przez Ramosa. Za swoje słowa może odpocząć od 4 do 12 spotkań.

Odnośnik do komentarza

Teoretycznie wysoki wynik, ale... warto pamiętać, że Celta nie tylko jest ekipą z dołu tabeli, ale też nie wystawiła kilku podstawowych graczy, jak Aspas, Oubinia, Lago (liga jest widać dla nich ważniejsza niż szansa pokonania Realu). Mimo to aż do 88. minuty było tylko 2-0 i jeden gol mógł dać dogrywkę... oczywiście teraz Real może specjalnie mówić, że pozwalał na te wszystkie okazje Celty, żeby Casillas miał okazję się wykazać. Pierwszy naprawdę dobry pokaz Ikera od jakiegoś czasu.

 

 

No więc przy tym wyniku 2-0, przy atakującej Celcie, przy rezerwowym ciągle składzie obrony... no więc w tej właśnie sytuacji Sergio Ramos (jedyny w tym sezonie w miarę niezawodny obrońca, wracający po przerwie z powodu kartek) (pipi)a faul, który jest prosto na czerwoną... po czym zaczyna wyzywać arbitrów, co na pewno zapewni mu parę dodatkowych meczów odpoczynku. Trochę go rozumiem, bo pewnie nie były to celowe faule, no ale kurde...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...