Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ma śmieszny sposób poruszania się (raczej taki szczudłowaty w stylu wysokich, chudych mudżinów grających na pozycji DM), ale ruchy drewniaka? Chłopek ma najlepszą technikę ze skrzydłowych Barcelony, gra obiema nogami najlepiej w teamie, dużo widzi, świetnie dośrodkowuje (też mój faworyt w tej dziedzine w FCB). Być może źle Cię zrozumiałem, ale czuje się urażony kiedy widzę w jednym zdaniu "drewno i Cuenca".

 

edit. Zajman- fakt, zapomniałem zupełnie o Brazylijczyku, ale dla mnie to ten sam poziom z tym, że Adriano ma po prostu większego powera w obu nogach.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie wiem co to za wzmocnienie a tym bardziej czy warte jest wzmianki.

 

Ten gośc to odpad i przypał taki sam jak ten Tello czy inne Granery

 

Nie ma co ich porównywać. Cuenca po zakończeniu ubiegłego sezonu miał praktycznie zapewnione miejsce w pierwszym składzie, Tello grał na początku sezonu sporo właśnie ze względu na kontuzję Isaaca. Pamiętajmy, że jakkolwiek Tello zaliczył sporo dobrych meczów w ubiegłym roku, to zwykle z niewymagającymi rywalami, Cuence rzucano na Ligę Mistrzów i dobre drużyny z czuba tabeli. I nie rzucano z braku laku, tylko dlatego, że sobie bardzo dobrze radził w tych meczach. Talent mają obaj, ale Tello może się okazać kolejnym jeźdzcem bez głowy (jak ich król Robben), a Cuence tego zarzucić się zwyczajnie nie da. Pod względem przygotowania taktycznego to już jest piłkarz klasy światowej. Jeżeli będzie w stanie się rozwijać w takim tempie jak przed kontuzją, to będziemy mieć na skrzydle zawodnika na poziomie Bukieta. Niedowierzanie jeszcze 1-1,5 roku temu co do wartości Sergio było takie samo.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Już chyba rok lub dwa lata temu dałem ignora,bo to głupi troll i nic więcej.Proponuje Tobie zrobić to samo.

 

A wronce nie dałeś ignora? ... a no tak on nie obraża Twojej Barcelony. Hipokryta.

Albo jesteś głupi,albo głupiego udajesz.Jakbym miał dawać ignore każdemu kto krytykuje Barcelonę,to nie miałbym zbyt wiele postów do czytania.

Codename to najgorszy typ "kibica",który pisze farsa,putki i inne takie.Jak można kogoś takiego traktować poważnie?Dlatego wolę sobie czas zaoszczędzić i omijać jego posty.

Odnośnik do komentarza

Już chyba rok lub dwa lata temu dałem ignora,bo to głupi troll i nic więcej.Proponuje Tobie zrobić to samo.

 

A wronce nie dałeś ignora? ... a no tak on nie obraża Twojej Barcelony. Hipokryta.

Albo jesteś głupi,albo głupiego udajesz.Jakbym miał dawać ignore każdemu kto krytykuje Barcelonę,to nie miałbym zbyt wiele postów do czytania.

Codename to najgorszy typ "kibica",który pisze farsa,putki i inne takie.Jak można kogoś takiego traktować poważnie?Dlatego wolę sobie czas zaoszczędzić i omijać jego posty.

 

Wronerro robi dokładnie to samo, tylko w drugą stronę. ;)

Odnośnik do komentarza

Już chyba rok lub dwa lata temu dałem ignora,bo to głupi troll i nic więcej.Proponuje Tobie zrobić to samo.

 

A wronce nie dałeś ignora? ... a no tak on nie obraża Twojej Barcelony. Hipokryta.

Albo jesteś głupi,albo głupiego udajesz.Jakbym miał dawać ignore każdemu kto krytykuje Barcelonę,to nie miałbym zbyt wiele postów do czytania.

Codename to najgorszy typ "kibica",który pisze farsa,putki i inne takie.Jak można kogoś takiego traktować poważnie?Dlatego wolę sobie czas zaoszczędzić i omijać jego posty.

Tak jak Hejas napisał. Nie ignorujesz wronki który robi to samo tylko w drugą stronę. Hipokryta x2.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Male sprostowanie, nie jestem kibicem zadnej z tych druzyn, z leksza leje na lige hiszpanska.

Z racji, iz posiadam w domu canal+ i n ogladam wiekszosc meczy primera division, premier league i bundesligii(ktora mnie najbardziej interesuje a najmniej sie na jej temat wypowiadam).

Jak juz powiedzialem, jestem kibicem porazek realu bo ladne shitwarsy tutaj sie potem wyprawiaja ;d

W premier league nie da sie tak pisac, bo do figlarza nic nie dochodzi a np bauern czy borussie sam lubie ogladac :F

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...