Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Barca znowu gra jak Barca, czyli bez Messiego pyta straszliwa. W obronie całkiem spoko z wyjątkiem jak zawsze spóźnionego Alvesa i Rudego, który dał dzisiaj 2 razy koncert życzeń dla Villarreal.

Real bez CR'a nie lepszy ; znow przechwałki typu artykuł 7 lat na Estadio Anoeta bez przegranej na idą w piach 

 

Klątwa RM.pl  :lol:

 

A mowiac poważnie to szybko wyszła krótka ławka

 

Przy 3-2 jedyna opcja do przodu to Khedira  a przy 4-2 Arbeloa , to chyba wystarczy za komentarz.

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Ja bym powiedział że Realowi brakowało dzisiaj Xabiego.  Przy straconych golach widać było brak kogoś kto by asekurował obrońców, co później wyraźnie do zrozumienia dawał Pepe z Ramosem. Ani Kroos, ani Modrić nie wracali się tak by znajdować się tuż przed linią obrony.  Teraz Real musi naprawdę sprowadzić jakiegoś jednego albo dwóch zawodników ofensywnych, no bo jeśli trzeba gonić wynik jak dzisiaj, a do gry wchodzi... Khedira i Arbeloa no to z czym do ludzi. Hala Dzieci będą płakać że pół składu do wymiany, a ja spokojnie przyjmę ten wynik na klatę, bo widywałem już gorszy Real i specjalnego wrażenia ta dzisiejsza porażka na mnie nie robi. Jak wcześniej wspomniałem kadra musi zostać wzmocniona bo inaczej to będzie przejściowy sezon bez wielkich sukcesów i perspektywą kolejnych blamaży jak dzisiaj.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Trochę sami sobie zaprzeczacie. Ramos, Carvajal czy Marcelo zawsze grali ofensywnie i to nie czyni ich nieprzydatnymi samymi w sobie, ale jest kwestia pewnego balansu jedenastki. Odejście Alonso faktycznie może jeszcze bardziej go utrudnić. Może za rok Real kupi Krychowiaka. Od dawna się dziwię, czemu oni, jak wiele klubów teraz, nie ma jakoś ochoty kupować defensywnego pomocnika. Widocznie ma to sens, w końcu oni się znają na piłce, ale póki co wymagania wobec Kroosa, Modricia i Isco wyglądają na za duże wobec tego, jak ci piłkarze przyzwyczaili się grać.

Odnośnik do komentarza

W dzisiejszych czasach rola DMF trochę się zmieniła. Kiedyś każdy chciał mieć swojego Makelele, ale dzisiaj większość piłkarzy woli szaleć w ofensywie zostawiając często dwóch obrońców przeciwko kontrze (tak było np u Brazylijczyków na mundialu - z tym, że nie tylko Dani Alves i Marcelo byli z przodu, ale też David Luiz [wtf], czyli w obronie często zostawał sam Thiago Silva [sic]. Ciekawe ilu Brazylijczyków zatęskniło za Lucio i Juanem).

 

Ale Xabi sam chciał odejść więc Real nie mógł nic zrobić, zobaczymy czy jeszcze kogoś sprowadzą, bo obecnie kadra jest bardzo wąska.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mecz raczej z gatunku "dla konseserów". Atletico ma jeszcze mniej pomysłów na strzelenie gola niż zwykle, no ale i tak strzela, jak to oni. Ronaldo w pierwszej połowie faktycznie bardzo dobre zawody.

 

 

edyta. O! A to było ładne dla odmiany.

Odnośnik do komentarza

James grał świetnie w swoim poprzednim klubie, więc to nie tylko "parę bramek na mundialu". Fakt, większość się pukała w głowę, że to zwykła pogoń za "lepszym" transferem niż Wampir do Barcelony, a nie faktyczna potrzeba wzmocnienia pierwszej jedenastki (zwłaszcza, że oddali swojego najbardziej utalentowanego piłkarza do Man Utd). Jeżeli sporotowo nie da rady, to marketingowo tym bardziej ( to sprzedawanie koszulek już dawno obalono, bo ludzie zakładają, że 100% kwoty z tego tytułu trafia do klubu, nie liczą pensji piłkarza itd.)

Odnośnik do komentarza

Piękna główka Krystyny z bardzo trudnej pozycji i Deporivo już ma pod górkę. Ja tam wypatruje dobrego występu mojego ulubionego Jarka Cuenci.

 

O właśnie ładnie zamieszał w polu karnym Realu :)

 

Piękna bramka Jamesa! Kurde, szkoda mi Deportivo, bo na razie Real strzela te gole z niczego :confused:

 

Co ten bramkarz Depor :D Ronaldo druga bramka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...