Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

on ma niewyobrazalnie genialna technike prowdzenia pilki, jak przyklejona przy nodze, do tego super szybki i ma niesamowita umiejetnosc mijania rywali samym balansem ciala i operowaniem przyspieszeniem/zwolnieniem/zatrzymaniem sie - cos jak w pesie i dryblingach z R1/puszczamy R1 i zmiana kierunku

Odnośnik do komentarza

Tak sobie te filmiki przeglądam i mnie wzięło na wspominki. Wiecie kogo brakuje Barcelonie od paru sezonów i w sumie ma to przełożenie na wyniki? Przywódcy na miarę Puyola. Niby Javier ma charyzmę, ale to jest facet z zaciągu, a Puyol to była krew z krwi i jak trzeba się było połamać dla teamu to Carles to właśnie robił. To był mój ulubiony zawodnik i szkoda, że przez sposób w jaki grał musiał zakończyć wcześniej karierę :/.

Tutaj świetny tekst, jaki swego czasu umieścił na swoich łamach Przegląd Sportowy (przed MŚ w 2010, gdzie był murowanym kandydatem do tytułu najlepszego obrońcy)

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ms-2010,carles-puyol-kolekcja-mundial-2010-oni-beda-gwiazdami-ms-2010,artykul,99758,1,967.html

 

 

edya. Ficuś, to pewnie dlatego Wenger powiedział, że przypomina zawodnika z Playstation ;)

Odnośnik do komentarza

Pomijając to, że największe gwiazdy są zazwyczaj chronione, w przypadku Ronaldo uznano zapewnie, że to jednorazowy wyskok, a nie recydywa. Jestem w stanie to zrobumieć, sama sytuacja ogólnie wskazywała raczej na działanie pod względem impulsu, a nie złośliwości czy jakichś dziwnych gierek, tak jak np. w przypadku Costy czy Pepe.

Krzywdy raczej żadnej nikomu nie wyrządził, to wyglądało trochę tak, jak bijące matkę dziecko z ADHD z "Super niani". Wiadomo, że takie rzeczy trzeba ganić, ale (tutaj zgodzę się z przypotem pierwszy raz w życiu), jeżeli trybunał ropatrywał tą sprawę, to na 100% korzystał z zapisów wideo, a zastawia mnie dlaczego nie czynił tego w przypadku takiego Costy? Bo był za sprytny? Właśnie dlatego, że takie przypadki są zupełnie pomijane, to tym bardziej zgadzam się z tą decyzją.

 

 

No i będzie miał dobrą okazję, żeby się zrehabilitować w meczu z Atletico :).

Odnośnik do komentarza

Głównym argumentem, na który zwraca uwagę trybunał jest to co zostało zapisane w protokole sędziowskim. Między innymi dlatego Isco, który w tym sezonie dostał czerwień za 2 żółte, gdzie jedna była kompletnie z tyłka, musiał pauzować pomimo, że w oparciu o zapis wideo druga żółta powinna być anulowana. Znikome/żadne przykładanie wagi do tego co widać na powtórkach,ale nie jest wychwycone przez arbitra, jest także wyjaśnieniem tego, że Costa za swoje wybryki rzadko/nigdy nie pauzował.

Odnośnik do komentarza

Minięcie 4-5 rywali i strzelenie bramki, można uznać za spektakularną bramkę ;)

 

Wiem o co ci Ficuś chodzi z tą magią, to jest dokładnie to co pisałem o stylu gry Messiego. On gra zupełnie inaczej niż Ronaldinho, ale czy to nie jest magia, co też karzeł robi?

 

http://youtu.be/zfItASX0lco

Rozumiem ze tutaj nie ma magii tylko same strzelanie bramek

Odnośnik do komentarza

 

Minięcie 4-5 rywali i strzelenie bramki, można uznać za spektakularną bramkę ;)

 

Wiem o co ci Ficuś chodzi z tą magią, to jest dokładnie to co pisałem o stylu gry Messiego. On gra zupełnie inaczej niż Ronaldinho, ale czy to nie jest magia, co też karzeł robi?

 

http://youtu.be/zfItASX0lco

Rozumiem ze tutaj nie ma magii tylko same strzelanie bramek

 

Pokazywałem wcześniej filmik z Zizou, ale ogólnie takie przeglądy zawodnika są moim zdaniem (pipi) warte bo i z Quaresmy można gwiazdę zrobić. 

 

Odnośnik do komentarza

Wiem dałem ci plusa za ten filmik. Swietnie sie go oglądało. Filmik messiego wyłaćzyłem po 3 minutach bo ciągle leciał ten sam schemat. 

 

Ogólnie jest tak jak mówisz, te filmiki chu.ja warte, wrzuciłby jeszcze naniego, robinho albo innych bajerantów z lig południowoamerykanskich i moznaby montowac mega filmiki 

Odnośnik do komentarza

Kabi ja nie wrzucałem filmu, żeby się popodniecać akcjami, bo to jest dokładanie tak jak Mysza pisze, tylko żeby pokazać, że sam sposób gry jest widowiskowy. Nigdy nie pisałem, że CR7 nie gra widowiskowo, a tylko, że musi mieć ku temu odpowiednie warunki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...