Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Jestem naprawde pod wrazeniem. Wiadomo pierwsza akcja meczu , troche niefartownie. I gol Messiego jak juz siły były w ataku na remis. Cały mecz na niezwykle wysokim poziomie w Valenci, Dobry wynik Barcy, swietne spotkanie, Real bedzie miał niezwykle ciezko zarówno z Sevilla jak i Valencia co pokazały ostatnie dwa pojedynki Barcelony

Odnośnik do komentarza

No cos mi niestety smierdzi problemami Realu. Bez Bale  jeszcze ok, Bo James idzie na skrzydło  i Isco do srodka i niezle to wyglada. Ale bez Modricia to moze byc jednak problem i Atletico moze ich wyrzucic z LM.

 

Wszystkie mecze dzisiaj fajne. duzo walki i stykowe spotkania. Malaga mogła zremisowac, Valencia spokojnie a nawet wygrac. Depor tez przy odrobinie szczescia.

 

Odnośnik do komentarza

W Sevilli i City...

 

Negredo to dobry napastnik, krzywdzace jest ocenianie go przez pryzmat meczow reprezentacyjnych

 

Technike ma, strzal ma, w dodatku silny jak tur i boiskowa inteligencja.

4 bramki w sezonie to rzeczywiscie rozczarowanie patrzac na kwote ewentualnego transferu. Ale Negredo pomimo braku bramek daje Valenci bardzo duzo.

Zreszta nadal potrafi blysnac https://youtu.be/IAfaOK-RATo

Odnośnik do komentarza

Jeszcze odnośnie wczorajszego meczu. Różne rzeczy mogą martwić (jak brak w pomocy mózgu na miarę Xaviego z dawnych lat czy Modrica z obecnych, operującego głównie w drugiej linii i w miarę potrzeby podłączającego się pod atak lub defensywę), ale cieszy mnie niezmiernie forma Sergio, który dobry rok zdawał się być wypalony niczym Pedro, a od paru tygodni to jest ostoja na swojej pozycji. Znowu ma oczy dookoła głowy i zabranie mu piłki=faul, a nie durna strata wynikająca z gapiostwa. Najbardziej poukładany taktycznie piłkarz w teamie i przy tym jeden z najlepszych technicznie. U-W-I-E-L-B-I-A-M!

Odnośnik do komentarza

Chicharito wykorzystuje swoją szansę. Nie pamiętam, kiedy ostatnio widziałem piłkarza, któremu tak bardzo zależy. Znowu łzy szczęścia po zejściu z boiska. Trudno nie poczuć do niego sympatii. No i taka postawa zawsze jakoś się przekłada na pozostałych zawodników, nawet Cristiano się cieszy po golach Groszka jak po własnych. ;)

Odnośnik do komentarza

chlopak ma pecha bo czy to w united czy w realu on nigdy nie byl traktowany przez trenerow powaznie, w miedzy czasie nawet w reprezentacji gdzie kiedys sklad byl ustalany od niego zostal odsuwany na drugi plan bo po prostu w klubach nie gral, ja go uwielbiam, coraz mniej pilkarzy co tyle serca zostawiaja na boisku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...