Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Myslalem ze jednak Valencia wygra. Ale nie bede sie wypowiadał bo niestety nie miałem okazji ogladac. Ciezko bedzie Valenci wybronic sie przed Sevilla.

 

PS: OD tego sezonu zwyciezca Uefa League gra w LM?

 

I czy to oznacza dodatkowe miejsce dla kraju jesli druzyna zajmie 5 miejsce? W przypadku jesli Sevilla wygra UL , i zajmie 5 miejsce?

Odnośnik do komentarza

Mnie od Kontuzji Modricia i Bale (głownie Modricia) jakos ten Real nie przekonuje. W meczu z Atletico wygrali , ale to było najslabsze Atletico w tym sezonie  i to gol w koncówce. Niby 3ke wsadzili Almerii ale do Gola Stadiony Swiata Jamesa to ten Real słabiutko.

Sevilla jest w gazie, ostatnie mecze naprawde gra bardzo wyrachowana piłke. Bedzie to bardzo ciekawy mecz , mogacy decydowac o Mistrzostwie. Jesli Real zremisuje lub przegra to pozwoli Barcelonie na popełnienie błedu z Atletico. A oprocz Atletico Barca wygra z palcem w d.. pozostałe trzy mecze.

 

I cos mi sie wydaje ze beda grac na Messiego w tych mniej waznych meczach. Np jutro w Cordobie. Cos mi smierdzi Hat-Trickiem Messiego jak beda mu wszystko podawac. Chocby po to aby zbudowac kolejny kontrast miedzy Messim a Ronaldo

 

Cordoba na wyjezdzie 4-0 albo wyzej , Sociedad u siebie - spokojne 2-0 i odpoczynek przed Bayernem , potem ciezko w Atletico , i ostatni mecz moze z Deportivo byc juz tylko o krola strzelców Messiego vs Ronaldo

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Jak na razie nie ma co zbierać z Cordoby. Świetny mecz Leo, Neymar trochę razi nieskutecznością i ma problemy z kryjącym go Crespo, Suarez coraz mniej sytuacji potrzebuje na zdobycie bramki, jest git.

Odnośnik do komentarza

Messi piękny pstryczek w nos Ronaldo. Pewnie nieświadomie, ale jednak kontrast ogromny jeśli chodzi o zachowania boiskowe w stosunku do Crisa. Jak tak dalej pójdzie to mamy ZP dla Messiego, chyba że jakimś cudem Real LM wygra, a Ronaldo zabłyśnie w finale.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:dynia:  :dynia:  :dynia:  :dynia:  :dynia:

 

na co ja licze 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...