Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie szukałem filmik z meczu z Elche, a tu proszę kabi zasypał swoimi typowi "argumentami" na agresorze. 

 

Jak kogoś gdzieś z(pipi)ałem, to ciebie jak się do mnie plułeś bo wyraziłem opinię inną niż ty ( tak to zawsze w naszych "dyskusjach" wygląda :sorcerer: ). Oczywiście znowu to robisz

 

Napisałem ze nie ma co ich porównywać ale pajgiego juz zapiekło i robi to jak przygłup.

 

 

a teraz jeszcze czekam na tradycyjne wciskanie mi rzeczy których nie pisałem.

 

Oczywiście kiedy ty gdybasz pisząc, że Messi by sobie w Anglii tak nie radził, bo jest ... karłem (siła tego "argumentu" powala), to wspomnienie paru faktów, które przeczą tej tezie (nie, nie tej, że jest karłem...) nazywasz smutnym (pipi)eniem. Ot cała dyskusja z kabim, rzucanie pereł przed wieprze.

 

 

Mysza akurat w kwestii umiejętności gry głową to Messi jest przeciętny. Zwłaszcza jak się popatrzy na ten sam element u CR7. Tutaj nawet nie chodzi o wzrost, co o skoczność, precyzję i siłę uderzeń. Jeżeli już w czymś Ronaldo jest artystą, to właśnie w grze głową, bo nie przypominam sobie żadnego zdobywcy ZP z ostatnich powiedzmy 20 lat, który by się z nim w tym elemencie równał, a nie były to same karły. To jest brak, którego Messi nie zastąpi niczym, bo słabsza lewa noga, mniejsza szybkość, to są rzeczy, które mając piłkę przy nodze nadrobi, ale jak piłka leci metr nad jego głową, to choćby się skichał, to balansem ciała czy techniką jej nie ściągnie na ziemie, o zagrożeniu bramki strzałem nie wspominając.

Odnośnik do komentarza

Dobra kur.wa KONIEC TEGO 

 

Raz na zawsze teraz rozstrzygniemy ten spór, tera bedzie najbardziej wyje.bista i najbardziej obiektywna opinia stworzona przez ekspertów w tym Kabiego i Alexa Fergusona a moze i nawet swietnego trenera poleconego prze pajdziego Raula Gonzaleza.

 

RONALDO vel ci.pa VS MESSI vel byłem hobbitem wiec jechałem na sterydach

 

Walka w powietrzu                           1:0

Szybkosc bez piłki                            1:0

Szybkosc z piłką                               0:1

Drybling                                             0:1

Siła (wyciskanie na płąskiej)             1:0

Ostatnie podanie                               0:1

Wykonczenie                                    1:0

Podziw gimnazjalistów                      0:1

Strzał z dystansu                              1:0

Kreatywnosc                                     0:1

Rzuty karne                                       1:0

Rzuty wolne                                       0:1

Nie wyglądanie jak Frodo bagins       1:0

 

7:6 dla Ronaldo

 

Mam nadzieje ze teraz juz wiemy kto jest najlepszym piłkarzem na swiecie, i dalsza dyskusja na ten temat jest zbedna. Dziekuje za uwage.


ZAMYKAM

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Uwielbiam tych fanatyków Messiego.

 

To jak pajdżi z tą grą głową i nietrafianiem jedenastek najlepszego piłkarza w drodze mlecznej? 

 

Bo jak już wiemy strzał z dystansu , siłę i wykonczenie akcji ma lepsze od Ronaldo dzieki twoim statystykom.

 

Dyskutujmy póki jeszcze nie ma LM

Odnośnik do komentarza

Jestem wyje.biscie spokojny towarzyszu pajgi, protip to ze klne nie znaczy ze sie spinam. Raczej to mnie bawi, tak jak głupie proponowanie mi setki wiedząc ze jestem alkoholikiem myśląc ze to w jakikolwiek sposób mnie dotyka :) 

 

No ale oki, koniec tego głupiego offtopa nieługo wazne mecze, troszke powagi.

Odnośnik do komentarza

To jak troszkę powagi, to napiszę, że tylko Messi.

 

Chyba do strzelania w gołebie na stadionie z karnych 

Nie no żarcik ;)

 

Jakby w temacie o Premier League były takie zażarte dyskusje, a nie że sam ze sobą piszę :(

 

A o kim tam dyskutować? O Fabianskim i Szczęsnym?

Odnośnik do komentarza

 https://www.youtube.com/watch?v=usdYZoob_3k

 

zagadka, który z dwóch zawodników otrzymał czerwoną kartkę i zawieszenie na 3 mecze z powodu powyższego zachowania?

 

 

Na pewno nie bramkarz wymierzający prawy prosty w zawodnika Valencii, a potem poprawiający zapasami  :kaz:

 

Powtórze raz jeszcze, poziom sędziowania w tej lidze to jakiś żart

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza

http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,skandal-w-hiszpanii-la-liga-i-puchar-krola-zawieszone-do-odwolania-,artykul,566166,1,459.html?utm_source=facebook&utm_medium=link&utm_campaign=fanpage

 

 30 minut przed rozpoczęciem pierwszego półfinału Ligi Mistrzów między Barceloną a Bayernem Monachium RFEF wydała komunikat, w którym poinformowała o zawieszeniu do odwołania rozgrywek Primera División oraz Pucharu Króla od dnia 16 maja włącznie w związku z brakiem porozumienia przy podziale pieniędzy ze sprzedaży praw telewizyjnych!

 

 

xDDDDDDDDDDD Żenada :dynia:

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...