Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem tylko że z tymi rekordami i tak Real nic nie ugrał. Już się spotykałem z takim głosami, że gdyby Ronaldo nie przyszedł dostawalibyśmy dalej oklep od Barcelony 6-2. No w sumie nie dostaliśmy, było jeszcze gorzej.

 

5-0  :reggie:

 

 

Przez reszte lat Ronaldo nie schodził z 40 bramek w sezonie więc raczej winy bym szukał w kim innym niż akurat nim  :)

 

A ja bym szukał. Finał CdR z Atletico, półfinały LM z Borussią, Barceloną czy nawet Bayernem. Co mi z tych jego 40 bramek skoro w najważniejszych meczach tak często zawodzi? 

 

Polecam ten filmik :D

 

Edytowane przez MYSZa7
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Upatrujesz oklepu od barcelony przez Ronaldo nie przez linie defensywną? Ok. 

 

Rozmawiajmy powaznie, Ronaldo jest swietny w tym co robi i real go nie sprzeda. Kiedy zawodzi Ronaldo przewaznie jest to spowodowane zawodem linii pomocy. Protip, Ronaldo jest w realu nie od kreowania gry tylko od wykanczanie tego co kreuje linia pomocy. No ok ostatnio zawiódł bo nie strzelił waznego karnego. Serio nie chce mi sie szukac ile to waznych goli dla realu strzelił wlasnie ronaldo. Bardzo prosiłbym kogo ma kupić Real zamiast Ronaldo? Jestem ciekaw propozycji. 

 

W barsie to wygląda nieco inaczej bo tercet Messi-Suarez-Neymar w wiekszosci meczy po prostu bryluje. No ale Ronaldo ma przeciez beznadziejnego Bale i Benzeme więc powinno to wyglądac inaczej nie tak jak jest prawda? 

Odnośnik do komentarza

To że Ronaldo jest od strzelania bramek a nie od kreacji to ja doskonale wiem i już Ci to pisałem wiele razy i nie tylko ja. Zresztą jak się bardziej rozpisze to znowu zejdzie to wszystko na temat Ronaldo kontra Messi. 

 

Real nie musi nikogo kupować zamiast Ronaldo. Odszedłby Ronaldo to i wróciłaby jakaś normalna rywalizacja w drużynie. Real zacząłby grać bardziej zespołowo, każdy by siebie szukał co pokazywał tyle razy bez niego. Nie było by tak że w obronie czy pressingu pracuje 9 graczy, tylko 10 ( tym który najmniej robi w tym aspekcie jest właśnie Ronaldo ).  Skończyłyby się te kretyńskie fochy i nakładanie presji na innych zawodników po tym jak źle mu się dogra. W sumie to i jak on komuś źle dogra to też ma pretensje do innych. Wolne wykonywaliby Ci zawodnicy, którzy naprawdę to potrafią robić. Być może Bale by się odblokował. Walijczyk potrzebuje mieć swobodę, a nie być w cieniu Ronaldo. Ja widzę sporo plusów w jego ewentualnym odejściu. Może to tylko gdybania, ale niektóre potwierdzały się pod nieobecność Ronaldo w wielu meczach. Co najwyżej w miejsce Ronaldo chciałbym zawodnika, który utożsamia się z tym klubem, kogoś dla kogo na pierwszy miejscu jest drużyna, kogoś który strzela bądź ciągnie grę w najtrudniejszych momentach, a nie piłkarza który większość swoich hattricków strzela zespołom ze środka czy dołu tabeli. Chciałbym kogoś takiego jak Raul. Zawodnika który przyczynił się do wielu trofeów dla Realu, a nie dla siebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...