Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Z jednej strony się cieszę, że mecz ciekawy i zabawny, z drugiej jednak trochę będę żałował, gdy się skończy seria samych wygranych z Umtitim w składzie, bo to jednak walidacja. Chciałbym mieć jak najwięcej okazji do wrzucania tego obrazka.

 

xU0r6zY.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Znowu ta moda na przerabianie białych bohaterów pozytywnych na mudżinów? 

Niezły, szybki mecz. Na razie sędzia tradycyjnie nie skrzywdził Valencii. Munir gnębi Piqueta, znajduję w tym pewną satysfakcję.

 

Ostatnia asysta Neymara miodzio, ogólnie kapitalny mecz tercetu (Messi grający na całej szerokości boiska się sprawdza), pomagierzy z pomocy nie przeszkadzali. Samuel wygląda z każdym spotkaniem coraz lepiej, ten system z trzema obrońcami mu służy, poprawił mu się przegląd pola, gra bardziej zdecydowanie, 1 na 1 mistrz. Więcej takich transferów proszę.

Odnośnik do komentarza

W sensie zagrał beznadziejnie z Deportivo, a wcześniej był najlepszy z Celtą? 1 mecz to jeszcze nie kilka ;)

Wiesz co, Messi jak to Messi, może grać słabo i strzelić dwie bramki (jak z Leganes) czy strzelić w końcówce z Atletico dając trzy punkty. Czyli ogólnie grać chuyjnie, ale mieć ten przebłysk geniuszu. No i właściwie jakby tak przeanalizować samą grę Leo w ostatnich, ja wiem, 5-6 meczach, bez patrzenia na statystyki, to stwierdzi się, że był zaskakująco irytujący. W międzyczasie zagrał genialnie z Celtą i dziś z Valencią, gdzie wreszcie był sobą (na pewno wiesz, o co mi chodzi), ale ostatnio nie prezentował sie zbyt dobrze (to chyba zaczęło się od meczu w Paryżu).

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 6 ligowych meczów Leo.

Z Valencią wybornie.

Z Depor kapa.

Z Celtą wybornie.

Ze Sportingiem wybornie

Z Atletico słabo , jest statystyka

Z Leganes dobry mecz (fakt były momenty w których sobie myślałem "no po co no"), w sumie tylko Neymar grał od niego lepiej, podobnie zresztą jak z Atletico.

 

Serio przesadzasz z tą taką sobie formą w ostatnich meczach. Neymar faktycznie jest bardziej regularny, ale no jeden bez dobrej gry drugiego sam nic nie wskóra. Tak ogólnie to zgadzam się, że graczem roku w Barcelonie póki co Neymar.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...