Opublikowano 17 grudnia 20177 l Słabiej wygladała , nie było tego rozmachu w ataku, nie było tej szybkosci , nie było stwarzanych okazji. Z drugiej strony Eibar zagrał bardzo zdyscyplinowany, Przeczytał Valencie i nie dał pograc. Troche spuchli
Opublikowano 18 grudnia 20177 l Cytat Jeden z dyrektorów Barcelony, Guillermo Amor, po niedzielnym meczu Barcelony z Deportivo La Coruna (4:0) powiedział dziennikarzom, że Katalończycy nie utworzą szpaleru piłkarzom Realu Madryt. - W tym klubie szpaler robiony jest dla zwycięzców ligi hiszpańskiej. W tym przypadku tak nie jest. - powiedział Amor po czym potwierdził, że szpaleru dla Realu nie będzie. W ostatnich latach szpaler podczas El Clasico zdarzył się tylko raz. W 2008 roku Barcelona wykonała go dla Realu, który zdążył zapewnić sobie mistrzostwo. "Królewscy" wygrali tamto spotkanie 4-1. W styczniu 2015 roku Valencia zrobiła szpaler dla Realu, a rok później Betis dla Barcelony - obie sytuacje miały miejsce po tym, jak hiszpańscy giganci wygrali Klubowe Mistrzostwa Świata. Za: sport.pl http://www.sport.pl/pilka/7,65082,22798419,el-clasico-pilkarze-barcelony-nie-zrobia-szpaleru-realowi-madryt.html
Opublikowano 18 grudnia 20177 l A meczyk wczoraj ładny, Suarez zaje.bał bramkę raboną ale w PD nie slyszeli o czymś takim jak goal line i go okradli z bramy a byłby hattrick, Karzeł nie strzelił karnego kolejny już raz, nie rozumiem czemu nadal usilnie stara się je strzelać.
Opublikowano 18 grudnia 20177 l 4 godziny temu, _Be_ napisał: A meczyk wczoraj ładny, Suarez zaje.bał bramkę raboną ale w PD nie slyszeli o czymś takim jak goal line i go okradli z bramy a byłby hattrick, Karzeł nie strzelił karnego kolejny już raz, nie rozumiem czemu nadal usilnie stara się je strzelać. W tamtym sezonie miał ich całkiem sporo i z tego co pamiętam pomylił się tylko raz, w ostatniej kolejce przeciwko Eibar. Teraz znowu nie strzelił, ale nie jest źle, wydaje mi się, że poprawił się w tym elemencie. Nie jest Lewandowskim, gdzie rzut karny to pewny gol, ale jest całkiem skuteczny.
Opublikowano 23 grudnia 20177 l Zaraz zaczynają. Kto zapomniał to niech sobie przypomni. Gran derbi o 13 to chyba jeszcze nie oglądałem.
Opublikowano 23 grudnia 20177 l El Classico zaraz się zacznie Real musi wygrać, żeby myśleć o zdobyciu mistrzostwa. To musi być dobry mecz.
Opublikowano 23 grudnia 20177 l Nareszcie mam okazję obejrzeć Gran Derbi na eleven sports i kurde, jakość wideo jest niesamowita, żadne TVP ani Polsat się nie umywa. Na telewizorze fullhd widać każde źdźbło trawy, fenomenalne kolory, mega jakość.
Opublikowano 23 grudnia 20177 l 1 minutę temu, S(pipi)ix napisał: Nareszcie mam okazję obejrzeć Gran Derbi na eleven sports i kurde, jakość wideo jest niesamowita, żadne TVP ani Polsat się nie umywa. Na telewizorze fullhd widać każde źdźbło trawy, fenomenalne kolory, mega jakość. No rok temu powiedziałbyś zupełnie odwrotnie. Wcześniej to była masakra, jakbyś oglądał tv Puls. 11 nie miał startu do Eurosportu, nie mówiąc już o C+. Dzisiaj jest nawet lepiej, na pewno to top jeśli chodzi jakość. Studio i oprawa przed i po meczu również rozwija się w dobrym kierunku. Jedyne czego mi tam brakuje, to Smoku i Twaro, ale oni nawet nie dementują plotek o tym, że za pół roku zagoszczą na stałe w telewizji. Pytanie tylko Polsat czy właśnie Eleven
Opublikowano 23 grudnia 20177 l Eleven to teraz top w polsce jeśli chodzi o realizację spotkań piłkarskich.
Opublikowano 23 grudnia 20177 l Ciekawe czy streaming online poprawili, bo ja eleven miałem wykupione online i jakość streamów była bardzo słaba. Transmisja z kablówki jest baaaaardzo dobra, jakość blu ray Edytowane 23 grudnia 20177 l przez S(pipi)ix
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.