Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mogę, forum zawsze o jednym. Powiedziałbym że kiedyś Xavi, Messi, Iniesta, Puyol, Pique, Busquets, Pedro, Guardiola itp. też reprezentowali świętą białą rasę, ale nie wyglądali wszyscy jabky próbowali być jednym typem, ot dość zabawne bo teraz co mecz się pojawia ze dwóch nowych graczy Barcy z akademii i ciężko mi się czasem orientować kto to właściwie jest.

 

Podejrzewam że w tym momencie w La Masii jest co najmniej kilku Pedro Rodriguezów i wszyscy tak wyglądają. (Poniżej ten najbardziej obecnie hype'owany, bodaj 16-letni teraz pomocnik Pedro Rodriguez. Nie jestem pewien który z nich dokładnie to Pedro Rodriguez)

 

image.png.696640f3e0a26ac50e66336ef4a15683.png

 

 

 

 

TYMCZASEM Ter Stegen wypada na resztę sezonu, niesamowity jest ten klub.

 

Żarty piszą się same - teraz Barcelona może pewnie wystawić niezłą jedenastkę kontuzjowanych. W tym młodym sezonie zagrało już 23 piłkarzy, a jeszcze nie pojawili się w ogóle de Jong, Gavi czy Araujo.

 

W LM kilka minut dostał Ansu Fati, który ma jeszcze wiele lat ogromnego kontraktu, ależ to jest tragedia. Fati grał czasami w Brighton i absolutnie nie wyglądał, jakby mógł grać na poziomie Premier League. Nie wiem, co on robi w pierwszym składzie Barcy, powinien nawet za darmo dostać wypożyczenie do jakiegoś klubu na poziomie może Europa League, może drugiej ligi, bo do Barcelony na tem moment jest bardzo daleko. Na swój sposób to, że zdobył 4 gole dla Brighton, nawet będąc aż tak cienki, przypomina o jego wyjątkowym talencie, koleś ma nadal niesamowity dryg do strzelania goli. Ale w tym tempie nigdy go nie zaznamy. 

 

Na razie oczekuje się, że za ok. miesiąc ma wrócić wielu zawodników - de Jong, Fermin Lopez, Olmo, Gavi, a Araujo niby jakoś niedługo potem. Ciekawe ile się połamie do tego czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...