Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Własnie to jest inne niz w tamtym sezonie. Tam jeszcze były takie mecze , ze totalnie dominowali. A teraz było wiele takich meczy gdzie poprostu byli słabi a mimo wszystko jakos to wygrywaja. Taki troche dawny Manchaster United

 

Nie umiem tego do konca nazwac , ale jak sie oglada te mecze to widac. 

 

Edit: o tym dla Gijon..

 

Ja teraz Che - Tot a potem Sev - Val

 

Nie jestem ogor zeby ogladac 5 meczy na raz i o wszystkich sie wypowiadac

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Real Madryt to Lipsk Hiszpanii, a Zidane kontynuuje najlepszy start w historii świata. Ostatnio jak sprawdzałem był chyba 2 czy 3 punkty przed dotychczasowym liderem Guardiolą, jeśli chodzi o punkty po danych meczach, a od tego czasu Real tylko wygrywał. No ale niemożliwe, żeby czyjaś definicja grania dobrze w piłkę była subiektywna czy podważalna, więc wychodzi na to, że to wszystko największy fuks w historii.

 

Aha, i "wydrukowany" karny gdzie był normalny faul na Vazquezie gdzie w każdym meczu nieraz taka sytuacja jest i się gwiżdże faul, nigdzie nie słyszałem nawet żeby ktoś się czepiał, dopiero z tego tematu się dowiedziałem, że jednak tak naprawdę nie było. Zawsze można się czegoś dowiedzieć.

 

https://streamable.com/zogw

 

No tak patrzę z tej i tej strony i no kurde. Niech każdy oceni sam, jak ewidentnie tutaj wydrukowano, kwestia opinii jak widać.

 

200_s.gif

 

 

 

 

 

Czekamy. Na szczęście już jutro w meczu Atletico-Osasuna zobaczymy jak wygląda prawdziwy dobry futbol. Tak przynajmniej się domyślam bo trudno się konkretnie od mądrych dowiedzieć, kto gra dobrze, ale lubię dobry futbol to zostanę przy Atleti. Tym razem powinni nawet wygrać. Słyszałem, że wobec urazu Filipe Luisa ma pojawić się na lewej Sime Vrslajko, dobry piłkarz, ciągle myślę, że z czasem się wkręci w ekipę, na razie zagrał jeden mecz na prawej i Atletico wygrało 5-0, dawno temu. Stefan Savić przez cały zeszły sezon prawie w ogóle nie grał, a proszę, pod koniec przekonał, został wybrany na finał i teraz jest podstawowy.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

https://streamable.com/zogw

 

No tak patrzę z tej i tej strony i no kurde. Niech każdy oceni sam, jak ewidentnie tutaj wydrukowano, kwestia opinii jak widać.

 

Nie da się ukryć że Vasquez wykładał się jeszcze przed kontaktem z rywalem, stąd wątpliwości moralne części obserwatorów, ale też sędzia nie miał co innego zrobić w tej sytuacji. Faul był, a że to było zamiarem gracza Realu? Tak wygląda masa karnych. Jak już sobie tak dyskutujemy, to doskonale widać kiedy chce się chce wymusić karnego, po tym jak zawodnik wypuszcza sobie piłkę. Jak robi to tak, że nawet bez kontaktu z nogami rywal nie miałby szans do niej dojść, to wiadomo czego oczekuje po jego interwencji. Takie życie.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam jak oggozo pisze -śmy. Dowiedzielismy, zinterpretowalismy, obciagnelismy.

 

Tak jakby tutaj ktos z nim trzymal sztame

 

 

Na betcklick mozna obstawic

 

Czy Oggozo ogladal mecz o ktorym sie wypowiada real madryt-gijon

 

Tak 9.05

 

Ogladal 23min 3.23

 

Nie 1.15

Edytowane przez kanabis
Odnośnik do komentarza

Jarek, odnosisz się do przewinienia za niebezpieczną grę (przyznaję, że nie chce mi się czytać tego 12 artykułu)? Jeżeli tak, to nie wiem co to ma wspólnego z interpretacją tej sytuacji w wykonaniu Ludwensa. Nie widziałem nigdy w życiu karnego który byłby inaczej uzasadniany niż 

a) kontaktem z przeciwnikiem

b) kontaktem ręki z piłką

Chyba...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...