Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Nie no misztrostwa hiszpanii sa przeciez wazniejsze.

 

XD

To jest rzecz dyskusyjna co dla kogo jest ważniejsze. Co prawda zawody w systemie turniejowym dostarczają więcej emocji, ale o tym czy ktoś jest najlepszy w takim systemie często decyduje forma dnia lub jakiegoś dosyć krótkiego okresu. W mojej ocenie mało wymierny sposób oceny wartości zespołu.  Co z tego, że ktoś tam zdobywa jakiś puchar jak nawet nie ma okazji zagrać z najgroźniejszymi rywalami, którzy rozstrzelali się między sobą w drugiej drabince? Taka prawdziwa liga mistrzów nie zostawiałaby wątpliwości (w każdym bądź razie dużo mniej) w kwestiach czysto sportowych. Jeżeli chodzi o osobiste preferencje, to dla mnie i tak najważniejsze byłyby bezpośrednie spotkania Realu z Barcą, a wywodzi się to z czasów kiedy to był jedyny moment sezonu w którym Barca mogła coś ugrać, bo o tytułach mogła sobie pomarzyć. Z tego też względu pilniej śledziłem ligę niż puchary. 

Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo ze wiecej warte jest mistrzostwo hiszpanii gdzie miedzy soba rywalizuja dwie druzyny i czasem trzecia niz liga mistrzow gdzie biora udzial najlepsze zespoly z calej europy.

 

Real ma wiecej mistrzostw hiszpanii, wiecej pucharow ligi mistrzow i wiecej wygranych w el classico. Barcelonie raczej nie ma czego zazdroscic.

 

Zamykam temat

Odnośnik do komentarza

Kanabis , wszystko mozna dostosowac do swojej teorii.

W ostatnim czasie Barca zdobywa wiecej mistrzostw  , wiec mozna powiedziec ze liczy sie szersza perspektywa. Na co mozna odpowiedziec, ze h... mnie obchodzi co było 30 lat temu bo tego nie pamietam itd.

Temat rzeka.

Ja powiem , ze zarówno LM jak i PD jest tak samo wazna. Sa to dwa inne typy rozgrywek ale jesli ktos wygrywa jedna z nich tz ,ze musi byc wielka druzyna.

Odnośnik do komentarza

Drugie oblicze pajgiego na blaugrana.pl

Nie będę udawał, że nie.

 

Wczoraj np. sobie pomyślałem, że pan Ramos nie wie chyba, że tendencyjne strzelanie decydujących bramek w 90 minucie jest równie nierealistyczne jak Player Emotion w PESie. Liczę, że w końcu to załatają.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Nie no wiadomo ze wiecej warte jest mistrzostwo hiszpanii gdzie miedzy soba rywalizuja dwie druzyny i czasem trzecia niz liga mistrzow gdzie biora udzial najlepsze zespoly z calej europy.

 

Real ma wiecej mistrzostw hiszpanii, wiecej pucharow ligi mistrzow i wiecej wygranych w el classico. Barcelonie raczej nie ma czego zazdroscic.

 

Zamykam temat

Dwa tryplety.

Odnośnik do komentarza

Kanabis , wszystko mozna dostosowac do swojej teorii.

W ostatnim czasie Barca zdobywa wiecej mistrzostw  , wiec mozna powiedziec ze liczy sie szersza perspektywa. Na co mozna odpowiedziec, ze h... mnie obchodzi co było 30 lat temu bo tego nie pamietam itd.

Temat rzeka.

Ja powiem , ze zarówno LM jak i PD jest tak samo wazna. Sa to dwa inne typy rozgrywek ale jesli ktos wygrywa jedna z nich tz ,ze musi byc wielka druzyna.

Nigdy nie napisalem ze barca nie jest wielka druzyna. Ogolnie takie przepychanki uwazam za dziecinne , ale ludwes zaczal

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...