Skocz do zawartości

Primera Division


Rekomendowane odpowiedzi

Ludwes prosze cie :yao:

 

Ronaldo, zwyciestwo z naprawde sporym wkladem w mistrzostwach europy, a messi przed 30 wypina sie na reprezentacje , wpier.dala lejsy i zapuszcza brode i maluje wloski na blond. Bezdyskusyjna zlota pilka xD to juz lewandowski przedej powinien ja dostac niz messi

Jaki psychofan Messiego xd

Odnośnik do komentarza

Wow wiec messi powinien dostawac co roku zlota pilke juz do konca kariery bo ludwes mowi ze jest polke wyzej od wszystkich mimo ze na zlota pilke skalda sie tez pewien wazny element jak osiagniecie czegos z druzyna.

 

Ty nawet nie wiesz jakie sa kryteria przyznawania zlotej pilki, to dopiero glupoty.

 

No oczywiscie Ronaldo nie mial wplywu na zdobycie mistrzostwa europy xD ale messi na wicemistrzostwo swiata juz tak hahah

Typowe dla kogos kto nie widzi nic poza swoim kochanym messim. Tak jakby w innych ligach nie bylo pilkarzy wplywajacych na gre zespolu, strzelajacych i asystujacych. Istnieje tylko messi. Widac to bylo w gran derbi jak iniesta mial dwa razy wiekszy wplyw na gre barcy przez pol godziny niz messi przez caly mecz. Zlota pilka dla iniesty

Hmmm sprawdzilem z ciekawosci asysty messiego w tym sezonie

Liga mistrzow 2 asysty

Liga 3 asysty

 

Co ty bredzisz chlopie

Dla porownania Neymar 6 w lidze , 7 w lidze mistrzow.

Nawet poziom nizej Ronaldo ma wiecej.

Odnośnik do komentarza

Ale co ty mi podajesz liczbę asyst z tego sezonu, jak Złota Piłka przyznawania jest za rok kalendarzowy? I to ja nie wiem, jakie są kryteria przyznawania Złotej Piłki, hehe

 

 

 

 

Gdzie napisałem, że Messi ma największy udział w grze Barcy? Zresztą trochę trudno być widocznym, skoro cała drużyna przeciwna jest ustawiona pod Messiego, a taki Modrić, Isco czy Kovacić "wymieniają" się jego kryciem. Taki Ronaldo nie miał krycia w ogóle, a grał jeszcze większą chuynię niż Leo. 

 

 

Wpływ na grę drużyny to miał Messi na Copa America (przegrali, nie strzelił karnego, skończył karierę, hehe - mów, co chcesz), gdzie bez niego Argentyna nie istnieje. Jestem pewien, że Portugalia przegrałaby ten finał, gdyby nie kontuzja Ronaldo. 

Edytowane przez Ludwes
Odnośnik do komentarza

Tak jak piszesz. Gdyby nie ME mozna by polemizowac a tak to raczej nie ma nad czym. Choc nie da sie zauwazyc ze nasze turbogwiazdy jednak zdecydowanie zaczynaja bledziej swiecic, bo ale grajac tyle lat na takich obrotach to jest w sumie zrozumiale ze kiedys musi sie to skonczyc. Po cichu licze ze w nastepnym roku nareszcie ZP dostanie ktos inny niz messi czy krystyna. A kto wie moze historyczna chwila dla polski, czemu nie :)

Odnośnik do komentarza

Ostatnie 5 meczów Atletico w lidze to: jedno zwycięstwo, jeden remis i trzy porażki. W następnym meczu grają z Las Palmas, także łatwy przeciwnik to to nie jest. 

 

 

Wyglądają dość słabo w tym sezonie, przynajmniej w lidze. Nie wiem, może Simeone się powoli wypala w tym klubie? Już 12 punktów straty do Realu, z tymi najlepszymi drużynami nie wyglądają za dobrze (Real, Sevilla, Villarreal, Sociedad, z Barcą remis, ale to przez Mascherano, hehe). Ciężko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...