Skocz do zawartości

Nowe filmy - co polecacie??


epl

Rekomendowane odpowiedzi

cały klan scott'ów się spier.dolił ostro, tony to już drugi teledysk o pociagach ma kręcić. może prequel obcego wyjdzie jakotako.

Pierdielisz. A niby w których filmach akurat Scott się tak spier.dolił. Może już nie zawiesza poprzeczki ale nie schodzi poniżej pewnego, dobrego poziomu.

I to wystarcza.

 

 

Eee z tego co właśnie czytam tak samo jest z nowym Hoodem. Czyli jest dobrze.

Bez fajerwerków ale na poziomie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

nie wiem czy teraz o ridley'a pytasz czy o tony'ego. ridley'a nigdy fanem nie byłem no, ale body of lies to już kompletna beznadzieja. tony dostarczył mi dawno bo dawno jeden z moich ulubionych filmów w ogóle i boli mnie kiedy teraz nie mogę oglądać jego filmów przez ten zje.bany montaż rodem z mtv od którego idzie dostac oczopląsu. no, ale dozywotnie propsy za pomoc w rehabilitacji rourke\a.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

'I love you Phillip Morris' z Carreyem i McGregorem jest przewykur.wiste!!!!

 

Powaga, świetnie się bawiłem na tym filmie. I jest nowy.

ooo właśnie ssam. Zapomniałem o tym. A są już napisy?

 

HOT TUBE TIME MACHINE widziałem dzisiaj. No fajnee. Coś jak kac vegas, ale uśmiechnąłem sie 5 razy a nie 3, więc lepsze

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

I love you Phillip Morris - 7+/10 czyli bardzo dobry film. Dla takiego niedojrzałego homofoba jak ja to najlepsza komedia od czasów Wzgórza złamanych serc. Polecam. Plus za aktorstwo, chłopaki mieli niezły ubaw. Nie mogę się doczekać wersji dvd z nieudanymi scenami.

 

 

Kick-ass. Nie widziałem komiksu, nie mam porównania i za film daje 9/10. Dobra akcja, masa humoru, świetny ost i fajne wykonanie.

Odnośnik do komentarza

Polecam Toy Story 3, oczywiście jak ktoś nie ma problemu z oglądaniem bajki o żyjących zabawkach. Można się zaśmiać parę razy, historia nawet niezła, kilka konkretnych scen, no i technicznie oczywiście na bardzo wysokim poziomie. Dubbing polski bez zarzutów, chociaż małe zmiany w stosunku do poprzednich części są. Dobre zakończenie trylogii, takie trochę nawet smutnawe.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...