Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Trailer oraz niemal wszysytko w nim zawarte jest super i nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie jeden drobny.. ale jakże ważny szczegół. Znowu jedynym samochodem, który uległ zniszczeniu (w dodatku nadal takim samym jak na GC/TGS) jest Subaru. Citroen i Suzuki, ktore w Imprezę uderzają nie mają ani ryski. Dziwna sprawa..

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Post pod postem ale po takim czasie to logiczne ;)

4427301242_ee0751eeba_b.jpg

4426539015_4a0520176c_b.jpg

4426539151_0067bc8d67_b.jpg

Te screeny potwierdzają to, że noc na wszystkich trasach jest możliwa. Jak widać wszystkie auta mają nromalnie działające oświetlenie w zwiazku z czym możnaby nawet zrobić zwykłe tory wyścigowe (nie trasy miejskie) nocą. Myślę, że jest szansa, ze nie robili silnika, który obsłuży takie oswietlenie tylko dla 1 czy 2 tras...

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

ps wiadomo juz dlaczego tak dlugo robia tą gre:

29w0mrp.jpg

takie cos dodaja :D ciekawe ile osob by to zauwazylo

no i najwazniejsze:

SoonGT5.JPG

 

Soon czyli pewnie na e3 bedzie data :)

2wq96kk.png

 

ale widac ciagle dlubia nad gra :D

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza
Please bear with us - the end product will be worth the wait

 

Wierzę, mimo całego zamieszania wokół GT, teorii spiskowych itd. - WIERZĘ !!

 

Jednak nie daj boziu żeby tak nie było - (odpukać) bo jak nie to sam, osobiście kopnę w du*e każdego odpowiedzialnego za to "ważniaka" tak, że spadnie ze swojej, "karierowej wieży", na którą wspinał się całe swoje życie ... z wielkim hukiem, bólem i w świetle jupiterów.

 

Amen

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

1z4kbip.png

popatrzcie na wieżowiec po prawej.

ja wiem ze to perfekcjoniści ale *** bez przesady

 

ps klik

jakby ktos chcial sciagnac trailer to ma link ppm->zapisz jako

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Z tego co widziałem to w rzeczywistości cała ta konsola, ten tunel środkowy w sls amg jest cała z włókna weglowego, a tu na screenach widać jakiś szary plastik, więc nie są takimi perfekcjonistami :P

Edytowane przez Kuno
Odnośnik do komentarza
Gość =-FEISAR-=

Trailer oraz niemal wszysytko w nim zawarte jest super i nie miałbym się do czego przyczepić, gdyby nie jeden drobny.. ale jakże ważny szczegół. Znowu jedynym samochodem, który uległ zniszczeniu (w dodatku nadal takim samym jak na GC/TGS) jest Subaru. Citroen i Suzuki, ktore w Imprezę uderzają nie mają ani ryski. Dziwna sprawa..

 

Ja tutaj nie widze nic dziwnego. Skoro premiera w okolicach jesieni to po co mają już teraz zdradzać to co wszystkich najbardziej interesuje? Chcą zaskoczyć graczy w ostatniej chwili. Chyba każdy w miarę myślący człowiek widzi jak teraz Sony postępuje z największymi tytułami. Najwięcej informacji pojawia się niedługo przed premierą. Tak było z KZ2, Uncharted 2 i GOW3. GOW3 po odpaleniu zaskakuje najbardziej bo względem dema jest spory skok a pierwsze 15 minut gry to jest coś czego ludzie w życiu nie widzieli w historii gier video. Gracz ma być pozytywnie zaskoczony a nie wiedzieć o grze wszystko parę miesięcy przed premierą.

Odnośnik do komentarza

Ok 1 dzien motorshow sie juz skonczyl. Czemu zadnych newsow nie ma ?

Wczoraj to był dzien dla prasy i innych vipów. Ja dzisiaj bylem i pogralem troche, ale ja to laik jestem więc wiele nie wywniskowałem :P. Nie wiem jaka to była wersja GT. Ogólnie to beka była, bo gra była po japońsku, a wszystkie fury na trasie to były nowe SLSy. Pośmigałem troche po nurburgringu, ale nawet całego okrążenia nie zrobiłem, bo miła pani powiedziała żebym dzieciom dał pograć. Ogólnie trasa jak i jego otocznie wyglądały mi na te z najnowszego bulidu, ale głowy nie daje.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...