Skocz do zawartości

GT5 Prologue i GT5 (do dnia premiery)


LiSoQuan

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze niedoceniacie calej afery ze standard cars mowiac, ze po uj tyle jak jest 200 ( a tak naprawde bedzie ze 150, co widac teraz, bo kazde auto Nascar ma po kilkanascie wariacji, to samo bedzie z GTR-ami ). Docelowy odbiorca GT5 to nie tylko ktos, kto bedzie masterowal non stop czasy 10-20 najszybszymi autami, zawsze zaleta GT bylo to, ze mogles pojezdzic czy to samochodem jaki masz w realu, czy takim o jakim marzysz ( nie kazdy marzy od razu o Ferrari... ), stuningowac go itd. A wiekszosc tych normalnych aut to bedzie standard, bez wnetrza, co mimo wszystko dla kogos kto nie jest hardkorowcem i nie spedzi 20 godzin na przestawianiu zawieszenia to jest duza wada, bo wbrew pozorom ludzie lubia jezdzic Golfami, Hondami, Nissanami itd. Posty typu "200 to i tak za duzo" tylko osmieszaja niektorych, przypomnijcie sobie ogloszenie premiery Forzy i smiechy z 400 aut i zamilknijcie. Ciekawe, czy beda sie tym chwalic na pudelku, juz widze jak ktos nie sledzacy na bierzaco newsow kupuje gre, wsiada do swojego ukochanego Nissana 200sx i ma czarne wnetrze z PSP :ninja:

Nie ma co jechac na fanow Forzy, ja gralem we wszystkie Gt do czworki nalogowo, potem kupilem X'a dla Forzy i jesli GT rzeczywiscie bedzie tak genialne jak zapowiadali ( nawet z autami standard/premium ) to pewnie wroce do starej milosci, bo jednak w Forzie nie ma tej magii, niby gra jest genialna w kazdym punkcie, ale gdzies tej pasji do samochodow nie czuc. Mysle, ze wiekszosc ludzi grajacych teraz w Forze gralo namietnie w GT za czasow psx/ps2 wiec nie ma sensu wszczynac wojenki.

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Nie ma to jak przypływ wiernych fanów 360 do tego tematu.

 

Hehe, chyba nie masz na myśli mnie ?

Owszem jestem wiernym fanem, ale tylko i wyłącznie gier wyścigowych. Dla GT5 poleciałem po PS-trójkę w dniu europejskiej premiery, bo sądziłem, że góra rok i będę się delektował nowym GT (w między czasie tłukąc GTHD i inne wynalazki). Niestety, konsola dawno zdechła i GT5 nie ujrzała.

Całe szczęście wyskoczyło jeszcze takie coś jak Forza 3 i dla niej poleciałem po Xboxa :teehee:

Gdyby nie ta gra, to bym się chyba kompletnie załamał czekając na to cholerne Gran Turismo... także póki co jestem mocno rozczarowany tym, co ta gra obecnie prezentuje po tylu latach produkcji. Całe to dzielenie fur na standard/premium to strzał w ryj dla każdego fana wyścigów <_<

Odnośnik do komentarza

If you think that the past cars will look like hand-me-downs from the past GT PS2 games, trust me, your wrong. Each of the standard cars take every single graphical advantage of the PS3.

 

Źródło?

 

Nie ma to jak przypływ wiernych fanów 360 do tego tematu.

 

Nie.

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

If you think that the past cars will look like hand-me-downs from the past GT PS2 games, trust me, your wrong. Each of the standard cars take every single graphical advantage of the PS3.

 

*ekhem* *ekhem* PR bullshit *ekhem* *ekhem*

 

jak to jest w zwyczaju mówić na zagranicznych forach - "pics or it didn't happen", a jak wiemy picsy mówią, że jednak it didn't happen :D

Odnośnik do komentarza

Pełno zawiedzionych "chłopców" kilku szczekaczy "z forzy" podbijają sobie nawzajem bębenek, nie mając przed sobą finalnego produktu, wyrokują??smile.gif)))

 

...a GT5 wyjdzie i jak zwykle pozamiata swoim wykonaniem, rozmachem i sprzeda się w takich ilościach o których konkurencja moze sobie pomarzyć

Edytowane przez SM1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

wiem, ze za chwile bede kilkukrotnie cytowany przez fanów naiwnych GT, ale co mi tam, posiadam zycie pozaforumowe, takze jakos przetrwam.

 

sa na tym forum jeszcze ludzie, ktorzy kiedykolwiek uwierza jeszcze kazowi w cokolwiek? lepiej potrafi dup.ic fleki niz kojima, hands down -_- fani gt, kaz was pier.doli w anusa.

 

 

boze, co za dno. nie dosc ze ta gra jest pelna jakichs idiotycznych niedociaglosci, ktorych nie potrafia przez stulecia uzupelnic czy tez chociaz wyjasnic, to jeszcze was wyciulali. jako szczyl, spedzilem kilkanascie miesiecy przy gt2, ale te czasy juz nigdy nie wroca, jesli chodzi o ta serie. gt5 to poprostu uposledzona produkcja

 

rip

 

 

czekamy na kolejna przedpremierowa sensacje, zgaduje: brak zmiennych warunkow pogodowych jednak? a moze trasy standard? moze samochody standard beda mialy fizyke 'standard'? to jest poprostu pukanie w dno od spodu.

 

 

 

ps. 16 skajlajnów w premium, niezly wynik.

Edytowane przez komar737
Odnośnik do komentarza

Karrwa, nawet auta standard mówią, że to Gran Turismo 4!

 

http://img42.imageshack.us/img42/3969/22239255.jpg

 

:lol: :lol: :lol:

 

Powyższa fura w rzeczywistości też miała reklamę GT4. Po co mieli ją zmieniać, skoro ten samochód nigdy nie jeździł z reklamą "Gran Turismo 5" na boku.

Nie rozumiem was ludzie. :blink:

 

MaZZeo pewnie wrzucił to w formie żartu, także nie ma co się spinać.

Odnośnik do komentarza

ja jestem pewien ze teraz po tych wszystkich krzykach gra wyjdzie na e3 2011.

byly krzyki kartonowa fizyka -> cala od nowa pisali kosztem modeli....

byly krzyki chcemy zniszczenia -> zrobili kosztem modeli

teraz krzyki ze na mapie toscana lub w photomode gwiazdy na niebie sa (pipi)owe bo nie odzwierciedlaja prawdziwych konstelacji...

 

tak poczekajmy z pol roku to jeszcze bedzie fazy ksiezyca uwzgledniala gra....

 

i te pr0 pytanie do kaza " beda motocylkle w gt5" ?

juz sie boje ze jeszcze zapragna je dodac..

Odnośnik do komentarza

Mogli od razu powiedzieć, że będzie ponad 200 świetnie wykonanych modeli... Szkoda bo teraz te modele z GT4 przyćmiły dużo ciekawsze nowe rzeczy nieobecne w serii. PD daliście ciała lepiej czasami ograniczyć liczbę modeli...

 

Jeff Rubenstein

More than 40 tracks with over 100 layouts (including all versions of Nurburgring ? which nobody?s ever done before). That enough for you?

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dwie strony postow zirytowanych fanatykow GT ,ktorzy zle zrozumieli o co biega LOL. Z tego co mi wiadomo to kazde auto bedzie mialo widok zza kierownicy tylko z tym ze 200 bedzie je miala odwzorowane jak w rzeczywistosci z najdrobniejszymi szczegolami a reszta to tylko kierownica zegary i tapicerka bez zbednych bajerow, jestem ciekaw o co chodzi z tymi przyciemnianymi szybami z fotek ?! Zastanawiacie sie co im zajelo tyle czasu , za czasow GT do odwzorowania mieli tylko karoserie , a teraz nawet silniki w samochodach wygladaja fotorealistycznie !!! PD to graficzni masochisci...

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,8033817,Galeria_roznosci_z_Gran_Turismo_5.html

Edytowane przez AbraHAM
Odnośnik do komentarza

Dwie strony postow zirytowanych fanatykow GT ,ktorzy zle zrozumieli o co biega LOL. Z tego co mi wiadomo to kazde auto bedzie mialo widok zza kierownicy tylko z tym ze 200 bedzie je miala odwzorowanie jak w rzeczywistosci z najdrobniejszymi szczegolami a reszta to tylko kierownica zegary i tapicerka bez zbednych bajerow, jestem ciekaw o co chodzi z tymi przyciemnianymi szybami z fotek ?! Zastanawiacie sie co im zajelo tyle czasu , za czasow GT do odwzorowania mieli tylko karoserie , a teraz nawet silniki w samochodach wygladaja fotorealistycznie !!! PD to graficzni masochisci...

http://polygamia.pl/Polygamia/51,107162,8033817.html?i=35

 

To ja Ci powiem, że źle Ci wiadomo.

Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić i jak bardzo by nie strzelać z d*py na Polyphony :teehee: , to jedno każdy musi przyznać - model jazdy w tej grze to będzie istne arcydzieło. Przeanalizowałem sobie wszystkie dostępne filmiki, i model fizyczny pracy zawieszenia nie ma sobie po prostu równych... ba, śmiem nawet twierdzić, że wygląda to lepiej niż w rFactorze i GTRze :). Wszystkie najazdy na tarki i to, w jaki sposób poszczególne koła na to reagują i jak zmienia się ich nachylenie względem amortyzatora jest dokładnie takie jak w realu.

 

W trybie PRO i z kierownicą to będzie istna rewelacja :woot:

 

Do tej gry obowiązkowo powinni dodawać kółko, bo gra na padzie będzie grzechem :D

Edytowane przez Michał102
Odnośnik do komentarza

Co by nie mówić i jak bardzo by nie strzelać z d*py na Polyphony :teehee: , to jedno każdy musi przyznać - model jazdy w tej grze to będzie istne arcydzieło. Przeanalizowałem sobie wszystkie dostępne filmiki, i model fizyczny pracy zawieszenia nie ma sobie po prostu równych... ba, śmiem nawet twierdzić, że wygląda to lepiej niż w rFactorze i GTRze :). Wszystkie najazdy na tarki i to, w jaki sposób poszczególne koła na to reagują i jak zmienia się ich nachylenie względem amortyzatora jest dokładnie takie jak w realu.

 

W trybie PRO i z kierownicą to będzie istna rewelacja :woot:

 

Do tej gry obowiązkowo powinni dodawać kółko, bo gra na padzie będzie grzechem :D

Jesli bedzie tez to co pisali wczasie jakiegos eventu z Nurbem:

Opony beda sie niszczyc+ nierozgrzane opony beda inaczej dzialac i po wjechaniu w trawe i powrocie opony beda "brudne" i beda gubic przyczepnosc :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli naprawdę będzie tylko 200 samochodów z wymodelowanym wnętrzem i z największą ilością detali, a reszta to tylko zupgradowane auta z GT4 to zawiodłem się strasznie.

 

Z Gran Turismo 3 i 4 przeżyłem piękne chwilę i cały czas mam nadzieję, że tyle samo radości dostarczy mi również piąta odsłona. Niemniej jednak PS2 to już poprzednia era i w obliczu innych gier wyścigowych, GT5 nie może sobie pozwolić na zacofanie pod niektórymi względami.

Odnośnik do komentarza

OK, troszke ochlonalem i moge napisac ponizsze slowa.

 

800+ samochodow Standard jest z wygladu gorsze niz samochody Premium, ale - ja sie juz z tym pogodzilem. Wystarczy pomyslec o jednej rzeczy - 1000+ samochodow do wyboru w trybie online! Jezeli wszystkie pojazdy (a jestem pewien, ze tak) beda pracowac na fizyce GT5 to samo objezdzenie wszystkich bedzie trwalo wieki, a mozliwosci scigania sie online beda praktycznie nieograniczone. Do dzis pamietam jak po premierze GT4 brakowalo mi tylko jednego - scigania sie - cytuje popularne owczenie okreslenie - "po sieci" - a wraz z GT5 to wlasnie dostaniemy. Kamery z kokpitu nigdy do grania nie uzywalem gdyz uwazam, ze o wiele za malo z niej widac i bynajmniej nie oddaje ona wrazen optycznych zwiazanych z prowadzeniem pojazdu - tyczy sie to wszystkich gier "w temacie" nie tylko GT5:P/GT5.

Prosze nie odpowiadac na tego posta porownaniami do Forzy/GTRa/rFactor czy jakiejkolwiek innej gry - na porownania takie nie zareaguje w zaden sposob (tak jak nie reagowalem i nie staralem sie prowokowac takowych do tej pory) - z prostej przyczyny - nie jestem zadnym fanboyem GT czy jakiejkowliek gry, w ramach hobby - jestem graczem, a dla ludzi takich jak ja liczy sie jedno - grywalnosc - tryb GT bedzie grywalny co najmniej tak bardzo jak dotychczas, tryb online doda tony grywalnosci, a ze tak, jak znakomita wiekszosc "graczy" mam ograniczony budzet, zdecydowalem sie na ten tytul i te konsole i zadne argumenty mojej decyzji nie zmienia.

Dodatkowo co do trybu online - jezeli PD podola zaimplementowaniu TT w kazdej konfiguracji to mamy przed soba ponad 70000 rankingow !! swego czasu zrobilem pewne statystyki dla GT5:P, z ktorych wyniklo, ze nieco ponad 12000 graczy z calego swiata regularnie "postuje" czasy w TT GT5P - daje to ponad 840 000 000 rekordow... - samo archiwizowanie tego wszystkiego to juz ciekawe zadanie...

Do czego zmierzam ? - doszedlem do wniosku, ze "content", na ktory narzekalem na goraco, kilka postow wczesniej, tak na prawde jest ogromny, byc moze naleze do mniejszosci, ktorej nie zalezy na grafice (nie mam tu na mysli wylacznie GT a wszystkie gry - dzis zaczalem ponownie, po latach, zagrywac sie w KURUSI, ktorego grafika porownywalna jest do tetrisa) ale trudno, niech sie martwia Ci, dla ktorych nie ma nic wazniejszego.

Wiem, czekamy dlugo, ale musimy pogodzic sie z faktem, ze widocznie, szybciej od strony PD produkcja odbyc sie nie mogla - od strony SONY mogla zapewne pojawic sie wieksza gotowka na wiecej pracownikow.

Reasumujac - juz nie moge sie doczekac relaxu w przydlugie, zimowe wieczory przy piwku i GT5.

Edytowane przez villain
Odnośnik do komentarza

Ja już nie wypowiadam się o ostatnich rewelacjach na temat GT5, poczekam, zobaczę, może wtedy coś napiszę jeśli będzie warto.

Mam za to spostrzeżenie trochę z innej beczki. Ktoś kilka postów wcześniej pisał że w Forzy nie da się zrobić kozackich zdjęć w photo mode. Nie jestem jakimś forza-hejterem, gdybym miał możliwość chętnie bym w forze zagrał, ale przyznam że zdjęcia robione przez graczy które do tej pory widziałem, rzeczywiście są po prostu kiepskie... Za to wiele fotek ze starego GT4 zrobiło na mnie duże wrażenie, czuć było w nich klimat samochodu i otoczenia a czasami nawet artyzm (samochodowi zboczeńce mnie zrozumieją). W Forzy czegoś takiego brakuje... Dlatego cierpliwie czekam i wiem że przynajmniej pod tym względem GT5 mnie nie zawiedzie.

 

PS. macie jakieś linki z galeriami zdjęć z photomode z GT4? albo Forzy?(temat zdjęciowy w dziale Forza szybko umarł i nie pokazało się tam za dużo fajnych fotek...)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...