Skocz do zawartości

Silnik forum


Rekomendowane odpowiedzi

Te plusy i minusy to element systemu reputacji. Grupa uzytkownikow ma mozliwosc rozdania 3 plusow i 1 minusa na 24h. BtF mial wszedzie zero. Juz to poprawilem i tez juz rozdawac plusy i minusy userom (chocby wlasnie w postach). Sprawdzcie czy to dziala (zakladajac, ze nie przekroczyliscie poziomu w danym dniu).

Odnośnik do komentarza

Ale co to ma byc ze ukrywa mi posty ludzi z niższą reputacją od mojej? Niedługo bede mogł czytac jedynie posty obsolota, który plusował się od lat ze swoich alternatywnych kont. Wiadomo, że te punkty reputacji to jedna wielka lipa i sciema.

 

 

A i kiedy bedą loga PSXextreme na wszystkich skinach?

 

Hehe, Reputtation fajne;p Teraz widać od jakich zazdrośników mam minusy;] Coś czuje, że niezły cyrk z tym bedzie;p

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie wyświetlają mi się avatary i zdjęcia użytkowników, żadne emotikony. Jak piszę posta to mogę tylko zmienić czcionke, wielkość czcionki i wstwić jakiś dodatek typu spoiler itp. Na innych komputerach, jak się zaloguje to wszystko działa normalnie. W ustawieniach nic nie zmieniałem. Problem pojawił się w jakieś 2 góra 3 tygodnie temu po tej aktualizacji czy co tam robiliście. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza

Mam problem. Nie wyświetlają mi się avatary i zdjęcia użytkowników, żadne emotikony. Jak piszę posta to mogę tylko zmienić czcionke, wielkość czcionki i wstwić jakiś dodatek typu spoiler itp. Na innych komputerach, jak się zaloguje to wszystko działa normalnie. W ustawieniach nic nie zmieniałem. Problem pojawił się w jakieś 2 góra 3 tygodnie temu po tej aktualizacji czy co tam robiliście. O co chodzi?

Może masz włączoną jakąś zaporę.

Odnośnik do komentarza

Aby nie bylo za duzo dymow to zostawilem w profilu informacje o reputach tylko dodatnich.

 

Gekon, nie widzisz innych postow? Eeeeee... nie wierze. To jakas nowosc.

Nie nie, jest jest okej. miałem wysoko postawiony prog

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...