Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Kontrowersyjna książka Anelki. Fragment:

 

"Moja kariera w Arsenalu z dnia na dzień była coraz lepsza, aż do dnia, gdy przerosłem Vieirę, który w szatni Arsenalu był lepiej znany jako 'Le Long'. Grałem przeciwko Fulham na Highbury i pamiętam, że dostałem podanie od Bergkampa, potem minąłem bramkarza z łatwością i, mając przed sobą pustą bramkę, przestrzeliłem w ostatniej minucie. To stało się tylko dlatego, że słońce świeciło mi w oczy. To nie była moja wina! W każdym bądź razie, Vieira rzucił mi piorunujące spojrzenie i wiedziałem, że mam kłopoty, później pod prysznicami zerwał do mnie i po prostu spękałem, wiedziałem, że nie powinienem, ale nazwałem go 'drewniakiem z chudymi kończynami.'

 

Najpierw spojrzał się na mnie tymi swoimi głęboko osadzonymi oczyma. Nagle... BAM!

 

Uderzył mnie przez całą moją twarz swoim penisem. Tylko raz, ale aż cofnąłem się o kilka kroków. To tak, jak być powalonym przy pomocy mokrego śledzia. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co widział! Możesz sobie wyobrazić jak żenujące jest zostać uderzonym w twarz 14-calowym mieczem z wieprzowiny przed kolegami z drużyny? To była najgorsza chwila w moim życiu. Nikt nic nie mówił, co wydawało się trwać całą wieczność, ciszę przerwał Ashley Cole, gdy zapytał mnie 'To twoja kolej?'. To była moja kolej i potem wiedziałem, że muszę odejść. Kiedy Wenger dowiedział się co zrobił Vieira, po prostu przybił mu piątkę i krzyknął 'I dlatego on jest kapitanem. Spójrzcie na to!'."

Padłem jak, to przeczytałem :lol:

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1314

  • ogqozo

    1239

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1124

Piękny początek sezonu w Anglii...bardzo emocjonujący przedsmak tego co nas czeka w dalszej części :)

 

Szkoda,że dziś wygrała drużyna słabsza...no ale coż...nie chce mi się komentować całej sytuacji przy drugiej bramce dla Chelsea.Skomentuje za to to co widać od dawna:

MU wy szukajcie na gwałt kogoś w miejsce VdS,on do pięćdziesiątki grać nie będzie!! MU nie ma nikogo na miarę tego klubu na bramkę prócz wspomnianego.Czy to Foster czy to Kuszczak choć raz na ruski rok mają jakieś przebłyski są po prostu za słabi jak na taki klub-grają za nerwowo,przywiązani do linii bramkowej,bez porozumienia z obroną,są za bardzo elektryczni jak to ktoś kiedyś powiedział...

 

Byle do października MU nie stracił zbyt wielu punktów z taką plagą kontuzji i bez VdS(właśnie wtedy wraca)

 

ps.karny Evry majstersztyk dla trenerów pod tytułem-tak pod żadnym względem nie strzelamy karnych :D

Odnośnik do komentarza

Ale Ballack ma nerwy, strzela karne jak maszyna.

 

Meczu nie widziałem, więc się specjalnie nie udzielę, ale Ficuś zauważ, że gol dla MU na koniec to był spalony, więc czy taka słabsza drużyna wygrała...

 

Teoretycznie powinni byli wybić piłkę, ale obowiązku nie ma jeśli sędzia nie przerwał gry.

 

Kto w United ma kontuzję oprócz VdS i Hargravesa, że mówisz o pladze? Liverpool ma kontuzjowanych 3 głównych stoperów - Carra, Agger i Skrtel (chociaż Jaime się szybko wykuruje)

Odnośnik do komentarza

Oglądałem kątem oka mecz. Chelsea drugi epic win - jak wcześniej z Evertonem dostawali w pierwszych minutach, tak odrobili do 2-1. Jednakże świniak dostał się do chlewu i narobił rabanu :P

Komentator 1 klasa - 'sędzia Ywryby(Øvrebø) powinien ziemniaki sprzedawać a nie sędziować mecze' :D

A karniak Evry to już tylko śmiech pod nosem i metalowa tacka dla The Blues :)

Odnośnik do komentarza
Kto w United ma kontuzję oprócz VdS i Hargravesa, że mówisz o pladze? Liverpool ma kontuzjowanych 3 głównych stoperów - Carra, Agger i Skrtel (chociaż Jaime się szybko wykuruje)

VdS,Hargraves,Vidić,Brown,Neville,Obertan,Rafael i dziś doszedł Nani... jednym słowem ostry początek sezonu dla MU się szykuje :P

Odnośnik do komentarza
Kto w United ma kontuzję oprócz VdS i Hargravesa, że mówisz o pladze? Liverpool ma kontuzjowanych 3 głównych stoperów - Carra, Agger i Skrtel (chociaż Jaime się szybko wykuruje)

VdS,Hargraves,Vidić,Brown,Neville,Obertan,Rafael i dziś doszedł Nani... jednym słowem ostry początek sezonu dla MU się szykuje :P

Tak samo jak poprzedni a wiadomo jak sie skonczylo ;)

Odnośnik do komentarza
Teoretycznie powinni byli wybić piłkę, ale obowiązku nie ma jeśli sędzia nie przerwał gry.

Tu nie chodzi o Chelsea, bo to sa znane z takich zachowan fagasy, zwlaszcza ta niemiecka swinia.. ale o sedziego, ktory chwile wczesniej przerwal gre jak wspomniany prosiak lezal, a jak Evra dostal z lokcia 3 m od sedziego, to gra toczyla sie dalej. A tak w ogole, to nie wiem, jaki jest sens lansowania takiej lajzy jak Foster na nadzieje reprezentacji Anglii w bramce. Moim zdaniem ich prawdziwa nadzieja powinien byc Hart. A na chwile obecna chyba najlepszym bramkarzem angielskim jest Green.

Odnośnik do komentarza

Rozczarował mnie dzisiaj Arsenal. Strasznie słaba gra, prawie zerowa skuteczność. Muszą się jeszcze dograć na początku sezonu, bo inaczej ciężko będą mieli o utrzymanie w lidze. Gdyby nie szczęście, to by przegrali. Mam nadzieję, że zaczną grać tak jak dawniej. W dodatku stracili w ostatniej minucie bramkę. Jak widać obrona też nie spisuje się dobrze.

 

 

 

he he

 

Odnośnik do komentarza
Rozczarował mnie dzisiaj Arsenal. Strasznie słaba gra, prawie zerowa skuteczność. Muszą się jeszcze dograć na początku sezonu, bo inaczej ciężko będą mieli o utrzymanie w lidze. Gdyby nie szczęście, to by przegrali. Mam nadzieję, że zaczną grać tak jak dawniej. W dodatku stracili w ostatniej minucie bramkę. Jak widać obrona też nie spisuje się dobrze.

 

 

 

he he

 

:huh: Bez przesady, porażka 1-6 to jeszcze nie koniec świata.

Edytowane przez Nadrill
Odnośnik do komentarza

Arsenal, Manchestery oraz Chelsea powygrywały lepiej lub gorzej, jedynie mój klub się wyłamał od ogólnego trendu grając słabiutko z Tottenhamem. Torres zagrał olbrzymi piach, a jedyny gol to efekt raju Glena Johnsona i frajerstwa Gomesa. Jedyny jasny punkt - Jose Reina, który zatrzymał cudownie 2 razy 100% okazje Keano. Na plus Stoke, Fulham i WIGAN, które na wyjeździe bije zeszłoroczną potęgę, Aston Villę.

Odnośnik do komentarza
Mysle ze dzisiejszy mecz pokazal jak wiele stracil ManU na odejsciu CR i nie biorac praktycznie nikogo w zamian, kto moglby zagrac z Rooneyem...

 

Tam nie ma kto strzelac bramek jak druzynie nie idzie. Na razie zapowiada sie na sezon w plecy...

hehe...dokladnie to samo myslalem ogladajac mecz

Tottenham widac ze sa mocni

Odnośnik do komentarza

Niestety UNITED dzisiaj nic nie grali :( Z przodu zero skuteczności, zero pomysłu, same schematy. W obronie strasznie niepewnie, w bramce zaje.biście niepewny Foster. Po prostu nie było szans, by wygrali. Mieli sporo okazji do strzelenia bramki, ale dali dupy. Trzeba to otwarcie powiedzieć. Owen nędznie, Roo bezradnie, Berbatov statycznie. Jedynym napastnikiem dzisiaj był... Evra, który zresztą był najlepszym graczem United dzisiaj. Radę dawał również Giggs, ale oni we dwójkę nic nie zdziałają. Reszta drużyny - szkoda gadać.

 

[*]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A ja mysle, ze nie ma co (pipi) w pory, tudziez przekreslac szans United na mistrza. To dopiero poczatek sezonu, ktory od kilku lat i tak jest cienki. Bez paniki. Zgadzam sie jednak, ze nie ma kto bramek strzelac ani wziac na siebie ciezaru gry. A tacy zawodnicy jak Parkinson, Owen czy Brown (chociaz ten dopiero co wrocil po dlugiej kontuzji) to nie wiem, co w tym klubie robia. Valencia to sie nadaje na uzupelnienie skladu, a nie do zastapienia Ronaldo. Carrick tez gra jakby w zwolnionym tempie. Brakuje lidera w pomocy i tyle. Podkreslam jednak, nie ma co panikowac.

Odnośnik do komentarza

IMO albo MANU się podniesie jak rok temu po nie powodzeniach z początku sezonu,albo będą walczyć o 4 lub 3 lokatę.O mistrza może w tym sezonie powalczyć Tottenham,który był zdecydowanie lepszy od The Reds,a w drugim meczu zafundował pogrom 5-1 swoim rywalom.Ale mimo wszystko Chelsea i Arsenal to dla mnie obecni faworyci...no ale zobaczymy jak to będzie to dopiero początek sezonu i wszystko może się zdarzyć ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...