Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Ja pier.dolę co to wczoraj był za mecz... United bez środka i dłuższą część spotkania bez napastnika. Berbatov mam nadzieję wyleci w piz.du, bo szkoda na niego kapuchy, pier.dolone drewno. Scholes się już nie stara nawet dobrze grać, tylko szuka dobrego momentu na faul. Derby przegrane na własne życzenie, bo do przerwy powinno być 2 albo 3-0 i byłoby po meczu. A tak - nie dość, że United bramki nie strzelili, to jeszcze podarowali przeciwnikowi. Zaje.biście, potrójna korona [*]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1314

  • ogqozo

    1239

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1124

Zaje.biście sędzia. Karny z kapelusza w 97' dla Arsenalu. Coś mi tu śmierdzi przekupstwem :whistling:

 

 

EDIt: O KUR>WA KARNY w 102 MINUCIE DLA LIVERPOOLU !!!!!!!!!!!!!!!!!1

 

 

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111111111one

Edytowane przez Figlarz
Odnośnik do komentarza

Dobra, West Hamowi strzeliłby nawet Jaś Mela. Tymczasem w meczu, który obchodzi kogokolwiek Manchester United odniósł kolejne irytujące hejterów zwycięstwo po golu Hernandeza w ostatnich minutach. Brak mi słów, żeby napisać, jak dobry to jest transfer - jestem w stanie zapomnieć nawet o tym, ile Fergie przepłacił za Berbę. Rafael, Chicharito - wracają transfery na miarę Ronaldo.Mam nadzieję, że skauci Manchesteru siedzą teraz o chlebie i wodzie przy FM-ie albo jeżdżą po świecie i szukają rakiety na środek pomocy. Bo niestety w ozdrowienie doskonałego Hargo, który wygrał nam sezon 2007/08 nie wierzy już chyba nawet Fergie. Dziś trzymamy kciuki za kolejny frajerski remis Arsenalu.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Brawo. Po prostu kur.wa brawo. Arsenal przegrał na własne życzenie. Gdyby Nasri zdawał sobie sprawę z tego, że to nie jest sparing, to może wykorzystałby te 2 je.bane stuprocentówki. Niech Gunnersi cieszą się, że mają Wojtka w bramce; ratował im dupę wielokrotnie.

Odnośnik do komentarza

Fakt,Arsenal nie dał rady "dobić przeciwnika" i w myśl przysłowiu,że niewykorzystywane sytucje się mszczą,stracił szansę na mistrzostwo Anglii,ale jest z tego jeden plus.......mamy za(pipi)istego bramkarza na WIELE lat,bo młody Szczęsny przekonuje do tego w prawie każdej interwencji i geście.Nie jest tak obsrany jak Fabiański,czy nieobliczalny jak Kuszczak,czy Boruc

Odnośnik do komentarza

Fakt,Arsenal nie dał rady "dobić przeciwnika" i w myśl przysłowiu,że niewykorzystywane sytucje się mszczą,stracił szansę na mistrzostwo Anglii,ale jest z tego jeden plus.......mamy za(pipi)istego bramkarza na WIELE lat,bo młody Szczęsny przekonuje do tego w prawie każdej interwencji i geście.Nie jest tak obsrany jak Fabiański,czy nieobliczalny jak Kuszczak,czy Boruc

Żartujesz, prawda?

 

 

Szczęsny jest strasznym burakiem. Wypisuje niestworzone rzeczy na Twitterze i ma się za nie wiadomo kogo. Póki co nie wygrał dla Arsenalu żadnego meczu (co więcej, dał dupy w kilku momentach). Brak mu pokory po prostu. Mam nadzieję, że życie go tego nauczy :)

 

 

 

A tak ontopic :

 

Arsenal odpadł już z walki o mistrzostwo (tak jak ktoś przewidywał to na początku sezonu, chyba Ferguson) i teraz pozostała tylko czelsi. United ma z nimi mecz u siebie, którego NIE MOGĄ przegrać. Jeśli nie spieprzą pozostałych meczów, mistrzostwo Anglii powinno znaleźć się w ich rękach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...