Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

szok, niedowierzanie, po prostu odjęło mi mowę, po tych wszystkich spekulacjach co do transferu Lewego, plotkach kogo kupi Ferguson dostałem takie info....piłka nożna, a zwłaszcza United juz nigdy nie będą takie same po rezygnacji tak WIELKIEGO TRENERA.

 

dalej część mnie wierzy, że jednak Ferguson zmieni decyzję i jeszcze jeden sezon spedzi jako trener Czerwonych Diabłów.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1245

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Piękny wałek ze strony Manchesteru, Mourinho i samego Fergusona. Jakiś czas temu Mourinho powiedział, że jego decyzja będzie zaskoczeniem. Wydaje mi się, że Ferguson celowo idzie na emeryturę przedwcześnie, żeby na jego miejsce przyszedł Mou. Teraz, kiedy jest do wyrwania z Madrytu.

 

EDIT: Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że SAF po prostu zesrał się na myśl rywalizacji z Mourinho w przyszłym sezonie, a na jego miejsce przyjdzie Moyes, tak przecież przez Fergusona chwalony.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

w ogóle tego nie kumam....najdalej 3 dni temu SAF gadał, że nie może się doczekać rywalizacji z Mourinho i jest szczęśliwy, że ten wróci do Anglii pod warunkiem, że na ich mecze zacznie kupować lepsze wino....a teraz nagle taki news....zaszachowali wszystkich taką decyzją. Najciekawsze/najlepsze jest to, że takich decyzji nie podejmuje się z dnia na dzień więc zarząd klubu pewnie o tym wiedział i jestem w szoku, że obyło się bez plotek. Następca pewnie jest nakreślony i wie o tym już od dłuższego czasu

Odnośnik do komentarza

Niech Por Que (pipi) mam nadzieje ze tylko Szejki Perez i Abramovic sa na tyle glupi zeby zakontraktowac tego pieniacza

 

W UK pada glownie jedno nazwisko Moyes ktory jest swietnym kandydatem dobry taktyk wyrobiony przez 11 lat doswiadczenia wyniesionego z Evertonu o wiele lepsza opcja niz Por Que ktory bedzie tylko wpierdalal klubowa kase w bloto

Odnośnik do komentarza

Moyes też wydaje mi się nie najgorszym wyborem. Tym bardziej, że SAF ma być dyrektorem w klubie więc dalej będzie miał i chciał mieć wielki wpływ na ten klub i wydaje mi się, że ten wybór daje nadzieję, że współpraca na linii trener-dyrektor( a wg mnie SAF na bank będzie się wpierd.alać) będzie układać się odpowiednio. Mourinho tego nie gwwarantuje nawet w procencie.

 

btw.

Liczba trenerów w największych klubach (1986 – 2013):
• Real Madryt – 24
• Inter – 19
• Chelsea – 18
• Bayern – 14
• Juventus – 14
• City – 14
• Milan – 13
• Man Utd – Sir Alex Ferguson
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Moyes też wydaje mi się nie najgorszym wyborem. Tym bardziej, że SAF ma być dyrektorem w klubie więc dalej będzie miał i chciał mieć wielki wpływ na ten klub i wydaje mi się, że ten wybór daje nadzieję, że współpraca na linii trener-dyrektor( a wg mnie SAF na bank będzie się wpierd.alać) będzie układać się odpowiednio. Mourinho tego nie gwwarantuje nawet w procencie.

 

btw.

Liczba trenerów w największych klubach (1986 – 2013):

• Real Madryt – 24

• Inter – 19

• Chelsea – 18

• Bayern – 14

• Juventus – 14

• City – 14

• Milan – 13

• Man Utd – Sir Alex Ferguson

 

Coś mi się wydaje, że Man Utd to po prostu solidna firma i to, że SAF pracował tam tak długo, to bardziej dobra wola zarządzających, niż niesamowitych wyników Szkota. Już nie raz, nie dwa było głośno nie tyle o odejściu dziadka, co o zwykłym zwolnieniu go, chociaż dzisiaj nie wypada o tym wspominać. Fergie miał w Man Utd jak pączek w maśle i życzę każdemu dobremu trenerowi takich warunków, gdzie słabszy sezon nie będzie oznaczał automatycznego zwolnienia i gdzie można sobie pozwolić na długterminowe plany.

Odnośnik do komentarza

Czy United miało de facto "słabszy sezon"? Trzecie miejsce parę razy? To jeszcze nie tragedia. Nikt mi nie powie, że umiejętności piłkarzy samych w sobie są w United na poziomie City czy Chelsea. A jednak wygrali spacerkiem. Często grali nędznie, ale wygrywali. To Ferguson.

 

Oczywiście Rooney, Carrick, Vidić, De Gea czy Rafael nie przychodzili jako zupełne anonimy, to nie jest ekipa budżetowa jak Dortmund, ale w United też występ indywiduum nie ma zaczenia, tak samo jak Van Persie, liczy się drużyna.

 

 

Moyes? Nie wierzę w niego, ale wyniki niby ma. Everton co roku jest tuż za czołówką, mimo znacznie niższego budżetu. Poza Fellainimi nie mają nikogo, kto by przychodził ze statusem gwiazdy. A jednak znowu są zdecydowanie najlepsi spoza grona sześciu dużo bogatszych klubów (a nawet przed FC Liverpoolem). Wydaje się dobrym kandydatem, ale nie mam pojęcia, co może osiągnąć przy takich oczekiwaniach. Mistrzostwo to jedno, drugie - może i przywrócenie angielskiej piłki na poziom europejskiej czołówki. To przecież nie piłkarze, a taktyka sprawiają, że poziom tak spadł w ostatnich paru latach.

 

 

 

Podobno przyjście Moyesa ma przesądzić o odejściu Rooneya. To już strata. Może Fellaini na jego miejsce? Nie zdziwiłbym się. Rooney przydałby się chyba najbardziej Chelsea, na obie pozycje pośrodku z przodu, podobno Arsenal też chce, ale już widzę, jak ładują tyle kasy co trzeba na Rooneya.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...