Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Arsenal jest jedyną drużyną, której się nie obawiam. Jakby się nie starali, to i tak zawsze kończą na kolanach z pełnymi ustami. .

 

To jak to tam szło ? :D kto na kolanach z pełnymi ustami ? :kaz:  ManU pokazał takie dno, że już niżej się nie da. Frustraci ciągle tylko faulowali, no i beka roku z Januzaja :D Di Maria ? za co on tyle kosztował ? :D A Arsenal grał swoje i to zwycięstwo smakuje podwójnie. Prawda jest taka, że Van Gaal ciągnie ManU w dół i w przyszłym sezonie dostaną największą plazmę, żeby godnie oglądać CL.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1245

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

 

ale już w kolejnej rundzie walka z Arsenalem na OT, co będzie łatwą przeprawą.

 

:teehee:

 

ten manchester zawsze gra taki piach? Januzaj co to ku.rwa jest xd biega, macha nogami i wywraca się

 

No przecież dwa ostatnie sezony za Fergusona też nie dało się tego oglądać . Wpoił im taką taktykę na długie lata hehe

Odnośnik do komentarza

Ten Januszaj to tragedia, niby wielki talent, a nic wielkiego nie pokazuje. W poprzednim sezonie coś tak ustrzelił z Sunderlandem, ale ogólnie strasznie przereklamowany. Wróżę mu karierę w stylu Pawła Brożka, niby wielki talent, niby młodziutki, zaraz odpali, a niedługo mu stuknie trzydziestka, ten nadal będzie dreptał i machal nóżkami i tyle z niego będzie.

Odnośnik do komentarza

Tak oglądam sobie niemal każdy mecz United w tym sezonie (przegapiłem tylko te, których nie transmitowali, ale nie chciało mi się szukać streamów w necie) i Van Gaal zachowuje się tak, jakby trochę nie miał pojęcia, co robi. 

 

Już przemilczę fakt, że ciągle siedzi na tej ławce, nic nie krzyczy, nic nie reaguje, zachowuje się statycznie, jakby mu nie zależało w ogóle. Giggs w ostatnim meczu, jak United rzutem na taśmę wygrało 1:0 z Newcastle, minę miał bardzo tęgą, co tylko pokazuje, ze nie jest zachwycony reakcją i taktyką Van Geniusza. Jego "filozofia" (od której powoli dostaje wrzodów) nie sprawdza się w Premier League. Tu nie można grac diamentem, ustawienie 3-5-2 się nie sprawdza. Nie rozumiem dlaczego ciągle chce iść tą drogą. Poza tym większość piłkarzy jest kompletnie bez formy. Odżył Young, lecz gdzie ten dawny Rooney, gdzie jest Carrick, gdzie Jones, Evans, o co chodzi. Van Persiego przemilczę. 

 

Nie jestem w stanie zrozumieć tych tandetnych wrzutek na głowę Fellainiego, który jest może i miłym gościem, ale nie gra w piłkę najlepiej, na pewno nie na poziomie, którego oczekuje się od United. Mata w tym sezonie miał lepsze i gorsze momenty, Januzaj też (jak mecz z Sunderlandem - zrobił różnicę na prawym skrzydle), Young gra swój najlepszy sezon od dawna, a Valencia na obronie za to za bardzo nie pasuje (ale idzie mu lepiej niż myślałem, lepsze to niż jego tragiczne wrzutki, przewidywalne jak cholera). 

No lekką ręką wymieniłbym połowę składu, bo nie tworzą oni zespołu, cały sezon odnoszę wrazenie, że brakuje zgrania, że wszystko takie chaotyczne, że Van Geniusz robi to w taki sposób, by ludzie zaczęli się buntować. Nie wiem, nie rozumiem np. jego zmian. Ściąga dobrze dysponowanego Herrerę, zupełnie bez pomysłu. To chyba jedyny udany transfer w ciągu tych dwóch sezonów. 

 

Zawodnicy powoli nie będą chcieli do nas przychodzić. Dlaczego Chelsea, City, Liverpool czy nawet Tottenham potrafią zagrać ładną, szybką, dynamiczną piłkę (ba, nawet Swansea), a nam się to nie udaje. Kontra to u nas niemal nie istnieje, a atak pozycyjny budujemy w żółwim tempie. Z takim podejściem i moralami (które zbyt wysokie pewno nie są po tak idiotycznej przegranej z Arsenalem) nie wróżę nam sukcesów w tych meczach do końca sezonu, chociaż diabłem jestem od 13 lat i trzymam za ten klub kciuki niezależnie od wyników. 

 

Jak to mawiał Ferguson: "Jeśli nie stać was na wsparcie, kiedy przegrywamy - nie macie prawa wspierać nas, kiedy wygrywamy." - w tym sezonie jest chyba największa liczba sezonowców, jaką w życiu widziałem.

 

Nie jestem za zwolnieniem Van Gaala po sezonie, bo nowy trener musi mieć trochę czasu, by uporządkować cały ten bałagan w klubie. Męczy mnie tylko to, że taki Di Matteo potrafił w swoim pierwszym sezonie wygrać z Chelsea Ligę Mistrzów, że taki Mourinho, jak przychodzi do zespołu, to widać poprawę w jakości gry. Że Ancelotti w swoim pierwszym sezonie w Realu tez potrafił poukładać ten klub na tyle, by zdobyć upragnioną Decimę. 

 

A tutaj? Tutaj jest ryzyko, że zabraknie nas w TOP4, a skoro nie gramy już w żadnych pucharach, to powinniśmy się świetnie przygotować do tych meczy. City czy Chelsea dalej mają LM. 
Tak czy inaczej, GGMU. 

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Pisałes tego Posta wczoraj?

 

Chelsea została tylko Liga, A MC został tylko jeden mecz w LM

 

Arsenalowi raczej tez.

 

Takze za tydzien wszyscy beda rywalizowac tylko w lidze ( no arsenal jeszcze w pucharze w kraju). A United łatwe mecze to juz miało w tym sezonie. Maja naprawde ciezki kalendarz do konca roku.

Szczerze mysle ze nie beda w TOP 4 w tym sezonie

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Nie jestem za zwolnieniem Van Gaala po sezonie, bo nowy trener musi mieć trochę czasu, by uporządkować cały ten bałagan w klubie.

 

 

Chciał 3 miesięcy na ocenę jego pracy. Brytyjskie media już dawno go wyśmiały, to się obraził, że potrzebuje teraz 3 lat. Drużyna nie ma żadnego stylu, akcje są zbyt powolne, brakuje zgrania, co mecz kombinuje z innym ustawieniem. 4 miejsce obecnie to zasługa słabszej gry Arsenalu i Liverpoolu, gdyby obie grały jak za czasów Moyesa, już byłoby pozamiatane.

 

Na początku sezonu, gdy przychodził Di Maria potrafili grać ładnie w ataku, strzelając po 2-3 gole już do przerwy.  Problemem była wtedy defensywa. Obecnie są przesiąknięci filozofią i poza De Geą na odpowiednim poziomie nie gra żadna formacja. Nie widać żadnego progresu od jego przyjścia.

 

Powierzanie kolejnej góry kasy tak niekompetentnej osobie, przy braku top 4, to byłby kiepski żart. Tym bardziej, że na jego celowniku są tacy gracze jak De Jong, Depay (ten akurat może być), czy inwalida Strootman. Holenderską kolonię chce sobie założyć, gdzie grać będą rodacy bez względu na formę.

 

Drużyna Fergusona po odejściu Ronaldo też nie grała pięknego futbolu, jednak on mimo tego radził sobie  nieporównywalnie lepiej z Cleverleyem, czy Fletcherem w składzie. Filozof ma Matę, Di Marię, czy Falcao - graczy o jakich można było wtedy tylko marzyć - a wyniki są żenujące.

Odnośnik do komentarza

mi brak slow na to co sie dzieje w united - w sumie od dawna zgadzam sie z zwyrodnialcem z osadem tego co sie dzieje, a on tez prawie zawsze ze mna

 

najgorsze jest to ze prawie pewne jest ze van gaal dostanie przynajmniej jeszcze jeden sezon i pewnie fure pieniedzy do przepier.dolenia w lecie

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie bramka sezonu to i tak Jagielka vs Liverpool w 90 minucie. City wczoraj masakra, co prawda sędzia ich okradł z karnego, ale w sumie choć raz małemu klubowi się upiekło :)

 

Leicester, QPR i Burnley i tak spadną z ligi na 100%, ewentualnie Sunderland, chyba że znowu zdarzy się cud jak w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza

Ale Chelsea tak sobie, Cuadrado co nie dotknie to straci, Oscar i Fabregas dzisiaj jacyś zjarani, Costa gola strzelił ale oprócz tego nic. Zero strzałów z dystansu, a jak już to Azpilicueta je wykonuje, co by nie mówić o grubym Franku, ale jak on był to przynajmniej zza pola coś czasem padło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...