Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1245

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Ramos podpisał nowy kontrakt więc nigdzie nie idzie. Z resztą ja czytałem o tym że mówił o brakach w obronie i potrzebie wzmocnień. Bardzo lubię Jonesa i Smallinga jednak oni są po prostu za słabi na aspiracje United. No i w razie kontuzji kto ma za nich grać? Evans który jest cieniem siebie z przed dwóch lat? Czy McNair który jest perspektywiczny jednak potrzeba kogoś ogranego.

 

Tak na prawdę nie wiem kto oprócz Ramosa i Otamendiego mógłby wzmocnić obronę. Może będzie znowu próbował ściągnąć z Vlaara lub innego holendra. 

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie awansowali, to nie spełniłby minimum wymogu jakie mu narzucono. Nikogo nie interesowało top 4, tylko właśnie powrót do LM. 


Może ktoś z Atletico, tylko nie wiem, czy Miranda i Godin są jeszcze do wyciągnięcia. Mirandą było zainteresowanie na początku roku. Teraz temat zupełnie przycichł.

Odnośnik do komentarza

Sezon już pozamiatany. Czasem żałuję, że w  tym klubie nie rządzi ktoś taki jak Perez.

 

 


Kibice Manchesteru United w nowym sezonie mogą oczekiwać kolejnych występów Daleya Blinda na środku defensywy. – Jestem bardzo zadowolony z jego gry. Nie tylko tego wieczora, ale także z poprzednich występów. Myślę, że Blind może na tej pozycji lepiej budować grę. Bronił bardzo dobrze. Uważam, że będziemy korzystać z niego na środku obrony, ale także w pomocy i na pozycji cofniętego skrzydłowego. Jestem zadowolony z jego występów tutaj w USA – podsumował Holender.

 

http://devilpage.pl/index/news/komentarze/43405/van-gaal-w-naszej-grze-widzialem-sporo-dobrego/

 

 

Rooney zadeklarował, że strzeli w sezonie 25 goli. Nie wiem jak zamierza tego dokonać, ale w tej chwili jest jeszcze słabszy niż RVP z poprzedniego sezonu.

Odnośnik do komentarza

United chcą pokonać Chelsea i ściągnąć Stonesa z Evertonu. Jak dla mnie jest on melodią przyszłości. Potrzeba kogoś od zaraz. Jeżeli Blind będzie grał na środku to top 4 będzie bardzo trudno osiągnąć. Mam nadzieje na jakiś zaskakujący transfer jednak pewnie tylko na nadziei się skończy.

 

http://transfery.info/78844,wybrano-formacje-united-na-nowy-sezon

 

433 czyli Depay na lewej stronie, Roo na środku a po prawiej? Pedro? Mata?

Edytowane przez xtomashx
Odnośnik do komentarza

Jeśli Arsenal znowu nie będzie mieć szpitalu w składzie to mogą spokojnie powalczyć o tytuł. Ich już mi się naprawdę zrobiło szkoda, bo grają fajny futbol, trzymają wysoki poziom, aż w pewnym momencie nastaje plaga kontuzji i znowu walczenie o to legendarne 4 miejsce.

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Pakiete ma mocarna. Cech pokazał juz w tym meczu z Chelsea ,ze zdobędzie dla Arsenalu kilka punktów w tej kampanii. Mamy Ozila, który własnie przepracował cały okres przygotowawczy i jest w świetnej formie. Mamy Cazorle , Ramseya , Wilshera bez kontuzji, Chamberlain , Walcota, Sancheza jak dojdzie po długich wakacjach. Najgorzej wygląda obrona i "9"  z Girou i Welbeckiem ale maja tyle kreadtywnosci i siły w srodku pola i na skrzydłach , ze kłaniam sie nisko. Maja tez dobrych zmienników , bo Arteta , Rosicky

Jesli bedzie mało kontuzji to moim zdaniem ida na mistrza

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

Wilshere na pierwszy mecz wypada, jeśli środek pola to będzie Cazorla, Koklę i Ramsey, a z przodu Ozil, Żiru i Sanchez, to trochę pogrzeją ławę. Ja bym wysłał Oxa na wypożyczenie, Flaminiego wyj'ebał.

 

Co do wczorajszego meczu to ten cały Hazard to jest padaka. Na mundialu padaka, w 14/15 niby dobre staty ale odejmijmy karne i zostaje 10 goli i 8 asyst co nie jest jakimś wybitnym wynikiem. Więcej takich meczów w których cały mecz jest niewidoczny, ewentualnie kręci kółeczka i jest faulowany zamiast oddawać strzały na bramkę, a nie próbować wchodzić do niej z piłką, to nikt go nie będzie traktował poważnie.

Odnośnik do komentarza

Wilshere na pierwszy mecz wypada, jeśli środek pola to będzie Cazorla, Koklę i Ramsey, a z przodu Ozil, Żiru i Sanchez, to trochę pogrzeją ławę. Ja bym wysłał Oxa na wypożyczenie, Flaminiego wyj'ebał.

 

Co do wczorajszego meczu to ten cały Hazard to jest padaka. Na mundialu padaka, w 14/15 niby dobre staty ale odejmijmy karne i zostaje 10 goli i 8 asyst co nie jest jakimś wybitnym wynikiem. Więcej takich meczów w których cały mecz jest niewidoczny, ewentualnie kręci kółeczka i jest faulowany zamiast oddawać strzały na bramkę, a nie próbować wchodzić do niej z piłką, to nikt go nie będzie traktował poważnie.

 

tak jak ciebie w kaciku sportowym?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...