Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Czy ja wiem. Piłka minęła o włos głowy piłkarzy jakieś 5 m przed bramką i zakozłowała, co jest mniej przewidywalne niż strzały bezpośrednie. Jakby puścił gola po bezpośrednim strzale z takiej odległości to chyba nikt by się nie czepiał.

 

Tottenham zawsze przegrywa bez Dembele. No ale może to przypadek, bo podobno ich najlepszym graczem jest Dier. Cudowny dzisiaj jak zawsze.

 

 

Middlesbrough to takie przypomnienie, ilu piłkarzy jeszcze żyje, jak się okazuje. Np. Stewart Downing. Negredo. Gaston Ramirez. Wow. Równie ciekawy jest niejaki George Friend.

Odnośnik do komentarza

 

Po 1 porażce wszyscy juz najchętniej by ich z Premier League spuścili... Na koniec i tak beda w gornej czesci tabeli, o ile nie odejdzie Vardy i Mahrez.

Obrona lester co odjaniepawlała to ja nawet nie, czyżby to brak pana Kante dał im się tak we znaki?

Brak Kante na pewno odczuja. Tylko ja mam wrazenie, ze Morgan sie spasl? Wiem, ze to kawal chlopa ale wydaje mi sie, ze chyba troche sobie pofolgował w wakacje na Jamajce i do optymalnej formy jeszcze potrzebuje troche treningow.

Odnośnik do komentarza

Negredo to idealny człowiek do przyprowadzenia na pierwsze spotkanie z rodziną twojej dziewczyny. Koleś robi nieziemskie pierwsze wrażenie ! Taka sytuacja jak w 'Boro miała też miejsce w City. Pierwszy kontakt - Pierwsza bramka.

W Spurs bylo to samo nawet go w Fantasy mialem... Przez pierwszy miesiac :P

Odnośnik do komentarza

Pep zawstydził "jedenastki" mediów, wystawia 5 graczy ofensywnych. W sumie tak bywało i w Bayernie, więc czemu nie. Fernandinho jako Vidal. Stones i Kolarov na stoperze. No cóż. Chce się zobaczyć, co z tego wyjdzie. Anglia wczoraj burzyła się o oczywisty fakt, że Hart na ławce. No cóż, ja akurat uważam, że Caballero zawsze był dobry, więc też bardzo mnie to nie uderza.

 

 

Fun fact: Leroy "nie tak dobry, co on tam umie, może tylko strzelać" Fer strzelił gola i w ogóle był najlepszy we wszystkim i Swansea wygrała. Teraz oni będą cierpieć przez jego nie-tak-dobrość. Szkoda, że reszta ekipy niespecjalna niemal niczym w QPR.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No cóż. Jest to jakiś styl co CIty gra. Ale mecz cienki. Sunderland powinien to wygrać, stracili gola bardziej pechowo niż nie strzelili.

 

City dość krucho, wydają się wkładać sporo wysiłku w wybieganie dowolnej akcji, które ostatecznie i tak sprowadzają się zazwyczaj do tego, że Aguero czy De Bruyne potrafią kropnąć nawet z trudnych pozycji. No i że Sterling szybki ucieka. Rywal zaś jak wejdzie pod bramkę, to przebojowo i widać lekką panikę w obronie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Defoe klasa, typ ma prawie 34 lata a już trzeci sezon z rzędu pociągnie Sunderland do utrzymania, a może i coś więcej (IMO stać ich na 10-13 miejsce). Paddy McNightmare wejście smoka z tym samobójem. Coś te odrzuty z United mają z samobójami. Wes Brown i John O'Shea bili rekordy strzeleckie w samobójach, może McNair będzie kultywował tę tradycję.

Odnośnik do komentarza

Media powtarzały cytat Delpha, że "w 3 tygodnie z Pepem nauczyłem się o futbolu więcej, niż przez całe życie" jako pochwałę, ale dziś było widać to w nieco innym wydźwięku - zespół, który bardziej stara się trzymać planu, niż po prostu grać dobrze, reagować szybko na sytuację. Jak wiadomo, szybkie decyzje w futbolu to właściwie istota sportu. No i dziś poprzez to Sunderland wyglądał na zdecydowanych weteranów, a City wyglądało tak trochę jak kurczak bez głowy. Na ich tle Lamine Kone wyglądał jak Andrea Barzagli.

 

Tak że grali u siebie gorzej niż Sunderland, ale poza tym czarująco. Przynajmniej było zabawnie, nawet jeśli nudnawo.

Odnośnik do komentarza

 Fun fact: Leroy "nie tak dobry, co on tam umie, może tylko strzelać" Fer strzelił gola i w ogóle był najlepszy we wszystkim i Swansea wygrała. Teraz oni będą cierpieć przez jego nie-tak-dobrość. Szkoda, że reszta ekipy niespecjalna niemal niczym w QPR.

No, fantastyczny gol, dobitka na pustą z dwóch metrów.

Odnośnik do komentarza

Dziwny skład United. Nie ma Carricka który miał być podstawowym graczem United w tym sezonie, Mchitarjan mimo że dołączył do MU szybko, nie grał na EURO i przepracował okres przygotowawczy wciąż na ławie. Grają natomiast Mata i Fellaini, choć znając Mourinho może po prostu szuka pretekstu żeby ich potem odstrzelić jak chu'jowo zagrają.

Odnośnik do komentarza

Nie lubię jak dobrych piłkarzy się "marnuje", więc dobrze, że do gry wracają Mata czy Herrera. No ale z tak wypchanym składem zawsze ktoś taki będzie. Bailly widzę że od razu z bycia obiecującym uczniem Musacchio przechodzi w tryb najważniejszej postaci w defensywie. No ogólnie to wygląda trochę tak, jakby Mourinho chciał grać mniej więcej to samo, co Van Gaal, bo nie wygląda to na jedenastkę, która by była gotowa na sporo gry bez piłki. Ale rywalem jest Bournemouth. Mogą grać co chcą i Zlatan powinien coś wbić piętką z przewrotki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...