Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

 

Sadio Mane, nowy nabytek Liverpoolu, który kosztował 30 mln funtów, będzie pauzować przez cztery miesiące z powodu kontuzji ramienia - poinformowały angielskie media. Piłkarz doznał urazu na treningu i musiał pojechać na badania do szpitala. Klub potwierdził uraz, ale nie podał oficjalnie, jak długo potrwa ta przerwa.

 

Just Liverpool things

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj kapnąłem się, że moja opinia o Zlatanie jest w angielskim internecie... niepopularna. Prawie jak ta o "Stranger Things". No coż, takie życie, Zlatan ma 34 lata i całe życie hejtowany, zazwyczaj niesłusznie. Czyli idealny duet z Pogbą, który może poprowadzić United do sukcesów. Które oczywiście internauci przypiszą wyłącznie De Gei (chciałbym napisać, że Bailly'emu, ale to w sumie byłoby spoko, jestem znanym fanem Bailly'ego od wielu lat).

 

Pogba zdaniem Mourinho może zagrać jakąś część meczu ("ale nie będzie to super występ"), czyli zapewne pojawi się z ławki. Przewiduję konfetti, fajerwerki i pokaz świateł na Old Trafford w tymże momencie. Możliwe, że zagra Mchitarjan, np. za Matę. A więc może zobaczymy początki magicznego trio. Wybacz, Wayne. Donosy głoszą, że Mourinho jest troooszkę zainteresowany zatrudnieniem niedługo Jose Fonte (jak parę innych klubów), Fonte to świetny i niedrogi stoper, niemniej także z kontuzji wraca Smalling.

 

 

Southampton pod wodzą Puela zagrało lepiej, niż wskazuje wynik, to chyba nadal będzie solidny średniak. Nieźle pokazał się nowy Nathan Redmond. Hojbjerg dość ciekawie z ławki. Kompletnie nie rozumiem, po co ściągnęli Jeremy'ego Pieda (którego, oczywiście, jestem fanem), gdy już mieli niezłego prawego obrońcę - Cedrica. Wydawałoby się, że wiele innych pozycji ma większe braki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Myślę, że United wyjdzie dzisiaj w tym samym składzie. Gdyby Mourinho posadził teraz Matę, po strzeleniu gola z Bournemouth (szczęśliwego bo szczęśliwego, ale jednak) to znów wylałaby się na niego fala krytyki - nie żeby Mou się tym przejął, ale logicznie nie ma to zbyt dużego sensu. Oczywiście kiedyś Mchitarjana będzie musiał wprowadzić, tyle że teraz nie ma za bardzo za kogo. Może za Martiala? Gra słabo od dłuższego czasu, ale dwie asysty zaliczył. Za Rooneya? Gra padakę, ale jest kapitanem i strzelił ostatnio gola, odpada. Za Matę? Po tak słabym poprzednim sezonie nie powinien mieć pierwszego składu, ale strzelił ostatnio gola i też tego nie widzę.

 

Jako ciekawostkę podam, że ostatnio było głośno o tym, jakoby Mourinho ściągnął Mchitarjana tylko po to, żeby ściągnąć Pogbę - bo agentem obu tych piłkarzy jest Raiola, który chciał za wszelką cenę załatwić Ormianinowi nowy klub, bo chciał się wyrwać z Borussi. Może coś w tym jest...

 

Ciekawa sprawa też z Fellainim, bo wszyscy go skreślali, a Mourinho podkreśla że jest kluczowym piłkarzem i fani powinni go kochać. Statystycznie z Bournemouth wypadł genialnie, ale serio? Jak dla mnie na mocniejsze drużyny United powinno wychodzić środkiem pola Carrick - Pogba, bo bez balansu w środku pola, który zapewnia defensywny pomocnik mogą łatwo dostać w czapę od takiego choćby City jak się rozkręci.

 

Co do Southampton to wygląda na to że podstawowymi napastnikami zostaną Long i Redmond - czyli wychodzi na to że Charlie Austin to nie był zbyt dobry zakup, skoro nie może wygryźć ze składu takiego cieniasa jak Long, zarabiając 100 tysięcy funtów tygodniowo.

Odnośnik do komentarza

Martial prędzej czy później się zesra i będzie grał padake. Zlatan to Bóg ale w tym wieku czy wytrzyma cały sezon? Szczęście dla niego że Manu nie gra w LM. Już się robią dwa miejsca w ofensywie. Szkoda Maty bo w każdym innym klubie gralby pierwsze skrzypce, a tutaj z Mou wieczna niewiadoma. Ciekawy jestem Pogby, jakie będzie miał zadania bardziej ofensywa czy trzymanie środka pola w ryzach? No i para Pobga - Felaini? No ciekawe.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...