Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Jako ciekawostkę podam, że ostatnio było głośno o tym, jakoby Mourinho ściągnął Mchitarjana tylko po to, żeby ściągnąć Pogbę - bo agentem obu tych piłkarzy jest Raiola, który chciał za wszelką cenę załatwić Ormianinowi nowy klub, bo chciał się wyrwać z Borussi. Może coś w tym jest...

 

Teraz to przeczytałem wogle. Otóż Raiola na tych transferach zarobił kilkadziesiąt milionów euro. Myślę, że nie trzeba dodatkowej motywacji. Bogaty klub zdesperowany, by odzyskać pozycję - to okazja raz w życiu, by zgarnąć tyle kasy. Nawet Real ostatnio nie daje takich "napiwków". Mourinho daleko zaszedł w życiu poprzez dbanie o przyjaźnie i kontkaty. I vice versa, kto wie, czy bez jego jednego wypromowałby się w ogóle na taką skalę np. Jorge Mendes i jego wszystkie firmy, które odpowiedzialne są przecież za wpływy wręcz miliardów euro do Portugalii z klubów całej Europy i nie tylko.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie no sięgał ręką Clasie wyraźnie, myślę, że sięgnął bo tak to wyglądało.

 

Wierzę w Martiala tak ogólnie, ale jak Mou nie zacznie w którymś momencie chociaż spróbować wystawić Ormianina (najlepszego piłkarza Bundesligi zeszłego sezonu, kurde) zamiast niego, to kurde nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Mi to wygląda tak, że Martial cały poprzedni sezon był przytłumiony kwotą transferu, nie wiedział co się dzieje i po prostu grał na luzie. Teraz zaczęło do niego dopiero docierać gdzie jest i co cały sezon mu van Gaal powtarzał, i już chłopakowi nie idzie  :dunno:

 

 

Niejeden piłkarz się oduczył grać w Anglii, nie jest to najbardziej kształcąca liga. Tym bardziej powinni kuć Mchitarjana, Pogbę, Bailly'ego póki gorący. Ibra stary i obojętny to może utrzyma formę z PSG przez cały sezon i starczy na podium.

 

Dzisiaj pressing Mchitarjana i Herrerry :banderas: Ależ z tych piłkarzy można by złożyć ekipę. Pogba mijał rywali jak tyczki. Gorzej z tworzeniem okazji. Jakby grali Mata i Ormianin naraz to może by jakieś konkretniejsze się zaczęły.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No, Martial ma dopiero 20 lat wciąż, więc spadek formy normalny. Teraz płaci alimenty (ta, jeszcze parę miesięcy temu media go przedstawiały jako ustatkowanego młodzieńca, z żoną i dzieckiem, a tu już rozwód xD) to może sprawy prywatne też go trochę wybiły z rytmu. Ale zdecydowanie ma jakieś opóźnienia w podejmowaniu decyzji, w poprzednim sezonie wyglądał jakby nie miał układu nerwowego - teraz za dużo analizuje.

 

A Blind wciąż daje radę na ŚO. Dziwię się że ciągle łączy się go z odejściem, nazywa jakąś "zapchajdziurą", wypycha z klubu - moim zdaniem taki zawodnik jest nieoceniony, na każdej defensywnej pozycji, łącznie z defensywnym pomocnikiem, jest gwarancją solidności.

Odnośnik do komentarza

Te przekomarzanki Pogby z Ibrą, te specjalne uściski dłoni Pogby z Baillym. Trudno nie lubić od razu tego zespołu, tutaj osobistości są takie, że są szanse, że nawet Mourinho tego nie rozwali. Pogba i Ibra to oczywiście jedni z najlepszych piłkarzy na świecie. Brak gry w LM to dodatkowo sporo czasu i sił przez sezon (w Europa League mogą wystawiać Valdesa, Rashforda i Paddy'ego McNaira). United ma naprawdę dobrą perspektywę na ten sezon. Nawet jeśli gra ofensywna jak na razie do końca nie zachwyca.

 

 

A propos. Dzisiaj mecz mistrza z wicemistrzem! Patrząc na pierwszą kolejkę, zapowiada się "mecz sezonu"... Ale: Koscielny, Oezil i Giroud dzisiaj wrócili do treningów i teoretycznie może jutro się pojawią, co oczywiście mogłoby wiele dać Arsenalowi.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

united jeszcze sporo do poprawy ale potencjal jest niewiarygodny, wreszcie taktycznie sa uwolnieni od miliona podan wszerz boiska, wreszcie szybko przedostaja sie do przodu, nareszcie sa tez kreatywni i nieprzewidywalni, a nie do bolu nudni i schematyczni, znowu jest trener ktory zyje, a nie mumia, znowu jest atmosfera na old trafford, a nie cisza jak w kosciele

 

to bedzie niewiarygodnie dlugi i trudny sezon ale nawet jak nie skonczy sie pelnym happy endem to cieszy, ze nareszcie nie beda krwawic oczy kiedy bedzie sie ogladac ich mecze

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Pogba wczoraj imo wypadl bardzo dobrze - zero stresu, ladnie ogarnal srodek pola i szedl do przodu. Duzo da United gdy bedzie gral box to box, zadziwiajace jest dla mnie ze Mata drugi raz u Mou wychodzi w pierwszym skladzie, zwlaszcza ze na lawie siedzi Mchtarjan :D No i Rooney druga asysta chociaz akurat tego pilkarza mi szkoda jak jest poniewierany nie na swojej pozycji. Ibra krol i bog, robi na boisku i pewnie w szatni i na treningach, mlodzi duzo moga sie przy nim nauczyc. 

 

Tylko teraz patrzec czy Mou tego nie rozyebie :cool:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

 No i Rooney druga asysta chociaz akurat tego pilkarza mi szkoda jak jest poniewierany nie na swojej pozycji.

 

Jeśli pozycja 10 to nie pozycja Rooneya to już chyba nie ma dla niego pozycji w futbolu. Na szpicy zaczął poprzedni sezon, dostał naprawdę ogrom szans i grał tragicznie, więc raczej czasy Rooneya jako typowego wysuniętego napastnika się skończyły.

 

Ogólnie myślę, że Rooney może odżyć przy Ibrahimovicu. On nigdy w pojedynkę nie potrafił być gwiazdą, nie potrafił ciągnąć zespołu, ale zawsze jak miał wsparcie w ataku to odwalał zaje'bistą robotę - czy przy van Nistelrooyu, czy przy Berbatovie, Ronaldo albo nawet van Persiem.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...