Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Właściwie to chyba trzy. No ale twoja opinia o Ferze w QPR (w QPR, Jezus Maria, co trzeba robić, żeby dobrze wyglądać w tamtym QPR?) jest tyle samo warta bez względu na to, czy trzy razy Fer zdobył gola, czy akurat nie.

 

Tak czy siak dobry piłkarz, czy najlepszy w Swansea? No jak się uwzględni, gdzie by byli bez tych jego goli, to na pewno.

 

Ale ja nawet nie tyle się śmiałem z jego umiejętności piłkarskich (bo wiadomo że to solidny pomocnik na Premier League), tylko że napisałeś coś w stylu że fantastyczny, a ja wspomniałem że w wieku 25 lat spadł z ligi z Norwich i QPR, a w dodatku oblał testy medyczne w Evertonie, wydało mi się to dość zabawne w tym wieku mieć tyle pecha.

 

Ta piłeczka Fabsa i zwód Ivanovica coś pięknego. Tylko Hazard dalej pozoruje swoją formę schematem "drybling przy lewej stronie pola karnego, potem zejście do środka i podanie do najbliższego kolegi który stoi przed polem karnym". 

 

Wpuściłby Conte baczułaja.

Odnośnik do komentarza

POKAŻ MI GDZIE TAK NAPISAŁEM

 

no strzeleckie staty Bolasie ma bardzo słabe, ale za to we wrzutkach i kreowaniu gry zawsze wymiatał, oprócz tego jest silny, szybki i ma genialny drybling, ale to nie nowość. Teraz ma obok siebie poważnego napastnika w postaci Lukaku i może wykręcić naprawdę sporo asyst w tym sezonie (na teraz miałby już 5 ale Barkley i Lukaku nie trafiali w stuprocentowych sytuacjach, więc ma jedną), w Crystal Palace gdy grało się z Fraizerem Campbellem albo Dwightem Gaylem było to niemożliwe.

 

Kolejny fantastyczny występ wczoraj zaliczył Gueye, z tego co widzę we wszystkich statystykach w tym sezonie ma dosyć dużą przewagę nad Kante (grając w słabszym zespole), w dodatku wczoraj dołożył asystę przy pierwszym golu Lukaku. Za 7 milionów funtów na razie wygląda na najlepszy transfer tego okna w Anglii. No a Gareth Barry jest obecnie najbardziej niedocenianym piłkarzem w tej lidze.

Odnośnik do komentarza

No już przed sezonem wiele osób pisało, że Pogba to jednak gracz mocno ofensywny na granie z "tyłu" w 4-2-3-1. Ucieka rywalom, a nie się ich trzyma. Neville raczej słusznie mówi, że to i zaleta, i wada. Jak się ma piłkę i przewagę to zazwyczaj zaleta, że ustawia się tak, by konstruować akcje, a nie tylko blokować. No ale w takim meczu może nie. Tyle że to nie jest zarzut do piłkarza, bo każdy piłkarz ma jakieś mocne punkty i słabe, nie wystawia się Gerarda Pique na ataku i narzeka że nie ma instynktu snajpera. Nie wiem, co z Carrickiem, ale był na ławce Herrera, Schneiderlin. Mourinho sam mówił latem, że kupił każdy typ piłkarza, który chciał.

 

W sumie to dziwne, że Mourinho go tam wystawił, bo pamiętam, że w Realu potrafił nawet Pepe czy Ramosa przesunąć do pomocy, by mieć dwóch defensywnych pomocników i jednego środkowego przeciw rywalom, którzy mają więcej zawodników ofensywnych. A City w każdy meczu wystawia i De Bruyne, i Silvę.

 

No cóż, to nadal początki tej ekipy. Każdy zwraca uwagę, że w drugiej połowie United wyszło znacznie lepiej ustawione. Zmusili City do wprowadzenia defensywnego gracza za napastnika, bo ten początek drugiej połowy wyglądał mocno. Jakby tak zaczęli to może byłby mecz na 0-0.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ja też myślę że Pogba ma raczej umysł ofensywnego pomocnika, a robi się z niego jakiegoś typowego środkowego pomocnika, który powinien ogarniać cały środek pola, a potem jeszcze ludzie mu wytykają brak goli czy asyst.

 

Jak dla mnie najoptymalniej byłoby gdyby grał np. w 4-3-3 z Carrickiem albo Schneiderlinem z tyłu i obok Herrery/Fellainiego bardziej z przodu, no ale tu wszystko się rozbija o obecność Rooneya w składzie więc rzeczywiście ciężko upchać. Na początku sezonu to w ogóle miało wyglądać tak że środkiem pola będzie Carrick, Pogba, Rooney, ale Fellaini niespodziewanie wyskoczył i teraz cały zespół jest dość niezbalansowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...