Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

zaskakujaco slaby arsenal i zaskakujaco dobry united

 

to juz trzeci frajerski remis na old trafford (w tych dwoch pierwszych to juz w ogole - miliard strzalow oddanych i zero skutecznosci):

stoke

burnley

arsenal

 

united dalej nie porywa ale jakby mieli te 6pkt w tabeli wiecej to by sie inaczej o tej druzynie mowilo

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Odnośnie United to jest  to kara za to że zamiast kontrolować grę do końca prowadząc, to zaczęli murować i z różańcem w ręku czekać do końca spotkania, nigdy nie zrozumiem tej taktyki.

 

Toure dziś 2 gole, a Pogba 2 gole w 11 meczach  :whistling:

 

comment_vXrlHmhi75lghlijaJdycThTV5I41SIV

 

Ale będąc sprawiedliwym to United miejscami zagrało dzisiaj spoko. 

 

A Mourinho cfel, bo ma ból dupy że Koeman publicznie mówi o zainteresowaniu Depayem, a sam rok temu w Chelsea publicznie mówił że chce kupić Stonesa. Co za hipokryta.

Odnośnik do komentarza

West Ham przegrywa w evertonowym stylu z zeszłego stylu a Bilic stacza się jak Martinez  :oh_you: Nie powiem że mnie to nie cieszy, bo jak naczytałem się jaki to z Bilica świetny trener po poprzednim sezonie (a West Ham grał tak samo jak za Big Sama tylko z geniuszem Payeta) i jak to West Ham będzie teraz walczył o LM to mnie nosiło. 

 

A ten Zaza z Janssenem to dopiero było starcie paralityków, jeden gorszy od drugiego. Jeszcze tego tępego Sissoko brakowało i byłby dream team. Ale dobry meczyk ogólnie, a Tottenham wciąż niepokonany, a już 1/3 sezonu za nami :obama:

Edytowane przez Mendrek
Odnośnik do komentarza

Jezu jaki ten Adama Traore jest szybki, jak w fifie jakiejś.

 

Chelsea nowym liderem po ciężko wywalczonych 3 punktach, gdzie Boro naprawdę walczyło do końca, a odbyt miałem spięty do ostatniej sekundy. Gdyby nie nieskuteczność ataku gospodarzy, to wynik mógłby być inny. No ale i Pedro też mógł spokojnie strzelić ze 2 gole.

Odnośnik do komentarza

Boro to bardzo solidny zespół z bardzo dobrą obrona i wiedziałem że nie będzie łatwo. Costa z kolejnym golem i bez kartki, czyste konto, tylko gola Hazarda brakowało. Następny mecz z Totkami u siebie, a potem City na wyjeździe i dobrze że te drużyny są w takiej formie jakiej są bo jest nadzieja na spokojne Święta.

Odnośnik do komentarza

Boro zaskoczyło, nie powiem podnieśli mi ciśnienie. Szkoda mi trochę Fabregasa grzejącego ławe, bo zaczął ładnie grać, jak Conte wpuszczał go z ławki, a jak na razie znowu z niej nie schodzi.. Nie podoba mi sie ofensywna gra Alonso. No ni w kij ni w oko nie pasuje na tą pozycję. Dostanie byle piłkę, nie potrafi pomyśleć rozegrać tylko wali z pierwszej. Jeśli chodzi o obronę w porządku, nie mam nic do niego. Ale Conte postawił go na pozycji, w której musi atakować niestety poza paroma średnimi wrzutkami nic nie pokazał. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...