Skocz do zawartości

Premier League

Featured Replies

Opublikowano

A przygoda Oscara z Chelsea w końcu prawdopodobnie dobiega końca. Nie ma opcji raczej żeby cokolwiek pograł, bo ani piłkarz o jego charakterystyce na razie Chelsea nie jest potrzebny, oraz sam Oscar jak już dostawał szanse to grał po prostu przeciętnie. Guardian podaje że jakiś klub z Szanghaju, którego trenerem jest obecnie Zwijasz-Bagaż, oferuje za niego 72 miliony euro :dynia:

 

 

i jeszcze tygodniówka niby 420 tysięcy

 

ldBJx5f.png

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Wyświetleń 1,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Most Popular Posts

  • Zwyrodnialec
    Zwyrodnialec

  • Manchester United's bench looks like a Mexican drug cartel..

  • Przez kolejny sezon kibice United będą jak zawsze przekonani, że sędziowie tak naprawdę ich krzywdzą, jak w Oficjalnej Prawdziwej Tabeli Premiership.

Opublikowano

No i gol Colemana, ale Arsenal przysnął w ostatnich minutach. Monreal tragedia.

Opublikowano

Lisy oklepały City i powrót do równej formy z bieżącego sezonu.

Nawet dobrze.

Opublikowano

Ale Ozil kaleczy niemiłosiernie.

Opublikowano

Grają dla Chelsea, szanuję taki zespół.

Opublikowano

widzieliście to kur'wa? :obama: :obama: :obama:

Opublikowano

co tam sie kuvva odyebalo

Opublikowano

Co sie stało pisać xd

Opublikowano

cech w polu karnym przez ostatnie 4 minuty, milion wrzutek, banes wybija z linii bramkowej, jakas dobitkowa turbo bomba zablokowana, czerwona kartka dla evertonu itp

Opublikowano

 

Matko, piękny mecz, aż mam wypieki na twarzy. Arsenal wyglądał okropnie, za to współpraca Lukaku z Valencią :notbad:

Opublikowano

uuwpj2g.jpg

Opublikowano

Poważne źródla na czele z telegraphem podają że Chelsea zaakceptowała tę 70-milionową ofertę za Oscara (nie mogło być inaczej), więc dołączając przegraną Arsenalu to pewnie był dobry dzień dla fanów Chelsea.

 

Ale Oscara trochę szkoda, 25 lat i już Chiny :frog: Kur'wa, przecież dopiero co taka młoda gwiazda, na mundialu fajnie grał i gdzieś się to posypało.

Opublikowano

70mln to będzie na jakiegoś obrońcę.

Opublikowano

Chcieć to on sobie może. Juventus za nic w świecie go nie puści.

Opublikowano

Zresztą dzisiaj podpisał kontrakt do 2021 roku.

Opublikowano

Przypominam że dzisiaj 8 meczów, w tym Chelsea - Sunderland gdzie ci pierwsi spróbują odskoczyć Arsenalowi na 6 punktów. Z kolei Klopp posadzi Kariusa na ławce, mocno zareagował, ale słusznie. 

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.