Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Z innej beczki.

 

Pamiętacie jak jakieś 2 lata temu po meczu PSG - Chelsea w LM była afera że "kibice" Chelsea nie wpuścili murzyna do metra i krzyczeli "jesteśmy rasistami bo tak nam się podoba!"?

 

Otóż pan Souleymane popadł w depresję po tym incydencie  :dynia:

 

C1R7m0RXAAApf65.jpg

 

Opcje są dwie - albo gościu jest niebywale słaby psychicznie że tak to przeżywa (aż się dziwię że dożył do takiego wieku będąc tak wrażliwym), albo po prostu wykorzystuje swoje parę minut sławy. 


NAZWALI MNIE CZARNYM, 40 RAZY NIE CZUŁEM SIĘ NA SIŁACH BY IŚĆ DO PRACY

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Właśnie odpaliłem od razu Swansea i od razu taki gol Zahy. Skur'wysyn się wyrobił w tym sezonie, w lecie jeszcze beka była że go Tottenham chciał bo był po prostu przeciętniakiem, ale teraz strzela, asystuje, drybluje...

 

Stawiam, że zanim wróci z PNA kupi go jakiś Everton czy inne Southampton za 30 milionów. 

Odnośnik do komentarza

 

Właśnie odpaliłem od razu Swansea i od razu taki gol Zahy. Skur'wysyn się wyrobił w tym sezonie, w lecie jeszcze beka była że go Tottenham chciał bo był po prostu przeciętniakiem, ale teraz strzela, asystuje, drybluje...

 

Stawiam, że zanim wróci z PNA kupi go jakiś Everton czy inne Southampton za 30 milionów. 

 

 

Hmm, wątpię czy do Evertonu, Bolasie i Zaha to były efektowne skrzydła ale mało efektywne. Myślę że Everton weźmie Depaya, jest jeszcze Mirallas i Lennon, bo Deulofeu prawdopodobnie idzie na wypożyczenie do Milanu.

 

Zresztą wątpię czy go Palace puści, już z Bolasie robili problemy, a obecnie w tym słabym sezonie w ich wykonaniu tylko on i Benteke grają dobrze.

Odnośnik do komentarza

Słaby mecz Chelsea ale ciągle 5pkt przewagi dzięki podknieciu Liverpoolu i Arsenalu :kaz:

 

Totki chyba na obecna chwile najtrudniejszy przeciwnik z jakim mozna zagrac. Koguty i ManU zlapali wiatr w zagle i walcza o dobre miejsce w tabeli. Na drugim biegunie jest Liverpool i Arsenal z lekka zadyszka. 

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem sobie z nudów Tottenham - Aston Villa. Janssen xDDD

 

C1qcBWSXcAErKmx.jpg

 

wyje'bane na spalone, wyje'bane na kolegów z drużyny, gość jest raczej skończony w Spurs. Duch Soldado jeszcze się unosi nad White Hart Lane


zresztą Moussa "champions league" Sissoko nie lepszy, też dobry przyje'b

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...