Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Oglądam wciąż ten gol Daviesa, ale nimi zakręcił. Swoją drogą cały czas się zastanawiałem kogo mi przypomina z tym zarostem i doszedłem do wniosku że trochę taki Kurt Cobain i jeśli mu nic nie strzeli do głowy hehe, to może będzie kolejny wonderkid jak Alli albo Rashford, na to liczę.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xSr8J0uksbk

 

Cieszy mnie też że Koeman powoli odstawia wyrobników jak Lennon czy Cleverley, którzy już pewnego poziomu nie przeskoczą, i właśnie stawia na młodzież. Szczególnie jaram się Holgatem i Gallowayem, szkoda że ten drugi teraz grzeje ławę u Pulisa na rzecz sprowadzonego z Watfordu Nyoma, ale może po wczorajszym wpier'dolu od Tottenhamu odzyska miejsce w składzie. Formacja 3-5-2 w Evertonie chyba też pomaga, Baines i Coleman mogą robić więcej szumu na skrzydłach odpuszczając nieco obronę, a Lukaku uzupełnia się z przodu z Mirallasem jako podwieszonym napastnikiem, dzięki czemu nie trzeba już się męczyć z bezproduktywnością Deulofeu, Lennona czy Mirallasa na skrzydłach.

 

Co do meczu United, to myślę że zasłużony remis. United na początku cisnęło, sabotażysta Lovren podał piłkę prosto pod nogi Zlatana, ale temu nie wyszedł lob, a już wtedy mogli sobie podporządkować mecz. Pogba zje'bał z tą ręką i ogólnie nic mu w tym meczu nie wyszło, co potwierdza tezę że największym wrogiem United jest samo United, bo wcześniej Pogba grał bardzo dobrze.

 

Sądziłem że United jednak to wygra, w obronie LFC grał pomocnik Milner, 18-letni Alexander-Arnold, gość z Augsburga i pajac Lovren, to nie było jakoś trudne do sforsowania... no właśnie, ale na bramce stał Mignolet. GOTY występ i umacnia swoje miejsce w składzie kosztem Kariusa.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Po meczu z Lesta zawodnicy Chelsea dostali wolne...ale nie wszyscy :kaz:

 

The Brazilian striker was accompanied by just one Chelsea coach, retrieved his own balls and even moved the free-kick apparatus by himself as he practised without his team-mates in heavy rain for an hour.

 

 

Costa sobie trenował sam XD. Ze Conte okielznal takiego kozaka :obama:

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Po meczu z Lesta zawodnicy Chelsea dostali wolne...ale nie wszyscy :kaz:

 

The Brazilian striker was accompanied by just one Chelsea coach, retrieved his own balls and even moved the free-kick apparatus by himself as he practised without his team-mates in heavy rain for an hour.

 

 

Costa sobie trenował sam XD. Ze Conte okielznal takiego kozaka :obama:

 

Ponoc odrzucił nowy kontrakt i podwyżkę tydzień temu - ze 150.000 na 200.000 funtów tygodniówki. To teraz ponosi sobie pachołki w deszczu, jak mu się nie podoba ;)

Odnośnik do komentarza

Klopp to w ogóle ostatnio trigerred jest mocno, narzeka na konferencjach na Herrerę bo ciągnął za koszulkę Firmino (mimo że dostał za to żółtą kartkę), skarży się że na Old Trafford nie dostał kawy, tylko herbatę, i że w programie meczowym "chłodno" przywitano Liverpool xD Albo jak pocisnął Neville'owi że nie powinien krytykować Kariusa (mimo że jechał po nim choćby Carragher) bo sam już pokazał co potrafi jako trener w Valencii, ale mimo to posadził parę dni później Kariusa na ławie. Życie w Anglii widocznie nie wpływa źle tylko na Pepa ale też na Kloppa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...