Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Tak konkretnie to tylko pisałem o jego zachwycających występach w niszowej amatorskiej drużynie, którą znają tylko fanatycy FM-a, zwanej "seniorska reprezentacja Brazylii". (Nie wspominając nawet o znanej tylko najstarszym Indianom w najgłębszej Amazonii sekretnej lidze "pierwsza liga brazylijska", gdzie zdaniem milionów fanów w tymże kraju wymiatał od dawien dawna, będąc wśród najlepszych graczy ligi w wieku 19 lat).

 

Do "sprawdzenia się" może daleka droga, ale Jesus od razu przekonał ludzi, że Aguero - chyba tak ogólnie najlepszy napastnik w Anglii - może usiąść na ławie i w sumie fajniej to wygląda. A to mówi za siebie. Nota bene w ostatnich miesiącach tak gdzieś może i z połowa meczów Aguero nie była zbyt dobra.

 

Jesus biega w uroczy sposób - efektywny, ale wyglądający czasem wręcz śmiesznie pokracznie, uśmiecha się miło, ogólnie jest taka radość i spontan we wszystkim, co robi, bez buty. Wygląda jak członek boys bandu i ma całkiem normalne fruzyry. Mam wrażenie, że świat czekał na taką gwiazdkę z Brazylii, nie tylko w sensie futbolowym.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Jeśli Martial odejdzie to będzie jakaś parodia, gracz, który uratował w jakimś stopniu zeszły sezon, skrzydłowy przez duże s, ostatni mecz 2 asysty ale dla menago to wciąż za mało i nie zasługuje na skład, brak mi słów.

Baczułaj u Conte też ma nienajlepiej ale to gracz niesprawdzony w lidze, w dodatku są wyniki także nie ma stresu żeby go wypychać na siłę.

Odnośnik do komentarza

ja bym go zostawil bo ma niesamowity potencjal ale spadek formy w tym sezonie to mial turbo widoczny - inny czlowiek w tej samej koszulce, akurat nie dziwie sie, ze nie gra tyle co w poprzednim sezonie choc absolutnie bym nie sprzedawal bo w tym wieku wahania normy to nie jakis wyjatek.

 

Pytaniem jest czemu tak zjechal z forma - ten rozwod? sprawa z numerem na koszulce? problem z glowa bo nie jest graczem pierwszego wyboru? sodowka po dobrym sezonie?

Odnośnik do komentarza

Właściciele Leicester powiedzieli, że Ranieri ma ich pełne wsparcie i są za nim w stu procentach. Biorąc pod uwagę że takie oficjalne stanowiska klubu dostali choćby Mourinho krótko przed zwolnieniem z Chelsea czy de Boer przed zwolnieniem z Interu (w futbolu nieraz nazywają to pocałunkiem śmierci, bo już samo to że klub wypowiada się na temat managera oznacza że nie jest zadowolony z wyników i ma mało czasu na poprawę), trzeba zacząć brać możliwość jego zwolnienia coraz bardziej na poważnie.

 

Zawsze powtarzałem że Ranieri na samej twarzy ma wypisane "I have no idea what I'm doing" i teraz jest podobnie, skoro wciąż wystawia choćby Wesa Morgana, który w tym sezonie jest tragiczny, ociężały i powolny (no, w poprzednim sezonie te dwa ostatnie przymiotniki też go dotyczyły, ale Leicester strzelało więcej goli niż był w stanie zawalić więc i tak wychodzili na plus). Zero pomysłu na wyjście z kryzysu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...