Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Nie na darmo były ploty o ściągnięciu z wypożyczenia Christensena. Ciekawe tylko czy w przyszłym sezonie Conte bedzie stosował jakaś rotację podczas gry na kilku frontach czy znowu zawodnicy będą przyspawani do ławki. Jest kilku co bym chętnie zobaczył w dłuższym wymiarze czasowym - Chalobach, Ake czy może Tammy Abraham?

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Ale za to co dzisiaj Azpi dał :banderas: Co to jest za człowiek. Środek obrony, prawa strona, lewa, wahadło - nie istotne, wszędzie się spisuje na piątkę. Jak go wyrwie w końcu jakaś Barcelona to będę płakał bardziej niż za Hazardem.

W tym sezonie wystąpił w 37 meczach grając od początku do końca, ani razu nie został zmieniony. Ten facet jest niesamowity.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Za takie mecze jak dziś, Jordan Pickford może trafić do mojej jedenastki sezonu. Tak, puścił 62 gole. Ale ilu nie puścił? No i ta jakość nogami... Gola tym nie strzeli, ale kontrę zacznie. Podobno blisko jest Evertonu, gdzie Robles do świetnych występów wyrzucił trochę słabych i generalnie pewniakiem nie jest (ale Arsenal też się nim interesuje!). Ten drugi klub z Liverpoolu rozmawia też z Sigurthssonem i Sandro, a celami na lato są Michael Keane oraz Kasper Dolberg.

 

 

Póki co Arsenal, ciągle mający niby szanse na Ligę Mistrzów, remisuje w zimny, deszczowy, wtorkowy wieczór u siebie z najgorszą drużyną, jaka od dawna w Premier League była, przy dość pustawych trybunach...

 

 

https://twitter.com/mikesanz19/status/864566832824549377

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Pickford na pewno złapie lepszy klub, w ilości obronionych strzałów jest tylko za Tomem Heatonem 

 

1. Tom Heaton Burnley

 England

139

2. Jordan Pickford -

 England

132

3. Lukasz Fabianski Swansea City

 Poland

117

4. Ben Foster West Bromwich Albion

 England

116

5. Artur Boruc AFC Bournemouth

 Poland

114

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Mazzarri wyje.bany z Watfordu, top kek. Po chu.j ten klub żyje w ogóle? Ściągają tony grajków różnych narodowości z różnych lig, nowy trener co sezon a i tak są do bólu przeciętni że aż się rzygać chce oglądając ich mecze. Oby spadli w następnym sezonie.

Odnośnik do komentarza

No liczba obron sama w sobie wynika głównie z tego, że grał w Sunderlandzie i miał co bronić - w końcu taki De Gea nawet jakby nic nie puścił, to by obron miał tylko ze 100. Pickford zagrał dużo mniej meczów, niż Heaton, ale ogólnie mam wrażenie, że stosunek obron do puszczonych goli miał czołowy. A jego wykopy są wśród najlepszych co najmniej w Anglii. 

 

I ciągle gra w kadrze U-21! W seniorach numer 1 to oczywiście Joe Hart, któe kariera jest na zakręcie. Z jakiegoś powodu ludzie oczekiwali, że jak pójdzie do Torino to będzie... sam nie wiem. Hart ma talent, ale wielu bramkarzy ma talent i grają "po cichu" w jakichś Interach, Genoach czy Empolach. Torino odkryło, że w sumie Hart specjalnie nic im nie zmienia, a kosztuje. Wygląda na to, że Hart przejdzie do jakiegoś angielskiego cieniasa.

 

A City... nie wiem, Claudio Bravo ma za sobą szokujący sezon i 34 lata. Sporo rzeczy nie pykło Guardioli w City. Ech, nic tylko mieć czas i poszukać teksty w mediach z sierpnia, że już podbił ligę.

Odnośnik do komentarza

Początek miał zadziwiający jak na to, co grał w Napoli i jak był obiektem żartów nawet własnych kibiców, ale wszystko wróciło do normy. Pickford i Heaton oczywiście mieli mnóstwo pracy ze względu na słabe drużyny, ale mimo wszystko Heaton wygrał trochę punktów dla Burnley (chociażby pamiętny mecz z United) zwłaszcza u siebie, a Sunderland był beznadziejny i u sibie

Odnośnik do komentarza

A City... nie wiem, Claudio Bravo ma za sobą szokujący sezon i 34 lata. Sporo rzeczy nie pykło Guardioli w City. Ech, nic tylko mieć czas i poszukać teksty w mediach z sierpnia, że już podbił ligę.

 

Coś czuję że ściągną Butlanda, może leciutko przereklamowany ale i tak solidny.

Odnośnik do komentarza

Co ten Kane, co to Leicester Oo Trzeba przyznać, że zasłużył na koronę Kane, Lukaku strzelił te 20+ bramek i zaczął grać kupę, na wyjazdach to już straszną. A Kane wczoraj jak dzik w sosnę szedł po swoje. Nie wiem czy ktoś gra jeszcze w Fantasy PL, bo za nami podwojna kolejka chyba najbogatsza w punkty w historii. To taka kolejka, gdzie 2x15 pkt nazywasz nietrafionym kapitanem...

 

9fUpf4v.jpg

Edytowane przez Bartg
Odnośnik do komentarza

Poczekaj aż będziesz w moim wieku, inną emotkę będziesz używał że zleciał rok. "Fak, miałem nadrobić serię Metal Gear Solid".

 

 

Jedyne "emocje" na dziś to oczywiście marzenie wszystkich, by Liverpool nie wygrał z Middlesbrough i stracił Ligę Mistrzów, for the beka. Będzie ciężko, ale kto wie, jak ich zjedzą nerwy, zagrają zbyt ofensywnie... No są jakieś marginalne nadzieje. Arsenal oczywiście musi pokonać Everton, co może i tak nie jest pewne. Romelu Lukaku teoretycznie może strzelić hat-tricka i zdobyć tytuł króla strzelców nad Kane'em, choć pewnie nie.

Odnośnik do komentarza

Poczekaj aż będziesz w moim wieku, inną emotkę będziesz używał że zleciał rok. 

 

Już nawet wiem jaką.

 

 

:wujaszek:

 

 

Ale cholernie szybko ten sezon zleciał, dopiero co się zastanawiałem czy Brahimi przejdzie do Evertonu, były dyskusje czy Higuain to będzie udany transfer, a tu już koniec. No ogólnie nie był to jakiś niesamowity sezon który będę wspominał za 5 lat, Chelsea wygrywała, inne zespoły raz lepiej, raz gorzej, ale głównie się męczyły. Jedyna unikalna rzecz to cała sytuacja z Leicester, Ranierim i ich grą po jego zwolnieniu.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Pomijając efekt nowej miotły, byli bardzo słabi, teraz są raczej średni. Zawsze coś. Dobrze, że Leicester nie spadł, gdy ich trawiarze osiągają nowe rekory - no co powiedzieć o takim cacuszku jak na dziś, wykonanym za pomocą technologii laserowej.

 

 

 

 

Swoją drogą, pamiętacie takiego piłkarza jak Bartosz Kapustka mdr? W ostatnich dwóch meczach był w pierwszym składzie, siedział na ławce.

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...