Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Oglądałem właśnie, świetny lob Sturridge'a i od razu po tym zaczął kuleć, nawet nie zdążył celebrować xD. Typowy Sturridge, ale po meczu powiedział że to nic groźnego i chyba rzeczywiście tak jest, bo swego czasu padały wobec niego oskarżenia że trochę sobie "dodaje" do tych wszystkich urazów od siebie i może za bardzo je przeżywa.

 

Co do samego meczu to Liverpool był zaje.bisty, szczególnie Mane i Salah. Boję się tych skrzydeł, poważnie.

Odnośnik do komentarza

Dobra, już za tydzień o tej porze prawdopodobnie będziemy śmiali się z Arsenalu i Wengera po wpier.dolu od Leicester, więc może w jakieś przewidywania się pobawimy? Za rok będzie można sprawdzić kto miał rację. :sorcerer:

 

Nie ma co się rozdrabniać, proponuję kilka kluczowych kategorii. Nie musicie też dodawać żadnych opisów ani uzasadnień.

 

TOP4:

Spadek:

Król strzelców:

Największa niespodzianka / odkrycie:

Największe rozczarowanie:

 

To ja zacznę.

 

TOP4: United, Chelsea, City, Arsenal

 

Jakoś mam przekonanie do tego co obecnie dzieje się w United. Pisałem już o tym że środek pola złożony z Herrery, Matica i Pogby może zaje.biście wypalić, wierzę też mimo wszystko w Lukaku, choć nie twierdzę że będzie królem strzelców. Jeśli Lindelof się dobrze wkomponuje w defensywę to również może być porządnym wzmocnieniem. No po prostu zdaje mi się że to ten sezon, że Mchitarjan odpali na poważnie, że nikt nie będzie ciągnął tej drużyny w dół, nawet Mourinho, tylko każdy będzie trzymał poziom.

 

Nad Chelsea, City i Arsenalem nie ma się co rozwodzić, powiem za to że tradycyjnie nie wierzę w Liverpool. Salah to fajne wzmocnienie, ale Coutinho to wciąż nie jest pewna sprawa że zostanie, dochodzi do tego brak Keity i być może van Dijka (Times pisał że Chelsea jest gotowa dać za niego 50 milionów funtów i Southampton się prędzej zgodzi sprzedać go do Chelsea, bo z Liverpoolem nie ma zbyt dobrych relacji, to nie jest tajemnica). W dodatku Lallana wypadł na parę miesięcy... Nie wydaje mi się że daleko zajadą wciąż opierając swoją pomoc na Canie czy Hendersonie, a obronę na Lovrenie czy Milnerze / Robertsonie na LO. To znów nie będzie ten sezon.

 

IMO Tottenham też wypadnie z TOP4, nie przekonuje mnie ten brak transferów na tę chwilę. Onomah wypier.dolił, Sissoko pewnie pójdzie w jego ślady, Alderweireld wciąż nie podpisał nowego kontraktu, mocno też wątpię że Kane (3 season wonder hehe) i Alli nadal jednocześnie będą grać na tak zaje.bistym poziomie i żadnemu z nich nie przytrafi się spora zniżka formy.

 

Spadek: Swansea, Huddersfield, Brighton

 

Te dwa ostatnie to chyba dość naturalne wybory, Swansea w sumie też. Okej, Bony odszedł, Ayew odszedł, Gomis odszedł, Williams odszedł - utrzymali się. Ale odejście Sigurdssona jak dla mnie to już będzie zbyt duża strata. Sunderland też długo się utrzymywał cudem na powierzchni i w końcu nie dali rady, Swansea też to IMO czeka.

 

Król strzelców: Rooney. CARPE DIEM YOLO  :greeting:

 

Największa niespodzianka / odkrycie: Kolasinac

 

Największe rozczarowanie: Waham się pomiędzy Bakayoko a Lacazettem, ale niech będzie ten drugi. Okrutnik ze mnie.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

City

United

Chelsea

Spurs

 

Król strzelców: Arry Kane, bo statystyki w Tottenhamie muszą się zgadzać.

Niespodzianka: Batszułaj napier,dalający bramy, gdzie wielu skazywało go na wypożyczenie

Rozczarowanie: Morata

Odnośnik do komentarza

Dawniej trzymałem kciuki za przełamanie wielkiej czwórki i Tottenham i MC to zrobiły . Teraz cieszy mnie ktoś słabszy wskakujący do top 6 . Może Everton ? West Ham ? Oby :)

Mistrzem Tottenham , spadek Swansea , Brighton i Huddersfield . Objawienie ligi Newcastle i ... Leicester na podium ;) Popłynąłem hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...