Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Śmiechem żartem Morata w debiucie gol i asysta w 30 minut. W innych okoliczności gazety waliłyby konia stopami, no ale że przegrali to :reggie:

 

Za 100 lat, ze zdrowym Hazardem, Pedro i Bakayoko może coś z tego będzie, tymczasem jeszcze trochę pobędzie śmiesznie. Przeciwko Spurs Luiz pewnie na pomocnika, no bo kto inny. Przynajmniej Christiensen se pogra, zanim znowu wypożyczą.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W sumie to Chelsea i tak powinna to wygrać, jak się rzucili to było widać, że Burnley bez Michaela Keane'a to może sobie powstrzymywać najwyżej drugą ligę (ale ile zarobili na transferze! Szalone!). Ot pechowy mecz. Pytanie czemu niby-bogaty mistrz Anglii sprzedaje Maticia, no ale to pytanie do Romana, bo Conte tak obcesowo jak chyba można już sugerował, że mu się to nie podoba.

 

 

Manchester City zaskakująco... normalnie? Czterech do bronienia, Walker i Danilo na flankach, i do ataku kwartet Jesus-Aguero-De Bruyne-David Silva. Co prawda ktoś zaraz wyliczy w necie, ile opłat klubowych w milionach euro siedzi na ławce, ale pierwszy raz od dawna mam wrażenie, że rozumiem o co chodzi w jedenastce Guardioli.

Odnośnik do komentarza

xD

 

Brighton fajnie się broni, wiadomo że większość składu to wyrobnicy z championship, ale Propper ma przebłyski. Zaraz z ławki może wejdzie Sidwell, Knockaert czy Murray, wtedy coś może nawet z przodu postraszą.

 

Oho, Ederson już się zaczyna bawić w Bravo.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Przyjęcie ligi do tej pory w skrócie:

 

"hehehe Arsenal ma kłopoty ale super"

"hehehehe Liverpool ma kłopoty ale super"

"hehehe Chelsea ma kłopoty ale super"

"Cit... meh"

 

 

Tak więc wiadomo, o co chodzi. Ludzie chcą emocji, ale Tottenham to zgrany zespół, któremu brakuje kilku graczy, ale i tak nie świerzbi mnie ręka do stawiania czegokolwiek innego niż 2. Wiele osób prorokowało, że na prawej flance zagra jeno ulubieniec fanów Sissoko, ale już tu wspominałem niegdyś, że nowy Kyle Walker jest gotowy i podobno dobry. Na pewno te wszystkie kontuzje i odejście Walkera (oraz może Rose'a) każą się zastanawiać, co Tottenham myślał, nie dodając nikogo do składu. Ale to jeszcze daleka droga do faktycznego grania słabo. To by mnie zaskoczyło.

 

 

Bardziej mnie ciekawi nowe Man United. Nowych graczy może niewiele, ale myślę, że wielu innych będzie lepiej przygotowanych do drużyny na ten sezon. Zwłaszcza ciekaw jestem, czy "nowy start" dostaną Martial i Mchitarjan w tym sezonie. Ogólnie spodziewam się innego ustawienia i innej gry po United w tym sezonie. 

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

No, jeszcze choćby voldemort Shelvey. Ciesze się ze Newcastle wróciło ale Rafa ponoć wkur.wiony na brak transferów. Ashley obiecał tyle kasy ile będzie potrzeba, a na razie tylko Murphy, Manquillo i Abraham na wypożyczenie przyszli.

Abraham poszedł do Sweanse chyba że chodzi o jakiegoś innego.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj w każdym meczu o 16 grał jakiś gracz Chelsea - Ake, Zuma, Szalobak, Loftus i Abraham xd

 

Teraz Atsu, potem Matic. Nawet próbowałem zrobić skład w fantasy z samych graczy Chelsea i dało się chyba bez jednego chłopka. Tylko dobra.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...