Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Szkoda że Totki w końcu rozpykały, dobrze że przynajmniej Kane tradycyjnie w sierpniu nie strzela.

 

Skład United dość ofensywny rzeczywiście, Herrera na ławce kosztem Maty. Martial wciąż na ławie, ale przynajmniej Jose nie poświęca go na rzecz Lingarda, więc myślę że to jakiś plus.

Odnośnik do komentarza

O i jeszcze Martial, Mchitarjan asysta, no bangla to dzisiaj. West Ham totalnie bezbarwny, naprawdę nie spodziewałem się tak chu.jowej gry z ich strony, szczególnie po transferach zdaje się ogranych w Premier League piłkarzy. Tragedia, Bilic do zwolnienia bo znowu marnuje potencjał tego składu.

 

Jeszcze Pogba xD.

Odnośnik do komentarza

Baily forma z zeszlego sezonu czyli za pare lat top3 najlepszych obroncow na ziemi, matic mur i kreatywny w przodzie, miki jak za najlepszych meczow na ukrainie i w niemczech, rashford na tabsie na skrzydle, martial podtrzymuje forme z sparingow, pogba kreatywnie, lukaku skala z przodu

 

No lekko mi stanal na mysl, ze wreszcie ligowy sezon po fergusonie nie musi byc zenujacy

Odnośnik do komentarza

No jak pisałem na blogasku, jak po sezonie tak siadłem i zacząłem myśleć, jak wskazać najlepszych obrońców, i potem patrzyłem na te kryteria kto jak je spełnia, to Bailly mi wyszedł w czołówce. Tyle że dużo meczów opuścił w zeszłym sezonie. Ale poza tym... moim zdaniem należy do najlepszych (jeśli bym miał wskazać jednego stopera w Anglii który jednoznacznie by był wyżej to jeno Van Dijk, który podobno ma spędzić sezon w kokosie więc odpada konkurecja). Ale ten akurat mecz i tak wygrałby pewnie ktokolwiek, kto ma pomoc Pogba-Mchitarjan-Matić i grać przeciw... no widzieliśmy co to jest West Ham.

 

Doceńmy w tym całym zgiełku, że zobaczyliśmy też nędzny mecz Joe Harta.

 

(Niech ktoś napisze na Weszło tekst, że jest lepszy od Pickforda bo ma CV bogate na Wikipedii i w 2009 r. był faktycznie najlepszy w Anglii).

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Śmiechnę jak okaże się że 30 MILIONÓW za Pickforda okaże się świetnym dealem po tym sezonie, a BARGAINA jakim był Hart ZA DARMO (powtarzam, ZA DARMO, totalnie za darmo, jest wolontariuszem, tygodniówki oddaje na pobliski sierociniec) kibice West Hamu wywiozą na taczkach. On już w Torino podobno nie zachwycał, zobaczymy jak się dalej jego kariera potoczy, ale wyobrażam sobie ogromny upadek po tym pogonieniu przez Guardiolę.

Odnośnik do komentarza

No... nie, nie zachwycał, a jak ktoś słyszy opinię to wspomnę, że w "Gazetcie" tylko dwóch bramkarzy miało niższą średnią ocen, Puggioni i Posavec. Ogólnie nic specjalnego, jakoś załamująco nie grał, po prostu nic specjalnego. No ale miał sporo do bronienia i specjalnie nie pomógł. 

 

 

Chicharito po słabym sezonie, starzejący się Zabaleta... Powiedziałbym, że West Ham nie zachęca do optymizmu, ale tak naprawdę równie dobrze może zająć 20. miejsce albo 9. miejsce, w tej lidze nie ma różnic w tej kwestii.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

też bym się jarał gdyby mój zespół w pierwszym meczu sezonu strzelił prawie 8% goli z całego zeszłego sezonu, w dodatku na zaje.bistym poziomie zagraliby dwaj nowi piłkarze którzy kosztowali sporo, w dodatku odpaliłby się Mchitarjan tak jak się od niego oczekuje i Martial powoli się odbudowywał, a nie jakieś ploty o ofertach Tottenhamu.

 

jarałbym się mocno mimo że to tylko West Ham :reggie:


aczkolwiek liczę na spektakularne porażki United w kolejnych meczach, mimo wszystko to chyba (a nawet nie chyba, na pewno) najbardziej medialny klub w Anglii, i meltdown po każdej przegranej oraz je.banie piłkarzy przez kibiców (no i konferencje Mou) czyta się wspaniale

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-4787112/DIEGO-COSTA-INTERVIEW-Chelsea-striker-talks-Sportsmail.html

 

ciekawy wywiad z Diego Costą o ostatnich wydarzeniach z jego udziałem. mówi między innymi że Chelsea traktuje go jak kryminalistę, Conte brakuje charyzmy, trzyma dystans do piłkarzy i że nie szanuje go jako człowieka.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...