Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1314

  • ogqozo

    1239

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1124

Ciekaw jestem, jak będzie ewoluować opinia fanów o ten Hagu, bo na razie nadal ma ten niewiarygodny dla mnie glow, który złapał po finale pucharku. Nie mówię, że trzeba hejtować trenerów... ale każdego innego się hejtuje, tylko on jakoś jest nagle traktowany w necie jakby wygrał Ligę Mistrzów. No, nie tyle wygrał - ludzie ciągle nagle skupiają się na tym, że ten Hag MA CIĘŻKO. 

 

Nawet z Sancho widzę teraz komentarze: ależ ten Hag mądrze zrobił, że nie eskalował, że nie próbował na siłę się rządzić, ale pozwolił sprawie przejść łagodnie, bla bla. Kurde, od kiedy fani klubów piłkarskich są fanami łagodnego podejścia od trenera. Zawsze wszyscy są je'bani za to, że piłkarze im wchodzą na głowę, nie mają autorytetu, tu trzeba je'bnąć, twardą pięścią się postawić itd. Sancho miał przeprosić, nie przeprosił, ten Hag powiedział skulony że no trudno zapomnijmy o przeszłości, bo ewidentnie nikt nie chciał go kupić - widzę masę komentów takich, że biedny trener, jak może osiągnąć sukces w takich niesprzyjających trudnościach. No fajnie, tylko że nigdy nie widziałem żeby tak mówiono o innych trenerach lol.

 

Koleś cisnął na Antony'ego, wydał masę kasy na niego, 5 lat wysokiego kontraktu, Antony od dwóch lat non stop gra i non stop gra słabo - biedny ten Hag że ma słabych piłkarzy, wszyscy tylko indywidualnie gnoją Antony'ego jak śmie słabo grać. I tak dalej.

 

 

 

Jeśli dzisiaj Man United znowu wygra meczyk o pucharek z Man City, ten Hag chyba dostanie tytuł szlachecki w takim razie.

 

 

 

Evans i Maguire w środku - ale podobno de Ligt jednak przyjdzie na dniach

 

Lisandro na lewej - Shaw i Malacia nadal kontuzjowani, Wan-Bissaka chyba odejdzie (jeśli przyjdzie Mazaraoui, a podobno też na dniach), myślałem że jakiś nastolatek z akademii zagra na lewej

 

Casemiro i Mount w pomocy - ależ słaby był poprzedni sezon w ich wykonaniu, biorąc pod uwagę ich pensje

 

Bruno zapewne na szpicy, no ciekawe, on nie jest jakoś zły na szpicy, ale... jak wyżej

 

Rashford, kurde, ależ ten koleś był denny w zeszłym sezonie, kolejny zawodnik który gra za przeszłość jak na moje oko, bo nic w jego formie nie pasowało do zarobków i wiary ten Haga i klubu w to jaką ma rolę

Odnośnik do komentarza

Tak jak było do przewidzenia.

 

Wyrównany mecz szczerze mówiąc, nie żeby Man City się nastawiało na intensywne granie przez jeszcze kilka tygodni przy tym, na jakim etapie jest większość ich graczy. Cieszy że Haaland jak to Haaland. Serio nawet poczas Euro widziałem go komentarze go chwalące lol (że co prawda nie gra ALE GDYBY grał to na pewno lepiej niż Cristiano itd., co udowadnia jak genialny i idealny jest Haaland).

Odnośnik do komentarza

Spodziewano się tego, ale oficjalnie, Ed Sheeran stał się właścicielem jakieś 1,5% Ipswich Town.

 

Nie on pierwszy (podczas igrzysk, Kevin Durant miał kupić 2% PSG, i tak dalej), ale Sheeran to wyjątkowy fan. Chyba pierwszy raz w historii, będzie w Premier League klub de facto reklamujący osobę na koszulce (logo trasy Sheerana, z symbolami matematycznymi, będzie na koszulkach Ipswich już chyba trzeci czy czwarty sezon). Ludzie się czepiają Man City i jego sponsorów, ale tak swoją drogą to jakie są szanse, że ta kwota, którą Sheeran im daje, jest realistycznie obliczona, a nie po prostu wsparciem dla klubu który lubi hehe. Chociaż pewnie nie jest zbyt wysoka, relatywnie.

 

"Pod wodzą" Sheerana, Ipswich awansowało dwa razy pod rząd. Kurde, do dziś pamiętam, jak ostatnio awansowali. Jako beniaminek, zajęli 5. miejsce w Premier League, między potęgami Leeds i Chelsea. Nadal nie wiem, jak to się stało. Rok później spadli i nigdy nie wrócili lol. 

 

 

 

Dzisiaj Man United-Fulham. Wielu mówi o tym, że w fantasy Emile Smith-Rowe to "czarny koń" sezonu. Nie wiem, na czym to opierać. Poza tym, że grał w dużym słynnym Arsenalu. Smith-Rowe ma 24 lata i w sumie to mało grał meczów piłkarskich jak na ten wiek. A gdy grał, jakimś magikiem też nie był. Jasne, jest uważany za spory talent od jakichś 10 lat lol. Ale już próbowano "większej roli" na wypożyczeniu do Huddersfield, i też cudów nie wyczyniał. No, zobaczymy jak teraz wypadnie.

 

Inne "czarne konie" to podobno Oscar Bobb (który świetnie grał w sparingach i wydawało się, że wskoczył nagle do jedenastki Man City... ale doznał kontuzji) oraz Yankuba Minteh (nowy zawodnik Brighton, młody, grał dobrze w Feyenoordzie jak i Wieffer).

Odnośnik do komentarza

Rodri, po zejściu z kontuzją w finale Euro, podobno nie odzywał się do klubu i chuj wiedzieli, co z nim było. Do teraz, nie wrócił na razie do normalnych treningów i nie będzie grał.

 

Oscar Bobb, według pierwszy szacunków, straci co najmniej 4 miesiące. Wielka szkoda dla zawodnika, który miał bardzo obiecujące sparingi, i wobec zmęczenia innych Euro, miał sporo grać na początku sezonu dla Man City. 

 

 

 

Ciekawe w ogóle, na jakim głodzie wyjdzie Haaland po tym letnim odpoczynku hehe, rozwalało mnie, że on był na tej reklamie Euro/Copa America bodaj Adidasa, cała gadka o tym że nadchodzi najważniejszy moment, a tam... Haaland lol.

 

Norwegia ma aż 5 zawodników regularnie grających w Premier League, Polska może o tym pomarzyć. Haaland i Odegaard są czołowymi supergwiazdami dwóch dominujących ekip. Ajer solidnie, regularnie gra w Brentford. Bobb był nadzieją Man City. Sander Berge dostał wszystkie nagrody dla gracza sezonu Burnley i mówi się, że Man United traktuje go jako opcję do pozyskania (gdyby nie wyszedł Ugarte).

Do tego jeszcze Sorloth był wicekrólem strzelców La Liga, najlepszym graczem Villarrealu, i teraz niektórzy widzą w nim wielkie wzmocnienie Atletico. Ryerson regularnie grał w BVB w kampanii, która dała finał Ligi Mistrzów. Nyland to podstawowy bramkarz Sevilli. Sporo innych zawodników regularnie gra w Bundeslidze, Serie A, La Liga, Ligue 1.

 

Kurrrde, wyobraźcie sobie, że piszę to wszystko o Polsce i że ekipa nawet się nie zbliżyła do zakwalifikowania na Euro, będąc daleko za jakże cienką Szkocją. Ale by było w internecie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2024 o 00:51, ogqozo napisał(a):

Spodziewano się tego, ale oficjalnie, Ed Sheeran stał się właścicielem jakieś 1,5% Ipswich Town.

 

Nie on pierwszy (podczas igrzysk, Kevin Durant miał kupić 2% PSG, i tak dalej), ale Sheeran to wyjątkowy fan. Chyba pierwszy raz w historii, będzie w Premier League klub de facto reklamujący osobę na koszulce (logo trasy Sheerana, z symbolami matematycznymi, będzie na koszulkach Ipswich już chyba trzeci czy czwarty sezon). Ludzie się czepiają Man City i jego sponsorów, ale tak swoją drogą to jakie są szanse, że ta kwota, którą Sheeran im daje, jest realistycznie obliczona, a nie po prostu wsparciem dla klubu który lubi hehe. Chociaż pewnie nie jest zbyt wysoka, relatywnie.

 

"Pod wodzą" Sheerana, Ipswich awansowało dwa razy pod rząd. Kurde, do dziś pamiętam, jak ostatnio awansowali. Jako beniaminek, zajęli 5. miejsce w Premier League, między potęgami Leeds i Chelsea. Nadal nie wiem, jak to się stało. Rok później spadli i nigdy nie wrócili lol. 

 

 

 

Dzisiaj Man United-Fulham. Wielu mówi o tym, że w fantasy Emile Smith-Rowe to "czarny koń" sezonu. Nie wiem, na czym to opierać. Poza tym, że grał w dużym słynnym Arsenalu. Smith-Rowe ma 24 lata i w sumie to mało grał meczów piłkarskich jak na ten wiek. A gdy grał, jakimś magikiem też nie był. Jasne, jest uważany za spory talent od jakichś 10 lat lol. Ale już próbowano "większej roli" na wypożyczeniu do Huddersfield, i też cudów nie wyczyniał. No, zobaczymy jak teraz wypadnie.

 

Inne "czarne konie" to podobno Oscar Bobb (który świetnie grał w sparingach i wydawało się, że wskoczył nagle do jedenastki Man City... ale doznał kontuzji) oraz Yankuba Minteh (nowy zawodnik Brighton, młody, grał dobrze w Feyenoordzie jak i Wieffer).

 

Emil był ofiarą własnych kontuzji. Niewielu już pamięta, ale to on ratował dupe Artecie w czasach największego kryzysu na Emirates i kręcił lepsze liczby od Saki. Niestety nie odbudował się, a zespół poszedł do przodu. Smutek że odszedł, ale było to najlepsze rozwiązanie dla obu stron. Gorąco mu kibicuję w barwach Fulham.

 

Odniosłem wrażenie, że w United w kwestii taktyki niewiele się zmieniło. Miejsca na kontry nadal mnóstwo.

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Ależ ten Kai Godvertz jest teraz dobry, nikt inny nie ma znaczenia. Niech ściągają tego Merino, wywalają Parteya i nigdy nie myślą o Havertzu jako czymś innym niż "9", to daleko zajdą.

 

 

Kiwior nieobecny bez powodu. Nie załapał się na ławkę z powodów sportowych, widocznie. Timber, Calafiori jedyni obrońcy na ławce. Nie ma też Tomiyasu. Tierney chyba faktycznie kontuzjowany. Czy to znaczy, że zostaną sprzedani, nie wiadomo, sezon będzie długi.

Odnośnik do komentarza

Forowiczów mało obchodzi piłka, ale koleś aresztowany za napaść na dziewczynie, grożenie śmiercią i próbę gwałtu z dowodami? Oj, trzeba wyciągać minusiki i go bronić bo sobie nie poradzi w życiu biedaczek z taką krytyką, to jest ważna rzecz żeby ją bronić honorowo lol. Nie no, jak na razie moje wątpliwości się niby nie trzymają, muszę przyznać - koleś poszedł do dużego klubu, Man United dostało sporo kasy za transfer, i jeszcze od razu strzela gole. Okej, moooże jednak jest supertalentem.

 

 

Miałem powiedzieć: najlepsze w Brighton jest to, co tyle razy pisałem. Że oni nieustannie uważają, że najlepszą opcją na "9" jest Danny Welbeck. Jest w tym coś fascynującego. Ale w drugiej połowie nieźle odwrócił daremny występ hehe. 

 

 

Mecz Chelsea daje nadzieję na rozrywkę. Ciekawe, czy będą kontynuować tradycję meczów na 4-4 i 5-3, zwłaszcza że Thiago Silva odszedł. W necie jest masa hejtu na Chelsea z racji kupienia osiemdziesięciu piłkarzy, ale nie widzę sensu przekładania tego na wyniki. Główny skład wiele się nie zmienił, na razie najważniejszy "nabytek" to niby zdrowy Lavia, i może zdrowszy Nkunku. Jeśli Lavia wyjdzie w jedenastce, to średnia wieku będzie nadal poniżej 23. Jestem relatywnie optymistą co do projektu Chelsea... ale dziś, przeciw City? Jak wbiją im piątaka to się nie zdziwię, patrząc na poziom obrony w zeszłym sezonie. 

 

Z drugiej strony, podobno Man City zawsze przegrywa jeśli nie gra Rodri...

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał(a):

Forowiczów mało obchodzi piłka, ale koleś aresztowany za napaść na dziewczynie, grożenie śmiercią i próbę gwałtu z dowodami? Oj, trzeba wyciągać minusiki i go bronić bo sobie nie poradzi w życiu biedaczek z taką krytyką, to jest ważna rzecz żeby ją bronić honorowo lol. Nie no, jak na razie moje wątpliwości się niby nie trzymają, muszę przyznać - koleś poszedł do dużego klubu, Man United dostało sporo kasy za transfer, i jeszcze od razu strzela gole. Okej, moooże jednak jest supertalentem.

Pamiętam tę sprawę. Greenwood dotkliwie pobił dziewczynę (są zdjęcia i białko z policji, nie wyprze się). Ja zawsze staję po stronie pokrzywdzonych kobiet. Takich brutali trzeba piętnować, ale w tej historii coś mi nie pasuje. Harriet Robson - bo tak nazywa się ta modelka - wycofała wszystkie zarzuty, po czym - uwaga - urodziła mu dziecko i wzięła z nim ślub. Bardzo, bardzo dziwne. Nie zmienia to faktu jednak, że Mason Greenwood = śmieć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...