Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1314

  • ogqozo

    1239

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1124

11 hours ago, ginn said:

To pewnie będzie jedno z najważniejszych zwycięstw na wyjeździe, biorąc pod uwagę klasę rywala.

 

Zastanawiała mnie wczorajsza cieszynka Trossarda - pokaz frustracji siedzenia na ławce kosztem Martinelliego, czy jednak nie było tutaj drugiego dna.

coś tam na rzeczy pewnie jest, widać że to chłopak z ambicją i chce grać 

Odnośnik do komentarza

Przynajmniej poczekał na asystę i na wynik 6-2, mogło być gorzej, przynajmniej nie rzucił się ot tak po pierwszym golu jaki Chelsea strzeliła.

 

Noni Madueke napisał na Instagramie (zamiast DM-ki?) zdanie "this place is shit" przed meczem, strzelił hat-tricka (3 gole w jednym meczu dla Madueke to tak jakby Haaland strzelił 30 goli w meczu), przeprosił po meczu do kamery że niechcący obraził miasto. Ciężki dzień dla Wolves. 

Odnośnik do komentarza

ja jebie wychodzi na to, że jednak Sterling dołączy do Arsenalu :dafuq:

no i nowy nabytek Moreno uwaga POŁAMAŁ się na treningu i wypada na kilka tygodni.

 

Mój ulubiony klub w Anglii ale patrząc na powyższe jednak klub mem i o mistrzostwie możnna pomarzyć

Edytowane przez bartiz
Odnośnik do komentarza

A co widzisz złego w darmowym wypożyczeniu Sterlinga, gdzie Chelsea pokrywa ponad połowego jego pensji? Idealna opcja na backup, gdzie na rynku nie było nikogo wartościowego do kupienia. Chłop wykręcił 12 G/A przy nieco ponad 2000 minut. Kilka goli dołoży ze spokojem.

 

Merino? No cóż, ogromny pech...

Odnośnik do komentarza

Wiele jest donosów, że i Sterling sumarycznie obniżył pensje, i Arsenal płaci mniej niż pół z niej. W tym świetle nie brzmi to tak śmiesznie. Doświadczenie jak mało kto w Anglii, małe ryzyko, najwyżej wróci do Chelsea za rok.

Odnośnik do komentarza

Ja już nie mam jak żartować z tych ludzi, bo oni dosłownie serio tak uważają, że TROFEA TO TROFEA i lepsza jest ekipa jak nawet spadnie do drugiej ligi, jeśli za to ten pucharek z wielką tradycją wygra.

 

Wygrasz kilka meczów w sezonie - meh 3 punkty w słabym sezonie, jeden mecz nic nie zmienia

 

Wygrasz kilka meczów wyglądających tak samo z tymi samymi rywalami w pucharku - TROFEUM, OSIĄGNĘLIŚMY WIĘCEJ NIŻ ARSENAL. Co więcej mogę zrobić????

 

 

 

Jeszcze serio widzę masę komentów na angielskich stronkach, jakby Man United jakimś nędzarzem było, "ten Hag nie ma łatwo, ograniczone wydatki przez FFP". Kurna już praktycznie cały skład United został zatwierdzony w epoce ten Haga, czyli albo ściągnięty albo przedłużony kontrakt w ostatnich 2 latach, budżet płacowy na poziomie 200 mln rocznie czyli na poziomie Chelsea (tej okropnej Chelsea co tak dużo kasy wydaje że skandal), nawet tego lata ściągnęli czterech drogich piłkarzy do jedenastki czyli tak naprawdę relatywnie sporo - a ten ciągle jest przedstawiany przez wielu jako najbiedniejszy trener świata w najtrudniejszej sytuacji, w której nawet Jezus by pewnie nie wyczarował dodatniego bilansu bramkowego w sezonie. 

 

 

 

Szczerze to gra United nie wygląda jakoś tragicznie, mają okazje, jeszcze myślę nawet niezły wynik może być w lidze (może nawet wyżej niż ósme!), ale kurde jak to czytam wszystko, to trudno nie cieszyć mordy, jak przegrywają. Oczywiście zdobywając ważne TROFEA w pucharkach.

A Liverpool z kolei nie aż TAK dominujący, jak wyniki pokazują. Alisson usłyszał, że mu ściągają następcę Gruzina, to kurde wszystko broni w tych meczach. 

Odnośnik do komentarza

W wielu krajach jak np. Brazylia kluby fanowskie z kolorów, nazwy i nieraz też herbu są dość powszechne, zresztą nawet w Anglii stary Arsenal jest w pewnym sensie spinoffem Nottingham Forrest itd., a nawet duże kluby (Leeds, Crystal Palace, Bournemouth) zmieniały kolory już po założeniu żeby naśladować zagraniczne popularne kluby. Sam Juventus wybrał koszulki na wzór Notts, choć na świecie jest chyba najwięcej Juventusów, często zmieniają potem nazwy ale herb zostaje w miarę podobny.

 

Przykłady z Francji i Włoch: 

 

image.png.cbfc9eb8f4d6c477ea66bc2889223344.pngimage.png.f721f6ea8068e8fa61067daf896c8296.pngimage.png.35185c89de855647c8eaa243734352a8.pngimage.png.d7340ee16a12c5f815f7cec8d58a2083.png

 

 

Czasem nawet kluby na świecie naśladują kadry narodowe:

 

image.png.2c5960a56b07dc8be33b7cdd06fd01b0.png

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...