Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

United nie grało nic, będąc gorszą drużyną w starciu z cieniasem, ale wygrało. Hm, czyli jednak jest zupełnie jak za Fergie'ego! Jest van Persie, jest zabawa. Liverpool nadal morduje w obronie i liczy, słusznie, na genialny duet napastników. Z kolei Arsenal wygrał, ale w marnym stylu, wielu piłkarzy wygląda na wyczerpanych. Czy już sezonem, czy tylko wymogami Dortmundu, zobaczymy, na pewno są zmęczeni. Nadal w czołówce też Southampton (kurs na ich mistrzostwo: 300), które kompletnie zniwelowało istnienie Fulham na boisku.

 

 

Jutro mecz dwóch zdecydowanych faworytów do mistrzostwa, jeśli wierzyć bukmacherom. Co jest dość ciekawe, bo ta, która nie wygra, będzie już miała pewien dystans do lidera. W ostatnich 4 meczach Chelsea strzeliła 14 goli, z czego cztery zdobył Eden Hazard, a dwie nawet Fernando Torres! Micah Richards nie będzie miał łatwo z belgijskim pomocnikiem. City też nie gra ostatnimi czasy źle, Sergio Aguero osiągnął chyba życiową formę. Dwie drużyny, które tak naprawdę nie wiem, na co stać (jeśli wierzyć polskim stronkom, są wśród faworytów do wygrania LM - oglądamy inne drużyny), mają okazję coś udowodnić. Stawiałbym, że Chelsea wymorduje, ale ci napastnicy...

Odnośnik do komentarza

@ogqozo

 

Aguero w życiowej formie dochodzenie do sytuacji strzeleckich, bo to co potrafi ostatnio zmarnować to poezja.

 

W poprzednim sezonie Chelsea zebrała od City srogie baty prawie za każdym razem gdy spotykali się na murawie. Przyszedł Jose, więc obstawiam znów coś na kształt Scheurrle w ataku, który to swoją drogą ustrzelił hattricka w meczu reprezentacji.

Nudy, ale trzeba obejrzeć, w końcu "hicior".

Odnośnik do komentarza

Chciałem coś napisać związanego z Torresem, ale w sumie do końca nie wyszło. Dobra akcja. Nie wiem, czemu Pellegrini zrezygnował z Negredo, który wiele dawał jako wysoki napastnik, który też umie pograć piłką i podejmuje decyzje; Javi Garcia na jego miejsce nie daje zbyt wiele w tym meczu. Myślę, że w drugiej połowie City się otworzy i da to pożytek, ale Chelsea też coś wtedy wbije, Hazard na 2-1.

Odnośnik do komentarza

Dwie najlepsze ekipy ligi w tym momencie. No dobra, Żoze, niech ci będzie, może dwie z trzech najlepszych. Ale na pewno te niespodziewane. Na mym blogu widać, że nie stawiałem na nich, iż wejdą do czwórki, co dopiero powalczą o mistrza. Teraz już tego nie powtórzę...

 

Liverpool ma tę przewagę, że nie gra w pucharach. Ale tym razem Arsenal też odpoczął, niby grali jakiś tam pucharek, ale rezerwami. Myślę, że wypadną dużo lepiej, niż z Crystal Palace, gdzie po dortmundzkiej lekcji tempa byli ewidentnie wyczerpani. Pytanie brzmi, co z atakiem? Wydaje się pewne, że Liverpool coś strzeli, przy TAKIEJ formie duetu Suarez-Sturridge i dość słabej defensywie Kanonierów. Ile za to potrafi strzelić Arsenal? Liverpool pozwala rywalom na sporo okazji, ale trudnych, dających się uratować - a Arsenal lubi sobie stwarzać dużo okazji, ale kiepskich. Myślę, że będą liczyć na "pukajcie, aż wam otworzą", na błędy, stałe fragmenty, jeśli chcą wygrać. Trudno powiedzieć, jak się mecz ułoży, ale obie ekipy mi się podobają stylem, taktyką - wiecie, taka przyjemność z oglądania drużyny, która wie, czego chce - powinien być fajny mecz.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...