Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, grają trzema obrońcami i to nie jakimiś wybitnymi. Holandia grała jednak pięcioma obrońcami. I defensywnymi pomocnikami. Fletcher i Herrera to niezbyt defensywni pomocnicy i na pewno nie wydają się pełnić tej roli dzisiaj. Januzaj nie broni w ogóle. Cóż tu dodać. Póki mają piłkę... w meczu nic się nie dzieje, ale to nie szok, że jak stracili (co też się często zdarza - nie mają jakiejś dużej kontroli), jedna z tych kontr wpadła.

 

 

Premier League tego roku ma jeszcze bardziej przyłożyć się do automatycznego kasowania powtórek, więc może straciliście, ale powiem tyle, że Sigurthsson wyglądał jak wirtuoz na tle próbującej się ustawiać obrony United. Trójka ofensywna Swansea faktycznie jest zablokowana i nie istnieje, ale jak pomocnicy zaczną się ruszać, to wygląda to właśnie tak, jak przy tej bramce. Ogólnie można powiedzieć, że United niby nie "zasłużyło" jakoś mocno, by stracić gola, ale jeszcze bardziej nie zasłużyło, by nie strzelić.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

@up

 

:turned:

 

Wtf, to Jesse Lingard jest czarnoskóry? Ja myślałem jak słyszałem nazwisko że jakiś blond Duńczyk albo Szwed a tu afroafrykanin  :banana:

 

Ale Swansea ma dosyć niezły skład. Wilfried Bony to podobno następca Drogby w reprezentacji, jest Koreańczyk, a skoro Koreańczyk gra w PL to musi być dobry i uzdolniony Koreańczyk :P

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Musicie zobaczyć ustawienie obrony United w polu karnym przy drugiej bramce, żeby uwierzyć. Zrobili to dokładnie tak, żeby De Gea nie miał jak obronić, jeśli ktoś strzeli nawet dokładnie w niego. Rewela. Chaos reigns.

 

Sigurthsson na ławce w fantasy :(. Ze 13 pkt. dostanie. Jak Mirallas nie wejdzie z ławki to będzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Może pora się przyzwyczajać. Zakupy? Pewnie będą, ale powiedzmy, że jeśli United potrzebuje tego meczu, żeby uznać, że przydałby się ktoś do destrukcji, to geniuszami nie są. Shaw i Evans mogli trochę zmienić, gdyby nie wypadli, fakt.

 

Ale i tak kandydatem na najgorsze otwarcie bogatej ekipy musi być Tottenham. Co za nędzę grają z West Hamem. Tony szczęścia, że ciągle jest 0-0. Ja już nie wiem, jak oni to robią, kto by nie grał, kto nie trenował, zazwyczaj słabizna.

Odnośnik do komentarza

Southampton sprawił sporo problemów Liverpoolowi, pomimo tego, że wyprzedali najlepszych graczy.  Z przebiegu gry spokojnie zasługiwali na remis i tylko fart uratował Liverpool przed stratą kolejnego gola. Bez Suareza już tak dobrze nie klei się gra ofensywna, a jeśli Sturridge złapie jakąś kontuzję, to będzie tragedia. Lambert jest za słaby nawet na ławę.

Odnośnik do komentarza

Przez pół godziny dominowali, ale potem 60 minut kompletniej niemocy. Southampton dopiero w drugiej połowie ruszyło. Na pewno nic wielkiego nie pokazali, ale to pierwszy mecz.

 

Przestańmy gadać o Suarezie jakby był całym Liverpoolem. Media cały czas to robią. Pojedynczy gracz nigdy nie znaczy aż tak wiele w piłce jak ludzie mówią. Są zastępstwa. Teoretycznie, jest upgrade na środku pomocy, obu bokach obrony, środku obrony, większa rotacja w ofensywie. Już dzisiaj debiutanci wypadli ok. Manquillo to świetny gracz, Liverpool ma wiele szczęścia, że go pozyskali. Nie wiem, na co stać Tadicia w tej lidze, jeśli dostanie słabszego obrońcę na sobie. Lovren wypadł dobrze, pewnie spodziewano się większej pewności w powietrzu od niego.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj gra Chelsea. Nowa Chelsea. Dziennikarze właściwie już przyznali jej tytuł. Fakt, że Diego Costa i Fabregas to znaczy, znaczny upgrade - bardzo możliwe, że obaj są lepszymi graczami, niż najlepszy gracz ligi angielskiej (powiedzmy, że jest to obecnie Aguero). Do tego Hazard i cały sezon z Maticiem. Wszyscy oczekują dziś pogromu. Oby nie, bo każdy ma po 3 ich graczy w fantasy, ja tylko Azpi.

 

Obrona jak na razie w starym składzie. Bez Zoumy, Filipe. W bramce Courtois. Latają od paru dni plotki o tym, że Czech ma wolną drogę do odejścia. Mourinho zaprzecza. Ale Czech podobno nie jest zadowolony. Można się było tego spodziewać, choć dla mnie to nie jest jakiś znaczny upgrade - akurat zeszły sezon Czech miał bardzo, bardzo dobry (były słabsze wcześniej).

 

Ciekaw jestem stylu. Jak wiadomo, w zeszłym sezonie okropnie to wyglądało. Bronienie w dziesięciu i Hazard coś czaruje. Teraz jest kreator - Fabregas, jest napastnik - Costa. Zamiast fightera Williana czy Ramiresa dziś w składzie bardziej "kończący" Schuerrle. Nadal, najsłabsi indywidualnie piłkarze w tym gwiazdozbiorze to raczej para stoperów. Chelsea raczej nie powinna za bardzo na nich liczyć, więc chyba nadal będzie nieco szanować zwarte szyki obronne. Może jednak nie w meczu z Burnley? W tym sezonie Mourinho może dać znać, że nadal jest na szczycie, po kilku tylko niezłych sezonach. Ma na to skład, ale rywale też mają dobry. Czekam jak zagrają. Rywale nie powalili, delikatnie mówiąc. Nawet City, niby wygrało dwiema bramkami, ale wypadli tylko przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza

Myślę że Cech zostanie na ten sezon w pierwszym składzie. Głos ludu pewnie chce tego Courtois, ale to w większości sezonowi kibice których się narobiło po tym jak Atletico zrobiło furorę w LM. Podobnie jest z Keylorem Navasem, czy Davidem Ospiną - raz się wyróżnili i już się o nich zabijają.

 

Cech jest opierzony w rozgrywkach klubowych i pucharowych, nie sądzę, że Mourinho postąpi z Cechem tak jak Koeman z Borucem, bo to byłoby chore - po dobrym sezonie na siłę chce coś zmienić.

Edytowane przez c0r
Odnośnik do komentarza

Gol, który pokazuje, czego się spodziewaliśmy. Siła rozpychania obrońców Costy. Rajd Hazarda. Prostopadła piłka Fabregasa. Schuerrle też niezły.

 

Ale balans obrona-atak słaby póki co, Burnley sobie poczyna śmiało.

 

Nie można wrzucać tych wideo HTML5 z Gfycat na forum? Ech. Działają tak szybko i ładnie...

 

http://gfycat.com/SandyRevolvingAquaticleech

 

SandyRevolvingAquaticleech.gif

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Doszedłeś do tego wniosku po zobaczeniu tego zdjęcia? To stare, pewnie to tutaj wrzucałem jak było, jakoś sprzed roku. W sumie sportowcy dość często się rozbierają do tych wszystkich kalendarzy charytatywnych, ale mogę zrozumieć, że zdjęcie Giroud... ma dłuższą trwałość, pewnie mało piłkarzy wygląda tak dobrze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...