Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Przepraszam, że nie oglądam ligi hiszpańskiej.

To w sumie wyjaśnia mi te wątpliwości przed sezonem "czy najbardziej pasujący do taktyki Jose piłkarz jaki może być na tej planecie sprawdzi się w Chelsea?" Wiadomo, pewności nigdy nie ma, ale tutaj było ich najmniej ile się da.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wyżej, trudno sobie wyobrazić innego napastnika, który bardziej pasuje do sposobu gry Jose, więc nie uważam, żeby jego świetna gra była zaskakująca. No i gdyby przechodził do ligi mocniejszej i zespołu, który wyraźnie odstaje stylem gry od Atletico, ale tak nie jest.

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem wyżej, trudno sobie wyobrazić innego napastnika, który bardziej pasuje do sposobu gry Jose, więc nie uważam, żeby jego świetna gra była zaskakująca. No i gdyby przechodził do ligi mocniejszej i zespołu, który wyraźnie odstaje stylem gry od Atletico, ale tak nie jest.

Była (jest) masa rzeczy, przez które to może się jeszcze nie udać.

Odnośnik do komentarza

Wyraznie stylem nie odstaje, ale Costa przeszedl do mocniejszej ligi.

Acha.

 

Ore- wiem, ale przed sezonem naprawdę sporo się pisało akurat o tym transferze, jako sporej wątpliwości, a serio wystarczyło obejrzeć ze 3 mecze Atletico. No i ragus przyznał, że nie ogląda PD, więc widać stąd to zdziwienie.

Odnośnik do komentarza

Tak, ligi. W zadnej czolowej lidze europejskiej nie masz tak zacietej tabeli z tyloma druzynami na takim wysokim poziomie. Tutaj sredniak stawia zagrozenie czolowce, ktora nie sklada sie z dwoch, sory, teraz juz mozna powiedziec, ze trzech druzyn. To charakteryzuje sile calej ligi.

 

Owszem, hiszpanska w zeszlym roku zdominowala puchary europejskie, ale nie o to chodzi. To tak jakby mowic, ze 2 lata temu najsilniejsza liga jest Bundesliga.

Odnośnik do komentarza

Premier league mimo ze jestem kibicem barceolny jest lata Switlne ponad innymi ligami. Wyrownane druzyny, oprawa, atmosfera, pieniadze, prestiz, tepo gry, calej ligi sa daleko przed reszta. W hiszpani masz 5-6 druzyn wartych uwagi, z czego dwie realnie sa. W stanie walczyc o mistrza. Atletico to epizod na 2-3 lata tak jak wczesniej deportivo valencja czy sewilla. Tu nawet jak ogladasz stoke vs leicester to czuc prawdziwy football. Lige mistrzow moga na zmiane zdobywac real i barca ale to PL przez 9 miesiecy dostarcza najlepsze emocje w kazdym tygodniu we wszystkich transmitowanych meczach

Edytowane przez Niewidoczny
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...