Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Bramkarzom trudniej się wykazać, wskoczyć na miejsce tego, który jest. Chyba wszyscy to wiedzą, chyba że udają tępaków. Wszyscy widzieliśmy, co wyczyniał Keylor w Levante i w Kostaryce, więc nie wiem, co właściwie chcesz powiedzieć tym swoim bełkotem.

 

Zresztą Casillas ma słabszy okres chyba za sobą, na co ostatni mecz z Malagą najlepszym przykładem, bo ultraofensywny Real mógłby spokojnie stracić punkty, gdyby nie bardzo dobra postawa Ikera. Ale to gadka do innego tematu.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Mówisz o tym meczu z Malagą, w którym przy każdym kontakcie z piłką, ta Casillasowi uciekała, a komentatorzy z Canal + (zwłaszcza ten sepleniący wsiok, co nie potrafi wymówić "r")cały czas wspominali, że jest najgorszy na boisku?

 

Jak Real chce De Gea, to tylko za Ronaldo. :kaz:

 

Bardziej martwi to co się dzieje z  Falcao. Ja wiem, ze po ciężkiej kontuzji, a ostatnio zmagał się z urazem łydki, ale jak on ma tak wchodzić na 15 minut, to nie widzę w ogóle sensu, by trzymano go na siłę. Szkoda zawodnika, by marnował sobie karierę. Robin i tak na ławce nie usiądzie, a jego jedyny udany występ w  tym sezonie to druga połowa z Hull.

Odnośnik do komentarza

Chelsea tradycyjnie rozwala Tottenham. Bez Costy - gol i asysta Drogby. Po szybkim 2-0 pod koniec zaczęli znowu cisnąć i Lloris mógł nieco odpokutować za gola, przy którym się nie popisał, broniąc parę strzałów.

 

 

Arsenal-Southampton zacięte starcie. Raczej przeważa Arsenal, ale nie chce wpaść. Southampton za bardzo nie może nic stworzyć. Chambers (ależ udany zakup!) ładnie zatrzymuje Tadicia, w środku pola widać, jaką różnicę robi brak Schneiderlina.

Odnośnik do komentarza

Przy drugiej bramce aż podskoczyłem z radości hehe . A potem zaczęły się nerwy :) Nie mam jednej ulubionej drużyny w tej lidze a w takich meczach zawsze kibicuje słabszym . Słabszym to za dużo powiedziane bo to finansowe potęgi na tle europy :) Everton , Southampton , Swansea czy Newcastle . Druga połowa piękna i znów sędzia zaszalał z tymi doliczonymi minutami . To jest już jakaś plaga w Anglii ;)

Odnośnik do komentarza

Sakho i Cisse pozostają niezawodni. Pierwszy potrzebuje mniej niż 100 minut na gola, drugi - 66... Powrót tych graczy do gry w pełnym wymiarze może być ważny dla chęci włączenia się West Hamu i Newcastle do walki z elitą.

 

 

Na trzecie miejsce może dziś wskoczyć Manchester United, który wygrał cztery mecze z rzędu. Donosy medialne wskazują, że Duszan Tadić był tylko przeciążony i powinien zagrać, ale nie zagrają Toby Alderweiredeld i Jack Cork, a przede wszystkim, nie będzie też jeszcze sprawny na dziś Morgan Schneiderlin, co mocno osłabia zdolności obronne Southampton i ich poziom gry. United w porównaniu z ostatnim meczem powinno wystawić Rooneya zamiast Wilsona, co tylko wyjdzie im na zdrowie i mają dość dogodną okazję, by wskoczyć na podium.

 

 

 

Sergio Aguero pewnie straci ok. miesiąca.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...