Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Mecz już wyłączyłem, prawie się nabrałem na ten wyrafinowany żart. Oczywiście gola zdobył Demarai Gray.

 

 

 

xtomaszex - trzy gole z rożnych, czasami taki masz dzień. Poza tym mecz nie był aż tak jednostronny. Leicester wielokrotnie się pogubił w obronie i tyle. Amartey to nie Kante, delikatnie mówiąc. Bardzo ciężko im też szło zatrzymanie Pogby.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

To co Liverpool teraz gra to jest jednostronny mecz. Jak z dziećmi.

 

Prawilnie w Bournemouth, Boruc broni, Stanislas (pewnie Polak!) strzela gola, a Idrissa Gej przegrywa.

 

 

City przyjęło filozofię Guardioli i straciło gola będąc bardziej zainteresowane krzyczeniem w kierunku sędziego, niż zatrzymywaniem Llorente. Ogólnie to niespecjalnie City wygląda, no ale ostatnio czytałem że praktycznie już mają tytuł bo wygrali 5 meczów tak że może pora była zluzować.

 

 

 

Fantastyczną formę zaś kontynuuje Son w Tottenhamie i na dowód ma dziś już dwa gole.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Xhaka to trochę wariat, nie dziwię się, że Wenger na razie nie wystawia go w trudniejszych meczach. Na Chelsea pressing wydaje się kluczowy, także jak wspomniałem na stoperów, więc również Alexis na szpicy nie dziwi, jak pomęczy stopera to cała akcja Chelsea będzie utrudniona przez to.

Odnośnik do komentarza

Czasem źle, czasem nieźle. Chelsea gra nadal tak samo za Conte czyli literka U wokół miejsca, gdzie rywal się broni i granko na luziku po tym sznurku. Zadziwiająco jednowymiarowa ekipa, łatwiejsza do rozgryzienia niż owsiane ciastka Sante leżące od paru godzin na powietrzu. Ciekawe, czy najlepszy trener Euro znowu przez 85 minut nic nie zmieni.

 

Co by mówiono w necie, gdyby ekipa Wengera tak grała! Koleś się skończył 10 lat temu.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

West Ham, podobnie jak Everton po sezonie 13/14 pokazuje jak to jest z brytyjskimi trenerami - defensywę to oni potrafią ogarnąć we własnej lidze. I tak jak Roberto Martinez zaliczył dobry sezon 13/14 z poukładaną po Moyesie defensywą, tak 15/16 Bilica był dobry, bo obrona była ogarnięta po Allardyce'ie. No a potem to się zje'bało, zobaczymy czy Bilic potrafi to naprawić, Martinez nie potrafił.

 

Ciekawe czy Vardy i Payet już trochę żałują że zrezygnowali z transferów.


No i zawsze mnie śmieszyło robienie z Bilica jakiegoś cudotwórcy - tak jakby jego West Ham nie grał tak samo jak West Ham Allardyce'a, tylko że z Payetem. 

Odnośnik do komentarza

West Ham na oko nie gra aż tak cienko, żeby tracić 16 goli w 6 meczach z dość łatwym terminarzem. Nie jest AŻ TAK źle, a potem podarowują rywalom gola albo cztery i do widzenia. Gdzie ten rządzący majestatycznie Kouyate z zeszłego sezonu? Może w klubie przesadzili z ambicjami i piłkarze mają podejście cały czas, że trzeba napieprzać biegać starać się zamiast ostrożnie wszystko robić, no a potem z tego zaangażowania się gubią. Wydaje mi się, że grając tak samo, z czasem jednak zaczną mieć lepsze wyniki. Ale fani będą naciskać i kto wie, Bilić może wylecieć każdego dnia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

Ten gif xDDD

 

A co do Southampton to rzeczywiście, Virgil van Dijk jest niesamowicie dobry. Steven Davis też robi robotę, a Charlie Austin powoli wraca do żywych.

 

Dziwi za to tragiczna gra Bony'ego i Zazy, jak tak dalej pójdzie to Stoke i West Ham tradycyjnie będą szukać ratunku u Croucha i Andy'ego Carrolla :D

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Co to był za piękny mecz w wykonaniu Arsenalu :fsg: Iwobi jak jest formie to panie, genialny przegląd pola do tego Theo, który nie leży w szpitalu oraz coraz lepiej grający Alexis na szpicy co powoduje, że Wenger ma kilka fajnych opcji na atak i rotacją w składzie może okazać się zbawienna w tym sezonie. Oczywiscie jestem świadom tego, że to mogłbyć jednorazowy wyskok z słabo grającą Czelsi, ale trochę sie podpaliłem. W środku pola jest solidny Koklę do tego wdrażający się Szaka, który z każdym meczem wygląda solidniej, duet Mustafi-Koscielny to jest to czego brakowało przez wiele sezonów w obronie. Zobaczymy jeszcze czy wypali Lucas, ale tak jak mówiłem jest spore pole do manewru a nie granie tylko na samotnego Żiru. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...