Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1306

  • ogqozo

    1217

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1119

Bajka newsik. Do tego trzeba dodać, że większość komentatorów na Viaplay i tak daje radę.

 

Poza tym jakość merytoryczna w studiu przedmeczowym, pomeczowym stoi na niezłym poziomie. Dodatkowo podsumowania kolejek też są solidnie przygotowane. Niech tylko faktycznie usprawnią jakość streamingu i będę na prawdę kontent. Choć tutaj bardziej powołuję się na opinie innych, bo u mnie od samego początku praktycznie bez problemów.

 

No i wydaje mi się, że coraz częściej wrzucają w transmisje, które dobijają do 1080p. 

 

To wszystko oczywiście nie zmienia faktu, że brak standardu 4K to kryminał w obliczu podwyżek, które planują na kolejny rok. 

Edytowane przez ginn
Odnośnik do komentarza

Merytorycznie nie mam większych zastrzeżeń, na pewno jest dużo więcej ligi angielskiej niż było na C+ - w dzień meczowy w zasadzie studio zaczyna się godzinę przed pierwszym meczem a kończy godzinę po ostatnim. Plus pomiędzy meczami też analizują, zapowiadają, jak dołączy Twaro to będzie naprawdę spoko. Plus mam nadzieję jego osoba jeszcze paru top komentatorów ściągnie. No i wielki plus za multiligę co tydzień w sobotę o 16. 

Odnośnik do komentarza

Arsenal gra bardzo dobrze, kreatywnie i do przodu. Toki przyczajeni na kontry, no i niestety Gabriela odcięło przy karnym. Jest presja, napięcie, Taylor nie gwizda fauli idioty Romero, ale tego można było się spodziewać. 

 

Meczycho niezłe. W drugiej połowie coś jeszcze wsadzą. Gabriel Jesus mija obronę, jak pionki.

 

Saliba kapitalnie z tyłu. Wielki luz w rozgrywaniu i mądre ustawianie. Niestety widać coraz bardziej, że zaczyna odjeżdżać poziomem od Gabriela. Arteta powinien pomyśleć nad przesunięciem White'a do środka i Tomiego ns prawo. 

Edytowane przez ginn
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Erik ten Hag wybrany trenerem miesiąca za wrzesień. Szybko poszło po tym jak na początku miesiąca był kompletnym cepem który nie ma pojęcia że wystawianie fatalnych graczy i fatalnej taktyki nie jest właściwe. Szkoda, że jeszcze Lisandro Martinez nie został graczem miesiąca, choć w sumie mógłby. 

 

No i to zbieg okoliczności, ALE.

Man United z Maguire'em: 3 mecze, 3 porażki

Man United bez Maguire'a: 5 meczów, 5 zwycięstw

 

 

Dziś Maguire nie zagra, kontuzja. W City do treningów powrócił po wielu miesiącach Aymeric Laporte, ale że City ma wielu innych stoperów, pewnie Hiszpan nie pojawi się jeszcze dziś na boisku.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, ogqozo napisał:

Nie wiem, jak będzie wynik, ale jeśli chodzi o poziom grania w piłkę to Man City miażdży inne zespoły. Jakby było teraz 4-0 to nie byłoby w ogóle dziwne.

Oczywiście, ale dużo słabsze zespoły na "papierze" stawiały większy opór City niż ta zbieranina z United.

 

Haaland jest niesamowity.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...