Skocz do zawartości

Premier League


Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś mi dziś przypomniał, że Cole Palmer zaczął poprzedni sezon na ławce. Dopiero po 6 meczach, gdy Chelsea nie strzeliła gola Bournemouth, Nottingham, itd., Palmer wszedł do pierwszej jedenastki. Innymi słowy, chłopak ma właśnie za sobą jeden sezon faktycznego grania.

 

I cóż to był za sezon. 28 goli, 16 asyst dla Chelsea. Kto by pomyślał ledwie zeszłego lata, że ten dryblas niemogący się przebić w Manchsterze City, który wiecznie wygląda jakby zastanawiał się ile jest 2+2, okaże się takim jakby wolniejszym Messim, geniuszem wizji i techniki. I to nie kiedyś jak dorośnie, ale natychmiast. Na pewno nawet Chelsea się tego nie spodziewała. 

 

 

 

A propos bicia rekordów, Man United pobiło swój sprzed roku - 8 punktów po 7 meczach to wyjątkowo mało. Nie mam nic do dodania po tym, co pisałem latem. Nie uważam, żeby zwolnienie ten Haga gwarantowało sukces - ale wiem na sto procent, że TYPOWO trener z takimi wynikami zostaje zwolniony, ale Ineos zaczął słuchać tekstów o "trofeach" i uwierzył.

 

Co roku w lecie fani mówią "ale teraz jest inaczej, teraz przyszli DOBRZY piłkarze, nie źli jak ci co są", a potem nagle szok, ci piłkarze są źli, zawsze mówiłem że są źli hehe. Zwłaszcza de Ligt i Ugarte już ostro obrywają w mediach hehe. No jak to, przecież teraz to mieli być dobrzy piłkarze ściągnięci, fani Bayernu zwłaszcza płakali że Kąpany debil im najlepszego piłkarza sprzedaje by wzmocnić potężnie United.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 15,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Bartg

    1316

  • ogqozo

    1246

  • c0ŕ

    1202

  • Zwyrodnialec

    1125

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...