Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam rozbawił i widzę, że szykuje się polskie sonydefenseforce. ;]

 

BTW

Na forum xbox.com pojawił się ciekawy post:

 

Moi drodzy polski XBL będzie ale ..... w 2010 roku. Microsoft Polska ma wybudować specjalnie dla potrzeb ruchu sieciowego, ogromną serwerownię. Pochłonie to miliony, które muszą z czegoś pokryć. Jak na razie kryzysio daje się we znaki, sprzedaz oprogramowania i systemow softwarowych spada. to nie korzystnie dla firmy .... dlatego ma byc wsparcie z centrali .... userow XBL przybywa ... to nowa inwestycja na przyszlość , ktora da dochody i oczywiscie prace wielu ludzi . Microfoft Polska juz szacuje straty z opoznieniem wsparcia XBL na rynku lokalnych konsol XBOX360 i Xbox ... to wielki rynek i wielki kraj jak na europę. Ceny konsol bedą stale taniej o ile kurs euro znajdzie się w stanie stabilizacji.

 

Źródło : znajomi z Microsoft Warszawa

 

Link:

http://forums.xbox.com/32/25723534/ShowPost.aspx#25723534

 

Tylko nie wiadomo czy to prawda, ale nawet wiarygodne to...

Odnośnik do komentarza
E67? Przeczytaj numer bÓdu i podaj. Jeßeli to przez dysk twardy to E66, E67 i E68 bodajße. Jest moßliwoÖŚ sprawdzenia czy z innym HDD dziaÓa Ci X360?

E74 teraz to du.pa nawet bez dysku pojawia sie to (pipi). kurde za(pipi)isci w ciagu 3 miesiecy 2 razy w naprawie bedzie moj x0

Odnośnik do komentarza
E67? Przeczytaj numer błędu i podaj. Jeżeli to przez dysk twardy to E66, E67 i E68 bodajże. Jest możliwość sprawdzenia czy z innym HDD działa Ci X360?

nie

E66 to zly naped DVD, czyli model napedu inny niz byl oryginalnie z konsola

E67-E68-E69 - to błedy zwiazane z HDD

E68 to glowny blad i najczesciej wyskakujacy...

 

oczywiscie przy E74 to nie zwiazane z dyskiem, wiec serwis...

Odnośnik do komentarza

Można w jakiś sposób przywrócić anulowany update? Przez przypadek wcisnąłem "No" przy update'cie do nowego PES'a( i więcej już się mnie nie pytał :mellow:). Skutek jest taki, że nie moge grać z osobami, które mają ten update( mają teraz inną wersje ). Wyczyściłem cache, wywaliłem System Data do PES'a i nic. Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza

mam pare pytań:

jak kupiłem dysk do xboxa to moge z karty przenieść sejwy i wogóle?

żeby podłaczyć się do neta a mam NXE to wystarczy kabel RJ45 i podłączenie go do konsoli i routera i wtedy wystarczy cos ustwaic w konsol i już bedzie smigać, czy trzeba cos podawać oprócz kraju?najlepiej UK?

jak mam 3 razy darmowego golda to jak co miesiąc zakładam nowe konto to cały czas mam tyle samo GS czy zeruje się?

 

z góry dzieki za odp :)

Odnośnik do komentarza

1. Możesz

2. Tylko taki kabel. W konsoli nic nie ustawiasz tylko ew. w routerze. Wybierasz, kraj, język i gamertag.

3. GS jest równy zeru za każdym razem, kiedy zakładasz nowe konto.

 

A przy okazji.

Polacz sie z Live i uruchom ponownie gry ew sprawdz czy ta aktualizacja nie jest w Markeplace i pobierzesz recznie

 

Robiłem już tak i żadnych efektow.

Edytowane przez white rabbit
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...