Skocz do zawartości

Xbox 360 - pytania


.:marioo:.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Pytanie do tych, co grali w The Walking Dead. Czy to normalne, że gra tak cholernie ścina? Dosłownie co kilka sekund, prawie regularne, zwieszka. Nie mogłem zabić pierwszego zombiaka, bo podczas celowania tak mi celownik szarpał. Aż się odechciewa na start!

Odnośnik do komentarza

1. Oprócz braku możliwości grania przez neta coś jeszcze ważniejszego blokuję brak Golda? Można pobierać/kupować gry z tego Xbox Live czy tam demka i inne pierdoły?

 

2. Wieśka 2 na 99% będę miał ze zdrapki dołączonej do konsoli. Ile zajmuję wie ktoś? I instalować można na inny dysk niż ten w konsoli (pendrive coś)? Rozumiem, że jak się da to i tak ten pendrive podłączony do innej konsoli gry nie odpali?

 

3. Żeby pograć w gry z pierwszego Xboxa wystarczy tylko dysk twardy w konsoli tak? Ile przeciętnie taka gra zabiera miejsca na dysku? W sumie konkretnie chodzi mi o San Andreas.

 

4. Od jakiej części Halo najlepiej zacząć? W żadną nigdy nie grałem, ale najchętniej od razu zabrałbym się za czwórkę ;p

 

btw. dobra oferta? nie wpadło wam coś lepszego w oko ostatnio chopaki?

Odnośnik do komentarza

1. Nie masz dostępu do aplikacji, nie możesz dolączać do xbl party, demka po tygodniu chyba możesz dopiero zassysać.

2. Wieśiek był na 2 DVD z tego co pamietam więc troche zajmuje. Pendrive konfigurujesz pod swoją konsole i tylko na niej możesz odpalać gry z konkretnego pena.

3. Przeciętnie tyle co 1 DVD (nie dwu-warstwowe). I nie wszystkie gry z klocka chodzą na klocku360 sprawdź w necie sobie liste gier. (SA chodzi na 100%)

4. Ja bym zaczął jak już to przynajmniej od Reach i potem 3 i na końcu 4.

 

Oferta calkiem spoko, ale ja bym poszukał czegoś troche tańszego jednak. Forze 4 można dostać za 50zl, Wieśka podobnie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

"Golda" miałem w ME3 na 48h i w Halo 4 na 14 dni. Piszę w cudzysłowie ponieważ te zdrapki dają możliwość gry po sieci, a nie status konta Gold, np. na takiej zdrapce dalej nie będziesz miał możliwości używania aplikacji i nowe dema będziesz dostawał tydzień później. Tylko zdrapki miesięczne, trzymiesięczne, 3+1 i 12-14 miesięczne dają status Gold.

 

Jak lubisz grać po sieci to i tak kupisz Golda i tak. 12-14 miesięcy chodzi po ok. 130 zł.

 

PS. Ta Forza 4 z bundle packa to jest wersja upośledzona - jedna płyta DVD i 320 aut. Normalna sklepowa ma 2x DVD i 500 aut. Jak będziesz chciał kupić Forza 4 osobno, to uważaj bo jest masa aukcji gdzie skurczysyny sprzedają powyciągane Forza 4 z bundle packów i sprzedają za te same pieniądze co "pełną" wersję.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

czy gry na x360 mają gorszej jakości pudełka niz gry np. na ps3? niedawno kupiłem konsole i z racji tego pożyczyłem od kolegi kilka gier i zauważyłem że te folie które chronią okładke są jakieś 'wybomblowane'. kilka dni temu kupiłem nową grę odfoliowałem ją i poleżała 2 dni na biurku i też już ma jakiegoś bombla :(. zauważyłem że z grami na ps3 tak nie mam.

 

więc jak to jest? :P

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Kumpel ciapa kupił MSP na Europę, a ma konto na USA. Jak założy nowe konto na XBL na Polskę i tam kupi dodatki do BF3, to będzie mógł z nich korzystać na swoim głównym koncie USA? Normalnie gry tak działają, ale wolę się upewnić.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...